Ücretsiz Hesabı

Twitter’da Rehber Kişileri Bulma 2020 Takip Edilenler

Dünya genelince kullanıcı sayısı en faza sosyal medya platformlarından biri olan twitter getirmiş olduğu yeni özellikler ile arkadaşlarınıza daha kolay bir şekilde erişim imkanını sizlere sunuyor. Mobil cihazlarınız ile erişim sağladığınız zaman telefon rehberinizdeki kişileri bulabileceğiniz bir özelliği sizlere sunan twitter bu sayede aramak istediğiniz kişi için saatlerce uğraşmak veya arama yapmak zorunda kalmadan kısa süre de arkadaşınıza ulaşma olanağı sağlayarak twitterdaki arkadaş listenizi daha kolay genişletmenizi sağlıyor.

Twitter hesabınızın ayarlar kısmında yer alan mobil numara ekleme sekmesine tıklayarak telefon numaranızı eklediğinizde artık rehberinizdeki kişileri kolayca bulabilirsiniz.

Twitter rehber kişileri bulma özelliği ile rehberinizde yer alan arkadaşlarınızın varsa twitter hesaplarını bul seçeneği yardımı ile rehberinizdeki kişilere erişebilir veya hesabı olmayıp yeni bir hesap açan arkadaşınızın hesap bilgileri anlık olarak size uyarı ve bildirim olarak geliyor.

Telefon Rehberindeki Kişileri Twitterda Takip Etme

Twitterı mobil olarak kullanan biriyseniz veya twitter da yer alan arkadaşlarınızı kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız yapmanız gereken twitter rehber kişileri bulma özelliğini kullanmak. Twitter, kullanıcıları için sunduğu bu özellik ile kişilerin mobil cihazlarında yer alan kişileri kolayca bulma imkanını sizlere sunuyor. Yapmanız gerekenler;

  • Twitter hesabınıza giriş yapmak
  • Hesap ayarları sayfasına tıklamak
  • Hesap ayarları sayfasında yer alan telefon numarası ekle seçeneğine tıkayarak telefon numaranızı eklemek ve aktif hale getirmek.

Twitter hesap ayarlarına eklediğiniz telefon numaranızın yer aldığı mobil cihazı kullanarak hesabınıza giriş yaptığınız andan itibaren rehberinizde yer alan kişileri takip etmek için rehberimdeki kişileri bul seçeneğini kullanabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Whatsappta Engellendiğimi Nasıl Anlarım 2020

Bu seçenek ile rehberinizde yer alan ve telefon numaralarını hesap  ayarlarından eklemiş olan kullanıcıları bulabiliyorsunuz. Tek bir dokunuş ile rehberinizde yer alan arkadaşlarınızın twitter hesaplarına ulaşabilir, takip et seçeneğine tıklayarak arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.

Twitter’da Takip Edilmesi Gereken Başlıca Hesaplar Nedir ?

Twitter global bir uygulama olduğundan ve dünya genelinden kişiler, kurumlar hesaplar açarak paylaşımlarda bulundukları için takip edebileceğiniz bir çok hesap bulunuyor. İlgi alanlarınıza göre veya zevkleriniz ile özdeşleşen kişileri takip edebileceğiniz twitterda takip edilmesi gereken başlıca hesaplar şunlardır.

Hesap Adıİlgi Alanı
@ErhanErkutÜniversite, Akademi
@fatoskarahasanÜniversite, Akademi
@hasanbasustaÜniversite, Akademi
@isbecerÜniversite, Akademi
@kaplanserenÜniversite, Akademi
@mehmet_doganÜniversite, Akademi
@mgokhanahiÜniversite, Akademi
@ozguralazÜniversite, Akademi
@settarÜniversite, Akademi
@ugurabiÜniversite, Akademi
@m_dilmacYazılım, Günlük Hayat
@dizigerDizi, Filmler
@umutluogluTeknoloji, Yazılım
@fatihacetGündem
@ifkoparanGezi, Seyahat
@yapilicaklarGezi, Seyahat
@LimonHaberTıksız Haberler
@halukleventSosyal Yardımlar ❤️
@hadrianus2000Kültürel

Bu hesaplar dışında goygoy, gırgır, şamata ve eğlence paylaşımlarını takip ederek zaman geçirmek için fenomen hesapları takip edebilir, kurumsal konularda güncel paylaşımları takip etmek adına kamu kurum ve kuruluşlarının hesaplarını takip edebilirsiniz. Gazete ve internet haber sitelerinin twitter adreslerini de takip ederek haberleri takip edebilirsiniz.

Twitterda Eski Tweetleri Bulma Nasıl Yapılır?

Twitter hesabınızda geçmişte atmış olduğunuz tweetleri bulmak veya farklı bir kullanıcının tweet geçmişine ulaşmak için iki alternatifiniz bulunuyor. Bu yöntemlerden birincisi gelişmiş arama seçeneğini kullanmak ikincisi ise tweet arşivi getir seçeneğini tercih etmek. Tweet geçmişine ulaşabilmek için öncelikle gelişmiş arama seçeneğini kullanmak size hem zaman hem de arama konusunda avantaj sağlayacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
Metin2 Bedava Çarlar ve Hack Hileleri 2020 Nasıl Yapılır?

Gelişmiş arama seçeneğine tıklayarak hesap sahibinin atmış olduğu tüm tweetlere ulaşabilir veya belirli konularda atılmış olan tweetleri de aratabilirsiniz. Belirli konularda atılmış tweetlere erişebilmek için yapmanız gereken spesifik olarak o konuyu betimleyen terimi gelişmiş arama satırına yazmak ve aratmak. Okul ile ilgili tweetlere erişim için gelişmiş arama kutucuğuna okul yazarak ilgili hesabın okul konulu tweetlerine de kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Twitter’ da eski tweetleri bulmak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem hesap ayarlarına giderek tweet arşivini isteyebilirsiniz. Tweet geçmişinin tamamına ulaşmanızı sağlayacak lan bu yöntem ile geçmişte atılan tüm tweetleri bir dosya halinde alabiliyorsunuz. Bunun için twitter hesabınızdan ayarlar sekmesine tıklamalı ve en alt satırda yer alan tweet arşivi iste seçeneğine tıklamalısınız. Bu yöntem ile hesabınızı kullanmaya başladığın günden itibaren attığınız tüm tweetlere ulaşabilirsiniz. İsterseniz tiktok para kazanma taktikleri sayfamızdan takipçi ve bol kazançlı hile gibi bilgileri inceleyebilirsiniz.

Twitterda Mavi Tık Nasıl Alınır?

Twitter hesabınız için mavi tık almak yanı hesabınızın resmi bir hesap olduğunu doğrulatmak için onaylatmanız gerekiyor. Twitter tarafından verilen mavi tık alabilmek için yerine getirmeniz gereken şartlar şunlar.

  • Twitter hesabınızın ayarlar sekmesinden girerek telefon numaranızı sisteme girmeli ve onaylatmalısınız.
  • Twitter adresinize ait e-posta adresinizi sisteme girerek onaylatmalısınız.
  • Twitterda yer alan biyografi kısmını gerçek bilgileriniz ile doldurmuş olmanız gerekiyor
  • Twitter hesabınızda yer alan profil resminiz size ait olmalı ve geçerli bir profil fotoğrafı olmalıdır.
  • Kişisel bilgiler sayfanızda yer alan doğum tarihi gibi bilgileri sisteme girmiş olmalı ve resmi olarak onaylatmış olmalısınız.
  • Twitter hesabınızın herkese açık olması mavi tık alabilmek için en önemli kriterdir.
  • Twitter hesabınızda kullanmış olduğunuz isim sizin adınıza tescil edilmiş bir isim olmalı veya kendi isminiz olmalıdır.
YENİ YAYINLANDI->
Bedava Steam Key Cüzdan Kodu 2020 Kazanma Nasıl Alınır?

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra verification.twitter.com adresine giderek twitter hesabınız için mavi tık almak istediğiniz belirtmelisiniz. Hesabınız ile ilgili olarak sizden istenilen şartları yerine getirip getirmediğiniz incelenerek varsa eksikleriniz bir liste halinde size sunulur.

Eksiğiniz yoksa neden onaylı bir hesaba sahip olmak istediğiniz belirtmeniz istenilen kutucuğa sebeplerinizi yazmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra onayla sekmesine tıklayarak twitter yönetiminin başvurunuzu inceleme süresini beklemeniz gerekiyor. Onay verildiğinde ise size bir mail ile bu durum bildirilir ve mavi tik hesabınızın yanında yer alır.

Twitter’ da Takipçi Kasma Yöntemleri Nedir?

1 ) Twitterda takipçi kasmak için çok takipçili hesapların paylaşımları altına yorumlar yapmanız veya bilgilendirici paylaşımlarda bulunmanız yeterli olacaktır. Çok takipçili hesapları takip eden hesaplar paylaşımlar altında sizin paylaşımlarınızı görerek sizi takip etmeye başlarlar.

2 ) Uzun uzun bilgilendirici flodlar hazırlamanız ve paylaşmanız takipçi kasmak için bir yöntemdir. Bunun için zaman ve emek ayırmanız gerekeceğinden zamanınızın bol olması çok önemlidir. Bilgilendirici tweet serileri her zaman takipçi sayınızı artırır.

3 ) Goygoy, gırgır, şamata yapan paylaşımlarda bulunduğunuzda paylaşımlarınız her zaman çok daha fazla kişiye ulaşır. Eğlenceli paylaşımlar yaptığınızda çok fazla retweet alırsınız. Her retweet daha fazla kullanıcın sizi görmesi anlamına gelmektedir.

4 ) Para ile takipçi satın alabileceğini siteler mevcut. Bu sitelerde belirli yazılımlar ile hem gerçek hesapların hem de bot hesapların sizleri takip etmesi sağlanıyor. Twitterda takip kasma yöntemi olarak birçok kullanıcı bu yöntemi tercih ediyor.

Bu yöntemler dışında doğal yollardan sürekli paylaşımlar yaparak takipçi kasabilirsiniz. Whatsapp grupları konumuza giderek wp linklerine bağlanıp hesabınızın reklamınıda yapabilirsiniz. Diğer yöntem her konuda olan hashtagi kullanarak yapacağınız paylaşımlar çok fazla kullanıcının timelinenında yer alacaktır Bu sayede takipçi sayınız artar.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Twitter’da Rehber Kişileri Bulma 2020 Takip Edilenler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı