Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Ücretsiz Bedava Netflix Almanın Taktikleri

04.11.2019
Ücretsiz Bedava Netflix Almanın Taktikleri

Popüler dizi ve filmlerin buradan yayınlanması ve de Netflix’in ülkeler ile anlaşarak bu platforma özel dizi ve film yapması platformu daha da çekici hale getirmeye başlamıştır. Fakat Netflix ücretli bir uygulamadır. Ücretleri ise şu şekilde belirlenmektedir.

  • Temel paket

Temel paket yalnızca 1 ekranda izlenilebilmektedir. Birden fazla ekranda film ya da dizi izlemek, Netflix oturumu açmak gibi bir durum söz konusu değildir. Çözünürlüğü de standart olmaktadır. Fiyatı ise aylık olarak ödenmekte ve 17,99 TL olmaktadır.

  • Standart paket 

Standart paket ile aynı anda 2 ekran da Netflix izlenebilmektedir. HD olarak izlenebilme imkanı bulunmaktadır. İndirme işlemleri de 2 cihaza birden yapılabilmektedir. Bu paketin fiyatı ise 29,99 TL olmakta ve aylık olarak ödenmektedir.

  • Özel paket

Özel paket için Netflix 4 ekranda birden izlenebilmektedir. HD ve Ultra HD izleme imkanı bulunmaktadır. İndirme işlemleri de 4 adet cihaza yapılabilmektedir. Bu paketin fiyatı 41,99 TL olmakta ve aylık olarak ödenmektedir.

Üye Olurken Belli Gün Ücretsiz

Netflix platformuna ilk üye olunduğunda 30 gün ücretsiz olarak izlenmektedir. Üye olmak için kişisel bilgilerin yanı sıra mail adresi ve bir kart bilgisi gerekmektedir. Dolayısıyla mail adresiniz birden fazla var ise her ay birinden üye olabilir ve bu şekilde birkaç ay Netflix’i bedava şekilde izleyebilirsiniz. 

Tabii ki mail adresleriniz tükendiği zaman bu durumda ücretli bir şekilde ödeme yaparak izlemeniz gerekmektedir. Bu durumda da size uygun olan paketi tercih ederek otomatik ödeme ile her ayın belirli gününde ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Ortak Arkadaş Grubu Kurabilirsiniz

Netflix 30 günlük bedava izleme sürecinden sonra sıra ödemeye geldiğinde ortak arkadaş grubu ile paylaşım yapabilirsiniz. Bu durumda temel paket ile paylaşım yaparsanız aynı anda izleme imkanınız bulunmaktadır. Biriniz açtığınızda diğerinizin kapatmanız gerekmektedir. 

Standart paket için de 2 kişi anlaşma yapabilirsiniz. Bu durumda ödemeyi 2’ye bölebilir ya da bir ay biriniz, bir ay diğeriniz şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Standart paket yalnızca 2 cihaz ile kullanılabileceğinden iki kişi anlaşma yapmak daha doğru olacaktır. 4 kişilik bir arkadaş ya da aile grubu ile ise özel paketten faydalanabilirsiniz. Bu şekilde ödemeyi dörde bölebilir ya da bir ay biriniz, bir ay diğeriniz olmak üzere 4 ayda bir ödeme yapabilirsiniz. 

Ultra HD izleme imkanı bulunduğu için 4 kişilik bir grup ile ortak kullanım çok daha mantıklıdır. Standart kullanımı iki kişi bölüştüğünüzde ayda tek kişiye düşün miktar yaklaşık olarak 15 TL olmaktadır. Özel paketi 4 kişi olarak paylaştığınızda ise aylık bir kişiye düşen miktar yaklaşık 10,50 TL olmaktadır. Bu nedenle 4 kişi ile ortak grup çok daha avantajlı olmaktadır.

  • Banka uygulamarın yapmış olduğu güncel netflix kampanyalarını takip edin
  • Kullandığınız bankacılık bölümüne veya uygulamadaki indirimleri gözden geçirin
  • Operatörlerin uygulamasından “Netflix” araması yapın güncel bi kampanya mevcut mu? hemen kontrol edin.
  • Güncel olarak bilinen şu an geçerli vodafone ve enpara kullanan müşterileri için netflix kampanyası bulunmaktadır.
  • Yeni fırsatlar çıktıkça bu yazımız güncellenecektir. Herkeze iyi seyirler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.