Oyun Hileleri

Uluslararası Pubg Turnuvası için Merak Edilenler

Daha önce birçok oyunda da e sporcu bulunsada pubg ile beraber e sporcular da ve bu kişileri destekleyen kişilerde artış olmaya başladı. Şuan dünya üzerinde pubg oyunu ile alakalı kazananın çok yüksek paralar kazandığı turnuvalar bulunmaktadır. Bu turnuvalarda ülkemiz de birçok takım tarafından temsil edilmektedir.

Dünya Genelinde Turnuvalar ve Kazanılan Paralar

Dünya genelinde en büyük turnuvalar 2019 sezonunda gerçekleşti. Bu turnuvalardan en önemlilerinden biri PUBG Mobile Clup Open 2019 oldu. Turnuvaya dünya genelinden birçok profesyonel ve yarı profesyonel oyuncu katıldı. Turnuvada takımların belirlenmesi için ilk önce bulundukları bölgelerde maçlar yapıldı. Bu maçlar sonucunda galip gelen takımlar ise Global Finallere katılmaya hak kazandılar. Turnuvaya katılmak isteyen takımların oyuncular bazı kriterleri sağlanması istendi.

YENİ YAYINLANDI->
Bedava Pepsi Kodu 2020 Hile Şifreleri

Bunların en başında oyuncuları 16 yaşından büyük olunması. 18 yaşından küçük ise oyuncuların ailelerinden izin belgesi almaları. Takımlarda bulunan en az 3 oyuncunun kendi bölgelerinden olması. Oyuncuların oyun karakterlerinin platinum olması. Bunun gibi başlıca kriterleri sağlayan oyuncular bu turnuvaya katılmaya hak kazandı.

Pubg Turnuva Ödülleri

Ülkemizde milli sporcularımız tarafından turnuvada temsil edildiler. Turnuvanın ödül havuzunda ise 2 milyon dolar bulunmaktaydı. Tayland dan gelen PRQ Athena takımı şampiyon olarak 200 bin dolarlık ödülü almayı başardılar. Bu turnuva dışında Avrupa ülkelerine özel turnuvalarda yapılmaktadır. Ülkeler aynı futbolda oldukları gibi önce kendi içlerinde maç yaptıktan sonra dünya sahnesine çıkarak şampiyonlar ligi havasında oyunlar oynamaktadırlar.

Kazanılan paralara bakıldığında ise oyun dünyada her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Bu sayede farklı sponsorlar bulunması ve izleyici kitlesinin artmasına paralele olarak verilen paralarda da büyük artışlar gözlenmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Pubg Mobile Oda Kurma 2020 Hilesi

Turnuvalara Nasıl Oyuncu Olarak Katılınır?

Pubg kendini geliştirdikçe ve oyuncu sayısı artış gösterdikçe oyuncular bu alanda profesyonelleşerek hem eğlenmek hem de para kazanmak istemektediler. Bunun olması için ise profesyonel oyuncu olmaları gerekmektedir. Pubg turnuvalarında boy göstermek isteyen oyuncuların ilk yapması gereken adım platinum seviyesine yükselmektedir. Bu seviyeye yükselmek ise düşünüldüğü kadar kolay bir durum değildir.

Sürekli olarak oyunun oynanması ve birçok oyunu kazanılması ile seviye artışı yüksek bir şekilde olur. Oyunda bu başarı sağlandıktan sonra e spor takımı olan kulüplere başvuru yapılması gerekir. Başvuru onaylandığı taktirde turnuvalara o takımla beraber katılabilirsiniz. Bunun dışında her hangi bir takıma gitmedende bu takımlardan teklifler alabilirsiniz. Bunun olması için ise çok başarılı bir şekilde oyun oynayarak isminizi üst sıralara taşımanız gereklidir.

YENİ YAYINLANDI->
Football Manager 2020 Ücretsiz Nasıl Alınır? Taktik ve Hileleri Nedir?

Son dönemlerde bu yollar sayesinde resmi bir şekilde e sporcu olan birçok kişi bulunmaktadır. Oyunda yetenekle birlikte tecrübe ve oyunu başarılı bir şekilde çözümleyene oyuncular daha ön plana çıkmaktadırlar. Hem bireysel hem de takım uyumu yüksek kişiler bu turnuvalara katılan takımlar arasında yerlerini almaktadırlar.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Uluslararası Pubg Turnuvası için Merak Edilenler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı