Bedava Hesaplar

Türmob Başvuruları ve Üyelik İşlemleri Nasıl Olur?

Türmob yani Türkiye Mali Müşavirler Odaları Birliği kendi web sitesinden başvuru almaktadır. Günümüzde Mali Müşavirliğe başvurmak isteyen kişiler Türmob web sitesine uğrayarak buradan başvuru işlemlerini yürütmektedir. Bu başvuru işlemleri çeşitli adımlar doğrultusunda tamamlanmaktadır. Mali Müşavirlik kartı almak için de bu başvuru adımlarını doğru bir şekilde yapmak gerekmektedir.

Türmob Başvuru İşlemleri Adımları

Türmob web sitesi içerisinde bulunan E-Birlik sistemine giriş yapmak için T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. Eğer ki bu giriş adımını gerçekleştiremediyseniz Mobil İmza seçeneği ile de giriş yapabilirsiniz.

Bu giriş yöntemi ile de giriş yapamadıysanız sonunca giriş seçeneği olarak E-İmza yöntemi ile de giriş yapabilirsiniz. Türmob başvuru işlemleri için gerekli bir adım olan giriş adımını kendinize uygun bir şekilde yapın. Hangi giriş adımı kolay geliyorsa o şekilde sisteme giriş yapabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra ise profilinize girerek oradan çeşitli fotoğraf, kimlik bilgisi, şirket bilgisi gibi kişisel bilgileri yenileyebilirsiniz. Profil güncellemenizi de buradan hızlı bir şekilde gerçekleştirerek doğru bilgilerin girildiğinden emin olun. İletişim bilgilerinizi de güncellemeyi kesinlikle unutmayın.

Türmob Kart Başvuru

Sisteme artık giriş yapıldığında başvuru yapmanız için gerekli olan sayfaya ulaşmanız gerekmektedir. Türmob başvuru sayfasına da ulaştıktan sonra oradaki gerekli adımları takip etmeniz gerekiyor. Sizden bir adet fotoğraf istenecektir.

Biyometrik olarak çekildiğiniz fotoğrafınızı sisteme yükleyerek adımı tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise çeşitli kimlik bilgileri ve diğer bilgiler de istenecektir. Bu bilgileri de doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek başvuru için gerekli her bilgiyi sisteme ekleyin. Bir diğer önemli bilgi ise kan grubudur.

Türmob kartında yazacağı için bu bilginin kesinlikle girilmesi gerekmektedir. Kan grubunuzu da doğru bir şekilde girdiğinizde ise artık başvurunuz için her bilgiyi sisteme aktarmış olacaksınız. Daha sonrasında başvurunuzu başarıyla tamamlamak için ilgili butona tıklamanız yeterli olacaktır.

E-Birlik Sistemine Giriş Yapın

Türmob başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde size bir ekran açılacaktır. Tebrikler adı altında açılan bu sayfada başvurunuzu başarıyla tamamladığınıza dair bir metin bulunacaktır. Eğer ki başvurunuzu bu şekilde tamamladıysanız birkaç günde bir Türmob’un sitesine giriş yaparak başvuru takibinizi yapın.

Sistem bilgilerinizi girdikten sonra açılan sayfadan başvurunuz ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Başvuru takibinizi de sistem içerisindeki özel sayfadan yapacaksınız. Bu şekilde başvurunuz ile ilgili her türlü güncellemeye ulaşabilmektesiniz.

Türkiye Mali Müşavirler Odaları Birliği kapsamında gerçekleşen Türmob başvuruları sisteme alındıktan sonra belirli bir süre içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Başvuru sürecinin nasıl geçtiği ile ilgili sorularınıza Türmob’un kendi web sitesinden cevap bulabilirsiniz. Başvuru ile ilgili bütün bilgilerin bulunduğu bir sayfa bulunmakta olup herkes için açıklayıcı bir dille maddeler yazılmıştır. Türmob başvuru süreciniz için bu sayfadan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu