Oyun Hileleri

Ücretsiz Bedava Joypara Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Joypara sadece Joygame oyun çeşitlerinde tercih edilen ve nakit olarak alma şansı bulunan malzeme alımını gerçekleştirmek için tercih edilen yoldur. Bu markaya ait olan oyunlar genellikle Joygame hesabı ile özdeşleşmektedir. Bundan dolayı farklı farklı oyunlara birçok para yüklemek yerine sadece Joypara ekleyerek bir takım avantaj elde edilir. 

Joypara ile oynanan oyunlar içerisinde dilediğinizi oyun içinde kolay bir şekilde çevirebilirsiniz. Günümüzde Joygame oyunları içerisinde çeşitli avantajlar elde etmek için çoğu kullanıcı hilelere başvuruyor. 

Bu hileler ise her yıl farklı kod ve yöntemler ile bizi karşılıyor. Aşağıdaki bedava joypara kodları sürekli yenilenmektedir.

Joypara Fiyatları Nedir?

Joygame bünyesinde yaklaşık olarak 10 yıl öncede piyasa da yer alıyor. Bununla birlikte MMOFPS türü kapsamında özellikle Wolfteam oyununda görüyoruz. Özellikle bu oyun içerisinde melez kurt karakterleri ile süper güçlere sahip olan askerler karşımıza çıkıyor. 

Wolfteam Hile 2020 Kodları’ da Aşağıda Mevcuttur

Wolfteam ya da diğer Joygame oyunlarında oyunlar içinde çevrim içi alışverişler için Joygame nakit kullanılıyor. Joypara ile oyunlara ait çeşitli mağazalardan farklı türlerde ekipmanlar alınabiliyor.  

Bedava Joypara Transferi Nasıl Yapılır?

Joypara transferi, Joygame sistemi tarafından üyeler için sunulan basit bir Joypara gönderme sistemidir. Aynı zamanda oldukça avantajlı bir seçecek oluyor.  

Joy Para Fiyat Listesi Güncel

Joypara MiktarıFiyat Birimi
1000
2750
5000
10.000
12.750
20.000
30.000
50.000
80.000
100.000
1.16 TL
3.22 TL
5.85 TL
11.35 TL
15.50 TL
22.45 TL
33.00 TL
55.50 TL
88.30 TL
119.00 TL

Joypara alabilmek için öncelikle bu sisteme üye olunması gerekiyor. Eğer sistemde yeterli bir bakiye mevcut ise ödeme yaparak anında nakit alabilirsiniz. Joypara nakit alımı 7/24 istenildiği an yapılabilmektedir. Alım işlemi sonrasında sizlere e pin kodu verilir. Bu kodlar ile nakit joypara kullanabilirsiniz.  

Joypara Transfer Servisi Üyelik Kısmına Nasıl Joypara Eklenir?

Joypara tarafından sunulan joypara transfer servisi ile kullanıcıya ait ödeme sayfası kullanılarak çeşitli ödeme kanalları arasında biri seçilerek belirli hesaba joypara yüklenir.  

Joypara transferi için transfer edilecek kişinin kullanıcı adı istenir.  Ardından sonraki aşamada ise cep telefonuna sms üzerinden yollanan kodun girilmesi gereklidir. Ardından işlem tamamlanmış olur. 

Joypara Nasıl Kullanılır?

Joypara transfer üyeliği ile normal üyelik farklıdır. Bu sisteme üye olarak girdikten sonra sayfa üzerinden joypara almalı ve hesaba yüklemelisiniz.  Eğer transfer yapmak istiyor iseniz sayfaya kullanıcı adını yazmak yeterli olacaktır. 

Bedava Joypara Kodları Kazanmak 

2020 yılında sizlere sunulan bazı joypara kodları bulunuyor. Başlıca bu kodlar bu şekildedir;

NVSK-56DS-D5DG-WCVV
654A-BDS9-YHJK-CXSF
QVBF-MJG6-2RTEX-SG6B
BF5C-WOXS-AXSS-596B
25AC-V15F-VDF5-WQX5
FGXB-AJG2-568C-BFTZ
2FAD-H25S-84EG-MKHN
TYVD-MJKK-287B-PL35
8CB9-KSPP-55G5-BXC8
ERC9-XV21-8633-VZDD

İlk başta mutlaka tüm kodları denemeniz gerekiyor. Size verilen tüm kodlar yüzde 100 işe yaramaktadır. Kodların yanı sıra aşağıdan güzel yorum yaparak ile joypara kazanabilirsiniz. 

Ücretsiz Joypara Nasıl Yüklenir? 

Joypara yükleyebilmek için öncelikle Joygame sitesine giriş yapılmalıdır. Eğer üyelik hesabı bulunmuyor ise ilk olarak üyelik gerçekleştirilmelidir. Üyelik işleminin ardından hesabınıza giriş yapımız. Ardından karşınıza çıkan joypara yükle seçeneği üzerinden ödeme ekranına girilmesi gerekir. Karşımıza çıkan bu ekran üzerinden e pin seçeneğini seçiyoruz. 

Pin kısmına daha önce alınan kod girilir sonra devam et kısmına tıklanıyor. Bu aşama sonrası ise oyunlar karşımıza çıkıyor. İstediğiniz oyunun seçimini gerçekleştirerek joypara yüklenebilir.  

Joypara Ödeme Seçenekleri  

Click Buy: Kredi kartı ile banka transferi ve nakit ödeme gibi yöntemler uygulanır en avantajlı ve güvenilir ödeme şeklidir.Bu yöntem ile birlikte internet üzerinden hiçbir risk bulunmadan alışveriş yapılır bu durum uygun bir şekilde ödeme yapabilmenizi sağlayan bir cüzdan olmaktadır. 

Yoğun bir ödeme seçeneği bulunmaktadır kredi kartı ya da nakit dışında çevrimiçi transfer gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. ClickandBuy hesabı gereklidir. Eğer bu hesap yok ise kayıt oluşturabilirsiniz .  

E-pin Yöntemi: Ülkemizde en büyük satıcı durumunda olan GameSultan firması tarafından joypara satın alınabilmektedir. GameSultan firması bu alanda en hızlı ve en güvenilir firmadır. 

Kontör ile E-pin: Epin satıcısı olarak bilinen GameSultan firması mobil ödeme ile de satış yapmaktadır. Bu satışa dahil olan hatlar ise Turkcell ve Türk Telekom olmaktadır. 

Kredi Kartı: Kredi kartı kullanarak joypara yüklenmesi gerçekleşebiliyor ödeme yöntemleri arasında kredi kartı oldukça çok tercih ediliyor    

Bedava Hesaplar için Tıkla

JoyPara Cüzdanım Nedir? 

Cüzdanım kısma üzerinde önceden alınmış olan Joypara bulunur. Bu joy paraları istediğiniz oyunda kullanabilirsiniz. Bunun için Joypara çevirmek istediğiniz ürünü seçin ve ardından zor para miktarını belirleyiniz. Miktar sonucunda ise çeviri tuşu karşınıza çıkacaktır çevire bastıktan sonra oyun parasına dönüşür ve oyun için malzeme alma imkanı sağlar.  

Joypara Geçmişi Nasıl Görülür?

Satın alınan joypara işlemleri ve geçmişi bu kategori üzerinden görülmektedir. Sayfanızda bulunmakta olan tarih kısmından istediğiniz tarihi seçebilir ve joypara geçmişinizi kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.  

Diğer Oyun Hile Yazılarımız için Tıkla

Joygame Kampanyası Nedir?

Mevcut kampanya her yöntem de aynı olmaktadır.

  • E-pin, oyun içi ve oyun içi nakit bonusu sunulur. Bonus süresi sınırsız olmaktadır.
  • Click ile buy, oyun içi nakit bonusu sunulur. Bu bonusun süresi bulunmamaktır.
  • Mobil ödeme, oyun içi nakit  bonus sunulur. Bonus süresi sınırsız olmaktadır. 

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Ücretsiz Bedava Joypara Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu