Ev Kampanyaları

Vizyonevim 2020 Taksitle Faizsiz Ev Alma Nedir?

Konut sahibi olma yolunda para biriktirmek ya da tasarruf yapmak alışkanlığı tüm finansal başarının temelidir. Para biriktirmek, karşınıza çıkan fırsatlardan faydalanmanın yolunu sunar. Ancak bir banka hesabı açıp tasarruf etmek istediğinizde bu hesaba yatırdığınız parayı harcamak genelde çok kolaydır.

Vizyonevim İş İlanları Nasıl Takip Edilir?

Bu yüzden daha profesyonel ve aynı zamanda güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. Tam da bu noktada Vizyonevim tamamen sizin bütçenize uygun olarak tasarlanmış kampanyalar ile zorlanmadan tasarruf ederek konut sahibi olmanızı sağlar.

Vizyonevim İle Tasarruf Etmek Ne Demektir?

Tasarruf ve yatırım arasında büyük bir fark bulunur. Hem para tasarrufu hem de para yatırımı yaşamınızda çok farklı roller oynar. Bunlarla nasıl başa çıkacağınız, finansal başarınız, stres düzeyiniz ve sonuçta ne kadar zengin olduğunuz konularında büyük etkilere sahip olabilir. Para tasarrufu, çok kısa sürede erişilebilen güvenli Vizyonevim hesapları dahilinde hedefiniz için para biriktirme işlemidir.

Faizsiz Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Para yatırmak, yıllar içinde değeri düşse bile zaman içinde güvenli ve kabul edilebilir bir getiri oranı sağlar. Sonrasında bu getiri oranı ile bir konut satın almak için paranızı veya sermayenizi kullanmak son derece kolaydır. Genelde kişiler, 10 -15 yıllık Vizyonevim fonları ile zorlanmadan taksit ödeyerek kendi evlerini satın almayı tercih ederler. Ancak sizin ne kadar süre taksit ödeyeceğiniz ve ödeme miktarınız tamamen bütçenize göre belirlenecektir.

Az Bir Para ile Tasarruf Edilebilir mi?

Paradan tasarruf etmeyi kendinize amaç edinmiş olsanız bile, biriktirdiğiniz miktar gözünüze az gözükebilir. Bu durumda asla hedefinize ulaşamayacağınızı düşünebilir ya da birikiminizi küçümseyebilirsiniz.

Böyle bir yanılsamaya kapılmamak adına profesyonel bir Vizyonevim temsilcisi tarafından bilgi ve danışmanlık desteği almanız ekstra önemlidir. Temsilci hem size süreç boyunca yol gösterecek hem de ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda motive olmanıza yardımcı olacaktır.

Vizyonevim Araba Sahibide Yapıyor!

Para biriktirmenin temel taşlarından biri, paranın zamanla değişen değerini anlamaktır. Yani bugün birikim hesabınıza dahil edeceğiniz 1 liranızın hedefinize ulaştığınızda değerinin ne kadar olacağını hesap edebilmek önemlidir.

Böylelikle gerçekçi hedefler belirleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz konutun ücretini düşünerek ne kadar sürede ne kadar birikim yapmak istediğinizi hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplama zorlayıcı olursa Vizyonevim size özel kampanyalar ile gerekli hesabı ve planı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ne Kadar Tasarruf Etmelisiniz?

Herkes para biriktirmenin öncelikli olması gerektiğinin farkında. Dahası çoğu insan Vizyonevim ile para biriktirmek için tasarruf yapmanın etkilerini biliyor. Ancak kaç kişi ne kadar para biriktirmesi gerektiğini hesaplayabilir? Çoğu kişi, tasarruf sürecinde daha fazla para ayırmanın daha iyi olduğuna inanıyor.

Genel anlamda bu doğru olsa da, gereksinimlerinize, yaşam tarzı tercihlerinize ve gelirinize bağlı olarak sahip olmanız gereken para miktarı, başkalarınınkinden çok farklı olabilir.

Vizyonevim Yorumlar Nelerdir?

Para biriktirmeye başlamanın en iyi yolu, ilk önce kendi kendinize birikim yapma tekniğini kullanmaktır. Bu tekniğin insanların davranışlarını değiştirmelerine neden olduğu defalarca kanıtlanmıştır.

Dolayısıyla vizyonevim ile konut sahibi olmak için birikim yapmak, kısa sürede alışkanlıklarınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır. Hepsi bu kadar da değil. Bir süre sonra ev satın almak için ayırdığınız bütçe günlük yaşantınızın bir parçası haline geleceği için uygun kampanyalarla nasıl olduğunu anlamadan konut sahibi olabileceksiniz.

Benzer Konular

6 Kişi Katıldı

 1. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. VizyonEvim olarak birincil amacımız müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir. Sizlerin yaşadığı bir problem varsa lütfen info@vizyonevim.com.tr adresimize ya da 444 80 90 telefon numaramızı arayarak iletiniz. Şubelerimiz tarafından sözleşme esnasında tüm bilgiler detaylı olarak verilmektedir. Kıymetli ailelerimizle yapmış olduğumuz sözleşmemiz 12 punto ve okunaklıdır. Sözleşmeye aykırı davranmak yasal suçtur. Hem VizyonEvim hem müşterimiz bu maddelere uymak zorundadır. Sözleşmenin her sayfasına müşterilerimiz yatırım danışmanlarımız nezdinde OKUDUM, ANLADIM diye yazmak zorundadırlar. Ve bir nüshası Genel Müdürlüğümüz tarafında imzalanıp kaşelendikten sonra müşterimize iletilir.

  Bu kadar detaylı işleme rağmen hala müşterimiz şikayetçi oluyorsa Kalite Kontrol birimimiz her zaman sizlerin sorularına cevap vermeye hazırdır.

  Saygılarımla
  VizyonEvim

 2. Ben bu şirkette kayıtlıyım.Tek zorluk yaşamadım. Benimle ilgilendiler. Ödemelerim aksadığı zaman zarar görmemem için ellerinden geleni yaptılar. Arkadaşlarım teslimatlarını aldılar. Ben de sıram geldiğinde alacağım inşallah. İsim kullanmadan karalama yapmayın. Bu Kul hakkıdır.

 3. arkadaşlar sakın vizyon evime katılım yapmayın sözleşme kağıdını okuyun size o kadar ballı anlatılıyorki sizde güvenip okumuyosunuz sisteme dahil oluyorsunuz sonra çıktığınızda paranınızı alamıyosunuz hizmet bedeli dye ( ne hizmet verdiyseler)
  sonra benim gibi mağdur olursunuz

  8

  8

  1. Vizyonevim firması sektörün en kaliteli ve müşteri odaklı çalışan firmalarından bir tanesi. İsim soy isim yazsaydınız mutlaka size cevap verevilirlerdi. Burada kasıtlı olarak firmayı karalama yapıılıyor ve hukuki olarak yaptırımı olur. Bu tür mesajları yazarken dikkat etmeli. mesnetsiz ve alakasız platformlarda yapılan karalamalar amaca hizmet etmez. Sektörün iddialı en iyi firmasına bu sekilde mesaj yazmak yakışmadı. Adminlerin bu mesajı kaldırmaları gerekir.

  2. İsimsiz birini mi ciddiye alacağız. Ben bütün firmaları araştırdım ve en sonunda Vizyonevime kayıt oldum. Bu sektörde ki en dürüst çalışan firma Vizyonevim. Vizyonevimde sözleşme okutturmadan kayıt almazlar. Diğer firmaların hepsi Hizmet Bedelinin tamamını ödemezken Vizyonevim yarısını geri ödüyor. Diğer firmalar asıl paranızı 6 ay sonra bile ödemezken Vizyonevim 3 ay içerisinde ödüyor. Teslimatları da çok düzgün. Umarım hiç bozulmadan böyle devam ederler.

SORU - CEVAP

 "Vizyonevim 2020 Taksitle Faizsiz Ev Alma Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu