Ücretsiz Hesabı

Ücretsiz Netflix İzleme, Bedava Netflix Üyelik Hesapları 2020

Popüler dizi ve filmlerin buradan yayınlanması ve de Netflix’in ülkeler ile anlaşarak bu platforma özel dizi ve film yapması platformu daha da çekici hale getirmeye başlamıştır. Fakat Netflix ücretli bir uygulamadır. Ücretleri ise şu şekilde belirlenmektedir.

Konu altında çeşitli videolar paylaşılmıştır. Sonuna kadar izleyip deneyin ilk videolar olmaz ise diğerlerini izleyin.

Bedava Netflix İzleme Uygulaması Nedir?

Temel paket yalnızca 1 ekranda izlenilebilmektedir. Birden fazla ekranda film ya da dizi izlemek, Netflix oturumu açmak gibi bir durum söz konusu değildir. Çözünürlüğü de standart olmaktadır. Fiyatı ise aylık olarak ödenmekte ve 17,99 TL olmaktadır.

Kampanya Hemen AL->
Bedava Blutv Üyelik Hesapları 2020 ile Blutv İzleme

Bedava Netflix İzleme Programı Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Standart paket ile aynı anda 2 ekran da Netflix izlenebilmektedir. HD olarak izlenebilme imkanı bulunmaktadır. İndirme işlemleri de 2 cihaza birden yapılabilmektedir. Bu paketin fiyatı ise 29,99 TL olmakta ve aylık olarak ödenmektedir.

Bedava Netflix Hesabı Açma 2020 Nasıl Yapılır?

Özel paket için Netflix 4 ekranda birden izlenebilmektedir. HD ve Ultra HD izleme imkanı bulunmaktadır. İndirme işlemleri de 4 adet cihaza yapılabilmektedir. Bu paketin fiyatı 41,99 TL olmakta ve aylık olarak ödenmektedir.

Ücretsiz Netflix Hesapları 2020 Nedir?

Netflix platformuna ilk üye olunduğunda 30 gün ücretsiz olarak izlenmektedir. Üye olmak için kişisel bilgilerin yanı sıra mail adresi ve bir kart bilgisi gerekmektedir. Dolayısıyla mail adresiniz birden fazla var ise her ay birinden üye olabilir ve bu şekilde birkaç ay Netflix’i bedava şekilde izleyebilirsiniz. 

Kampanya Hemen AL->
Bedava Robux, Roblox Hesapları Kazanma Kod Hilesi 2020

Tabii ki mail adresleriniz tükendiği zaman bu durumda ücretli bir şekilde ödeme yaparak izlemeniz gerekmektedir. Bu durumda da size uygun olan paketi tercih ederek otomatik ödeme ile her ayın belirli gününde ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Ücretsiz Netflix İzleme Yolları Nedir?

Netflix 30 günlük bedava izleme sürecinden sonra sıra ödemeye geldiğinde ortak arkadaş grubu ile paylaşım yapabilirsiniz. Bu durumda temel paket ile paylaşım yaparsanız aynı anda izleme imkanınız bulunmaktadır. Biriniz açtığınızda diğerinizin kapatmanız gerekmektedir. 

Standart paket için de 2 kişi anlaşma yapabilirsiniz. Bu durumda ödemeyi 2’ye bölebilir ya da bir ay biriniz, bir ay diğeriniz şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Netflix Üyeliği İptal Etme Nasıl Yapılır?

Standart paket yalnızca 2 cihaz ile kullanılabileceğinden iki kişi anlaşma yapmak daha doğru olacaktır. 4 kişilik bir arkadaş ya da aile grubu ile ise özel paketten faydalanabilirsiniz. Bu şekilde ödemeyi dörde bölebilir ya da bir ay biriniz, bir ay diğeriniz olmak üzere 4 ayda bir ödeme yapabilirsiniz. 

Kampanya Hemen AL->
Web Kur Bedava İnternet Sitesi 2020 Nasıl Kurulur?

Ultra HD izleme imkanı bulunduğu için 4 kişilik bir grup ile ortak kullanım çok daha mantıklıdır. Standart kullanımı iki kişi bölüştüğünüzde ayda tek kişiye düşün miktar yaklaşık olarak 15 TL olmaktadır.

Ücretsiz Netflix Üyeliği Açma Nasıl Yapılır?

Özel paketi 4 kişi olarak paylaştığınızda ise aylık bir kişiye düşen miktar yaklaşık 10,50 TL olmaktadır. Bu nedenle 4 kişi ile ortak grup çok daha avantajlı olmaktadır.

  • Banka uygulamarın yapmış olduğu güncel netflix kampanyalarını takip edin
  • Kullandığınız bankacılık bölümüne veya uygulamadaki indirimleri gözden geçirin
  • Operatörlerin uygulamasından “Netflix” araması yapın güncel bi kampanya mevcut mu? hemen kontrol edin.
  • Güncel olarak bilinen şu an geçerli vodafone ve enpara kullanan müşterileri için netflix kampanyası bulunmaktadır.
  • Yeni fırsatlar çıktıkça bu yazımız güncellenecektir. Herkeze iyi seyirler

Kampanyalar:

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Ücretsiz Netflix İzleme, Bedava Netflix Üyelik Hesapları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı