Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turknet Kotasız Sınırsız İnternet Paketi

15.04.2019
215
Turknet Kotasız Sınırsız İnternet Paketi

Günümüzde interneti olmayan ev kalmadı desek yeri olur. Çünkü gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve toplumdan geri kalmamak gerekmektedir. 2019 yılı Ocak ayı itibari ile de Adil Kullanım Kotası olarak bilinen AKN ortadan kalkmıştır. Böylelikle tüm bireyler kota derdi olmadan sınırsız internet kullanımına başlamıştır. Fakat o kadar çok internet firması var ki bunların arasından en kaliteli olanını bazen bulmak çok zor olabiliyor. Böyle durumlarda yapılması gereken ise kaliteyi uygun fiyata satın almak olmalıdır. İşte tam da bu noktada Turknet sizlerin aradığı hizmeti ayağınıza kadar getiriyor.

Turknet Sınırsız İnternet Paketi

İletişim sektörüne 1996 yılında hızlı bir giriş yapan Turknet kendini tercih eden bireylere evlerinde de kesintisiz ve hızlı internet sunmaya başladı. Aylık sadece 64.99 Lira ödeyerek siz de bu keyfe dahil olabilirsiniz. Turknet hız olarak da kullanıcılarına 100 MBPS yükseklikte evde sınırsız internet sunuyor.

İşte Turknet’in Avantajlar;

  • Hiçbir hız kaybı yaşamadan sınırsız kotasız internet,
  • 100 MPBS ye varan internet hızı,
  • 7 kişilik bir aile iseniz her biriniz ayrı ayrı aynı anda yüksek kalitede film izleyebilirsiniz.
  • 1000 dakika aylık konuşma hakkı sizlerin oluyor.
  • Birçok firmada olan taahhütten cayma bedeli TURKNET’ tr yok.
  • Aylık sadece 64.99 Lira olup başka bir beden yoktur.
  • Sadece 60 Lira kurulum bedeli vardır. Fakat kredi kartı ya da otomatik ödeme yapacaksanız bu rakam 30 Liraya düşmektedir.
  • Evde sınırsız internet için Turk.net internet sitesine girerek ‘’Hemen başvur’’ kısmına tıklamanız yeterli olacağı gibi 0850 288 80 81’i de arayarak canlı destek hattından da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turknet sitesinde karşınıza çıkan formu doldurarak MNG kargo aracılığı ile firmaya göndermeniz yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.