Bedava Hesaplar

TV8 Başvurunuzu Yapmanızda İşinize Yarayacak Tavsiyeler

Ekranların vazgeçilmez programlarının yapımcılığını üstlenen TV8, bünyesinde barındırdığı birçok program için başvuru platformu oluşturmuştur. Bu başvuru platformu içerisinde bütün TV8 yarışmaları mevcuttur.  Herhangi bir TV8 programına katılmak isteyen kişiler istedikleri programı seçerek hızlı bir şekilde başvuru yapabilmektedirler.

TV8 Programlarına Seyirci Olarak Katılmak İçin Ne Yapmalıyız?

TV8 bünyesinde bulundurduğu yarışmalara ve programlara, özel başvuru ile birlikte seyirci almaktadır. Seyirciler bu başvuru formunu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurarak programın çekimlerinin yapıldığı stüdyoya girme hakkı kazanmaktadır.

Her program için ayrı bir seyirci katılım formu bulunmaktadır. Herkes istediği programın seyirci formunu doldurarak programa seyirci olarak katılım şansı elde edebilmektedir.

TV8 yarışmaları için seyirci başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir husus bulunmaktadır. Bu husus ise başvuru formundaki her alanın düzgün ve doğru bir biçimde doldurulmasıdır. Formda bulunan her alanı eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Seyirci başvurusu yapan kişiler genellikle baştan savma bir şekilde formu doldurarak iletmektedir ancak bu formlar çeşitli yetkililer tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Programa seyirci olarak seçtikleri kişilere özel QR kod ile katılım sağlamaktadırlar. Bu noktada TV8, kendi programlarına özenle seyirci seçmektedir.

O Ses Türkiye Başvurusu Yapma

O Ses Türkiye uzun bir zamandır ekranların en çok izlenen programı olarak TV8 kanalında yer almaktadır. Programa katılım her yıl artmaktadır. Hal böyle olunca da O Ses Türkiye elemeleri oldukça kalabalık gerçekleşmektedir.

Programa katılım sağlamak için ise özel bir başvuru formu bulunmaktadır. Bu formu dolduran herkes programa katılım sağlama şansı elde etmektedir.

O Ses Türkiye başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım önemli hususlar bulunmaktadır. Onları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurun.
  • Başvuru formunda daha önceki müzik tecrübelerinizden, program tecrübelerinizden mutlaka bahsedin. (Programa katılma şansınızı oldukça arttırır.)
  • Başvuru formundaki video kısmına olabildiğinizce özen gösterin. Videolar yetkililer tarafından özenle izlenmektedir.
  • Normal başvuru yaptıktan sonra bir de videolu başvuru yapın. (Programa katılma şansınızı oldukça arttırır.)

Yetenek Sizsiniz Programına Başvuru Yapma

Yetenek sizsiniz programı uzun bir süredir ekranların en çok izlenen yarışması olarak TV8’de yayınlanmaya devam etmektedir. Yetenek Sizsiniz programı yarışmacılarını seçerken özel bir başvuru formundan yararlanmaktadır. Bu başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulması halinde programa katılma şansı elde edilmektedir.

Yetenek Sizsiniz Katılım Şansı Elde Etmenin Püf Noktaları

  • Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Başvuru formunda yeteneğiniz hakkında olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışın. Yüzeysel bilgiler yazmaktan kaçının. ( Katılım sağlama şansınızı arttırır.)
  • Başvuru formundaki video kısmına olabildiğince özen gösterin. Videonuz kaliteli bir şekilde çekilip yeteneğinizi net bir şekilde göstersin.
  • Normal bir şekilde başvuru yaptıktan sonra videolu bir şekilde de başvuru yapın. (Katılım şansınızı arttırır.)

Bunun haricinde TV8 hızlı başvuru yaparak da program başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Başvuru formuna olabildiğince özen göstermeniz halinde programa katılma şansınız olabildiğince artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu