Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2020 Yılı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone kampanyaları Faturasız ve Faturalı abonelerin bu yıl itibariyle kullanabileceği birçok bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Böyle ki aylık, haftalık hediyelerin yanı sıra günlük ya da saatlik hediyeler de kullanıcılarına sunulmaktadır.

Böylelikle sizler de Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmak isterseniz, böylesine bir düşünceniz varsa o zaman sizler için oluşturulmuş olan bu kampanyalara göz atabilirsiniz. Ekstra internet paketi almaya gereksinim duymadan rahat ve kolay bir şekilde bu kampanyalardan faydalanmanın mümkün olduğunu söylemekte fayda var.

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet

Ayrıca hediye olarak verilmekte olan bu internet paketleri yurt içi kullanım ile sınırlıdır. Çok sayıda internet kampanyasının bulunduğunu ve bunlar arasından istediğinizi ya da size en uygun olanını belirleyerek tercih edebileceğinizi belirtmekte de bu konuda fayda olacaktır.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Bedava İnternet Uygulaması ile Hediyeler

Vodafone kullanıcıları için oluşturulmuş olan Yanımda Uygulamasını yüklemeniz sizlerin her zaman avantajınıza olacaktır. Burada Bana Ne Var bölümüne giriş yaptığınız zaman yer alan çarkı çevirmeniz durumunda haftalık 5 GB internetine kadar farklı farklı hediyeleri almanız da mümkündür.

Freezone İnternet Avcıları ile Hediye İnternet

FreeZone kullanıcıları için İnternet Avcıları uygulaması ile birlikte hediyeleri almak mümkündür. Burada da aynı şekilde Vodafone bedava internet hediyesinden faydalanabileceğinizi de söylemekte fayda var.

Vodafone bedava internet kampanyasına git

Vodafone hediye internet için tıkla

O halde siz de Vodafone kullanıcısıysanız ve bedava internet arayışı içerisindeyseniz yapmanız gereken belirtildiği üzere bu uygulamalar ile birlikte hediyeleri alabilirsiniz. Ayrıca 4,5G Sim kampanyası ile birlikte de hediye internet alabilirsiniz.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Faturasız Tek Seferlik İnternet Paketleri

Vodafone 4.5G Sim Kart Hediye İnternet Devam Ediyor

Tarifenize ek olarak bir ay boyunca geçerli 5 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Böylelikle her zaman istediğiniz vakitte bedava interneti kullanabilir ve bunun tadını da rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Sim Kart sahibi olduğunuz zaman hem internet hızınız artacak hem de hediye internetten faydalanacaksınız.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Vodafone 2020 Yılı Bedava İnternet Kampanyaları" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı