Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 2020 Yılı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone kampanyaları Faturasız ve Faturalı abonelerin bu yıl itibariyle kullanabileceği birçok bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Böyle ki aylık, haftalık hediyelerin yanı sıra günlük ya da saatlik hediyeler de kullanıcılarına sunulmaktadır.

Böylelikle sizler de Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmak isterseniz, böylesine bir düşünceniz varsa o zaman sizler için oluşturulmuş olan bu kampanyalara göz atabilirsiniz. Ekstra internet paketi almaya gereksinim duymadan rahat ve kolay bir şekilde bu kampanyalardan faydalanmanın mümkün olduğunu söylemekte fayda var.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Ayrıca hediye olarak verilmekte olan bu internet paketleri yurt içi kullanım ile sınırlıdır. Çok sayıda internet kampanyasının bulunduğunu ve bunlar arasından istediğinizi ya da size en uygun olanını belirleyerek tercih edebileceğinizi belirtmekte de bu konuda fayda olacaktır.

Vodafone kullanıcıları için oluşturulmuş olan Yanımda Uygulamasını yüklemeniz sizlerin her zaman avantajınıza olacaktır. Burada Bana Ne Var bölümüne giriş yaptığınız zaman yer alan çarkı çevirmeniz durumunda haftalık 5 GB internetine kadar farklı farklı hediyeleri almanız da mümkündür.

Freezone İnternet Avcıları Hediye İnternet

  • Vodafone bu özelliği ancak 26 yaş kullanıcıları için açmıştır.
  • Google Play Store üzerinden ya da Appstore üzerinden İnternet Avcıları araması ile oyunu indirin.
  • 1 günde maksimum olarak 600 bit limit ile internet kazanın
  • Eğer bitlerinizi harcamadan 30.000 bite kadar biriktirmeniz durumunda Apple iPhone 7 Plus çekilişine katılabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Limiti Nedir?

1 GB’lık internet hediyesinden 1 saat boyunca kullanabileceğiniz kampanya her kullanıcı için ayda sadece 15 kere kullanıma açılmıştır. 6 saat boyunca kullanılabilen 1 GB ise ayda en fazla 4 hakkınız var.

Vodafone 4.5G Sim Kart Hediye İnternet Devam Ediyor

Tarifenize ek olarak bir ay boyunca geçerli 5 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Böylelikle her zaman istediğiniz vakitte bedava interneti kullanabilir ve bunun tadını da rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Sim Kart sahibi olduğunuz zaman hem internet hızınız artacak hem de hediye internetten faydalanacaksınız.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu