Bedava Hesaplar

Ücretsiz Wifi Şifre Kırıcı Programları Nelerdir? (Uyarı Amaçlı)

Birçok operatör firmasının yanı sıra internet hizmeti sağlayan firmalar günden güne hizmetlerini daha iyi bir hale getiriyorlar. Sizler de firmaların sunmuş oldukları internet hizmetlerinden güzel bir şekilde faydalanmanın yolunu arıyorsanız ilk etapta düzenli müşterisi olarak taahhüt imzalayabilirsiniz.

Wifi Kırıcı Apk 2020 Uygulama Programları Nedir?

İsteğinize bağlı olarak 1 ya da 2 yıl olarak imzalamış olduğunuz taahhüt ile birlikte firmanın size sunduğu hizmeti güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat bu hizmeti alabileceğiniz yer yalnızca eviniz olacaktır. Haliyle dizüstü bilgisayarınız ile farklı bir yerden internet kullanma durumunuz söz konusu olmayabilir.

Böyle zamanlarda yapacağınız, wifi şifre kırıcı programları tespit etmek olacaktır. Dumpper programı bu anlamda şifre kırıcı olarak karşımıza çıkar.

PC’den Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Bilgisayarlarınız üzerinden internet şifresi kırarken yapılacak olan şey, uygun bir program bulmak olacaktır. İyi bir program sayesinde istediğiniz kablosuz bağlantının şifresini kırabilirsiniz.

Genel olarak bu programlar sürekli olarak deneme yanılma yoluyla şifreleri kıracaktır. Wifi şifre kırma programını bulabilmek adına internetteki siteleri kullanmalısınız.

Wifi Araması Yapan Telefonlar Nedir? 2020

Fakat bu siteleri kullanırken yapacağınız şey uygulamanın gerçek olup olmadığı noktasında olacaktır. Bazı internet siteleri bu uygulamalar için indirme linki sundukları takdirde, fake olan uygulamaları koyabilmektedirler.

Bu nedenle biraz daha dikkatli olarak yorumları okuduktan sonra uygulamayı indirmeye çalışmalısınız. Bilgisayarlarınıza bu programları indirirken virüs koruma programlarının olması noktasında da özenli davranmalısınız. Çünkü virüs koruma programının olmaması durumunda bilgisayarınıza virüs bulaştırabilirsiniz.

Telefondan Wifi Şifresi Kırmanın İncelikleri

Telefon wifi kırıcı programlarının inceliklerini bilmeden kesinlikle bu olaya girmemelisiniz. Çünkü bu programların inceliklerini bilmemeniz durumunda, kullanmanız olayı biraz daha zor bir hale gelebilecektir. Telefondan wifi şifresi kırmak adına bir program indiriyorsanız bu programın kolay bir şekilde kullanılabiliyor olması hususuna özen göstermelisiniz.

Programsız Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Programsız wifi şifresi kırma olayı tamamen şansa kalmış bir olaydır. Genel olarak insanlar hayatlarında çok kullanmış oldukları sayılardan oluşan bir şifre tercihinde bulunmaktadırlar.

Sizler de kolay oluşan bir şifre olabileceği ihtimali ile hareket etmeli ve önemli günleri ilk etapta denemelisiniz. Deneme yanılma yoluyla çok az bir ihtimal de olsa şifreyi kırmanız durumu söz konusu olabilecektir.


Dikkat: Bu tip programlarda virüs gibi yazılımlar mevcuttur ve antivirüslerin göremediği proffesionel şekilde kullanılan virüslerdir. Bunu göz ardı alın başkasının şifresini kıracağım derken kendi şifrelerinizi kaptırabilirsiniz. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.


Yasal Uyarı: Bir başkasının izinsiz internetini kullanmak suçtur. Yazılan makale bilgi amaçlı benzeri sitelerden alınmıştır.

Buna Baklamısın -> Ücretsiz İnternet Olarak Bölgenizde Wifi Şifre Paylaşımı Yapan Yerleri Görmek İçin Tıklayın

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

    1. Merhaba sayın kullanıcı çok sayıda wifi şifre konusunda farklı sitelerden indirilen programlardan dolayı virüs şikayetleri gelmektedir. Bu tip programları servis eden sitelere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz

SORU - CEVAP

 "Ücretsiz Wifi Şifre Kırıcı Programları Nelerdir? (Uyarı Amaçlı)" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu