Oyun Hileleri

Ücretsiz Bedava Minecraft Premium Hesap 2020 Nasıl Alınır?

Piyasaya ilk sürüldüğü yıl olan 2009’dan beri grafiklere önem verilmemesine rağmen oynanan Minecraft, ücretsiz sürümünün yanında sunduğu Premium üyeliklerle de ciddi gelirler elde etmekte. Oyun severlerin merakla beklediği sürümler, yerlerini isteksizliğe bıraksa da arkadaş ortamlarının en çok tercih edilen oyunları listesinde zirveden inmeyen Minecraft, dünyanın her yerinden oyunculara sahip.

Yazı Aralarındaki Detayları Kaçırmayın! Aynı zamanda yapamayanlar yazının sonuna doğru bir video paylaşılmıştır.

Premium özellikleri birtakım avantajlar getirdiği için her oyuncu  ücreti mukabilinde Premium sürüme geçmeyi ister. Siz de Premium hesap almak istiyorsanız minecraft.net adresinden Premium hesabınızı satın alabilirsiniz. Kredi kartları başta olmak üzere banka kartları da ödeme için geçerlidir.

bedava minecraft premium server hileleri

Minecraft Oyunları Nasıl Yüklenir?

Minecraft’ın aşamalar halindeki kurulum silsilesi şu şekilde:

Minecraft İndirme Sayfasını Ziyaret Edin

Java sürümünüz uygun değilse bile minecraft.net/download adresinden oyunu indirmeniz yeterli olacaktır. Çünkü Minecraft içinde en güncel java sürümünü hali hazırda barındırıyor.

İşletim Sisteminize Uygun Sürümü Ekrandan İndirin

Windows ya da Mac kullanıyorsanız kendinize uygun olan sürümü seçerek indirin. Bu adresten minecraft.msi kurulum dosyası indirilecektir. Ardından yükleyiciyi çalıştırın.

Minecraft Launcher’i Çalıştırın

Gerekli yönergeleri izledikten sonra karşınıza gelen Minecraft Launcher’i çalıştırın. Launcher’i açtığınızda oyunun temel dosyalarının inmesi için bir süre beklemeniz gerekecek. Bu esnada oyunun tam anlamıyla kurulumu yapılıyor demektir. İndirme bittikten sonra Mojang hesabınızla launcher ekranından giriş yapın. Kurulum böylelikle tamamlanmış olacaktır.

Minecraft Skin İndirme ve İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Minecraft’ta skin indirmek için öncelikle Premium hesabınızın bulunması gerektiğini unutmayın. Eğer bir Premium hesabınız varsa gerekli yönergeleri izleyerek skin indirilebilirsiniz. İlk olarak tarayıcınızdan minecraft skinleri indirmek için herhangi bir indirme sitesine girin (Bunu Google’da “minecraft skins” şeklinde aratarak bulabilirsiniz).

Beğendiğiniz skini indirdikten sonra Minecraft resmi sitesine giriş yapın ve hesabınızda oturum açın.  Profil bölümünüze geldiğinizde skininizi göreceksiniz.

“Browse” butonuna basarak indirdiğiniz skinin dosya konumunu bulun. Skin dosya konumunu bulduktan sonra yükle tuşuna basın ardından “Save” butonuna basarak kaydedin. Minecraft skininiz yüklenmiş olacaktır.

Minecraft İsim Değiştirmek için

Minecraft sitesine online olarak giriş yapın ve oturumunuzu açın. Profil bilgileri kısmından Minecraft’taki isminizi görebilir ve değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız durum biraz daha farklı.

bedava minecraft premium hesapları

Öncelikle oyuna 30 gün içinde kayıt olduysanız kullanıcı adınızı değiştiremiyorsunuz, eğer daha fazla bir süredir üye iseniz yine 30 günde bir kullanıcı adı değiştirebilirsiniz. Bu aşamada şartları sağlıyorsanız hesabınızda oturum açın. Sayfanın ortasında bir yerde “Profil Adı” bölümü sizi bekliyor olacak. Değiştir tuşuna basarak hedeflediğiniz yeni kullanıcı adınızı bu ekrandan girebilirsiniz.

Bedava Minecraft Server Kurma Nasıl Yapılır?

Kullanıcı adınızı seçerken Minecraft’ın kriterlerine de maruz kalacağınızı unutmayın. Profil adının önceden alınmamış olması gibi şartları sağlıyorsanız yeni kullanıcı adınızı girebilirsiniz. Güvenlik amaçlı eklenen parola kontrolünü aşmak için de mevcut parolanızı girin. Son olarak değiştir butonuna basın.

Minecraft Minehut Hesabı Oluşturun

Minehut.com adresinden siteye girin ve hesap oluşturun. Sayfanın sol üst köşesinde bulunan “Get started” butonuna tıklayın. Formu doldurun ve e-posta adresinizi onaylayın. Böylelikle ilk olarak kayıt olacaksınız.

Minecraft Server Oluşturma Aşamaları

Bu serüvende ilk olarak yapmanız gereken 10 karakteri geçmeyecek şekilde boşluk içermeyen bir server adı oluşturmak. “Bir sunucu türü seç (Pick a server type)” açılır menüsüne basın.

Karşınıza gelen ekranda Bilgisayar için server kurmak istiyorsanız Java’yı, telefon için kurmak istiyorsanız Pocket Edition’u seçin, ardından oluştur butonuna basın.

Sonrasında sayfanın sol üst köşesinde bulunan Pano sekmesine tıklayın. Daha sonra ise serveri aktif et tuşuna basın. Böylelikle serverinizi kurmuş olacaksınız.

Ücretsiz Minecraft Hileleri 2020 Nedir?

Minecraftta hile yapmak için birkaç çeşit yol var. Bunlardan ilki Minecraft’ta yeni dünya oluştururken hileleri aktif etmek. Oyunu kurarken bu seçeneğini açarsanız oyun içinde komut yazarak oyun içinde hile yapabilirsiniz. Uçma, zamanı ayarlama gibi hileleri yaparak oyununuzu kolaylaştırabilirsiniz.  

İkinci yöntem ise herhangi bir editör programını kullanarak istediğiniz detayları değiştirme. Bu sayede oyuncunuza istediğiniz envanter ve zırhları vererek hile yapabilirsiniz. Bunun yanında ölümsüz ve uçma gibi birçok hileyi aktif etmeniz bu editörlerle de mümkün.

En popüler yöntemlerden bir tanesi de Cheat Engine benzeri programlarla oyuna müdahale etmek. Bu tür programlarla da oyun içinde envanter sayısından oyun hızına kadar pek çok özelliği değiştirerek hile yapabilirsiniz. Örneğin elmas sayınız yeterli gelmiyorsa adedini bu programlarla arttırabilirsiniz.

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Ücretsiz Bedava Minecraft Premium Hesap 2020 Nasıl Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu