Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone 2019 Yılı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone 2019 Yılı Bedava İnternet Kampanyaları

2019 yılı itibariyle Vodafone kampanyaları ardı ardına gelmektedir. Böylelikle Faturasız ve Faturalı abonelerin bu yıl itibariyle kullanabileceği birçok bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Böyle ki aylık, haftalık hediyelerin yanı sıra günlük ya da saatlik hediyeler de kullanıcılarına sunulmaktadır. Böylelikle sizler de Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanmak isterseniz, böylesine bir düşünceniz varsa o zaman sizler için oluşturulmuş olan bu kampanyalara göz atabilirsiniz. Ekstra internet paketi almaya gereksinim duymadan rahat ve kolay bir şekilde bu kampanyalardan faydalanmanın mümkün olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca hediye olarak verilmekte olan bu internet paketleri yurt içi kullanım ile sınırlıdır. Çok sayıda internet kampanyasının bulunduğunu ve bunlar arasından istediğinizi ya da size en uygun olanını belirleyerek tercih edebileceğinizi belirtmekte de bu konuda fayda olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları için oluşturulmuş olan Yanımda Uygulamasını yüklemeniz sizlerin her daim avantajınıza olacaktır. Burada Bana Ne Var bölümüne giriş yaptığınız zaman yer alan çarkı çevirmeniz durumunda haftalık 5 GB internetine kadar farklı farklı hediyeleri almanız da mümkündür. FreeZone kullanıcıları için İnternet Avcıları uygulaması ile birlikte hediyeleri almak mümkündür. Burada da aynı şekilde Vodafone bedava internet hediyesinden faydalanabileceğinizi de söylemekte fayda var. O halde siz de Vodafone kullanıcısıysanız ve bedava internet arayışı içerisindeyseniz yapmanız gereken belirtildiği üzere bu uygulamalar ile birlikte hediyeleri alabilirsiniz. Ayrıca 4,5G Sim kampanyası ile birlikte de hediye internet alabilirsiniz. Tarifenize ek olarak bir ay boyunca geçerli 5 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Böylelikle her daim istediğiniz vakitte bedava interneti kullanabilir ve bunun tadını da rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Sim Kart sahibi olduğunuz zaman hem internet hızınız artacak hem de hediye internetten faydalanacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.