Türk Telekom

TurkNet Akn’siz 100 Mbps Taahhütsüz Sınırsız İnternet

Konu Başlıkları

İnternet sağlayıcıları 2020 yılından sonra Adil Kullanım Kotasını tamamen kaldırmış bulunmaktadır. Artık sizler de internet kullanırken bu kotayı aşma korkusuna girmeyeceksiniz. Geçmişte belli limitler oluyordu aştıktan sonra internet hızınız düşüyordu.

Artık bu gibi sorunlar ortadan kalktı. Sizler de ilk günden son güne kadar aynı hızda internet kullanıp limitsiz şekilde kullanım yapabileceksiniz. Yani artık kesinlikle GB sınırlaması olmayacak ve sizler internetinizi en hızlı şekilde kullanabileceksiniz.

Türknet bedava internet, Türkiye genelinde en uygun fiyata internet hizmeti veren en önemli ve en kaliteli firmalarından başında geliyor. Ayrıca sizler de evde internet kullanırken cebinizi de GB’ler ile doldurmanız mümkün olacaktır.

TürkNet Kotasız İnternet

En uygun şekilde piyasalarda internet hizmeti veren kaliteli bir firma olarak TürkNet sizlere kotasız internet sunuyor. Sizler de diğer firmaların yaptığı zamlara boşa para vermeyip kaliteli ve kotasız bir internet kullanmak isterseniz burada istediğiniz internet hizmetini alabilirsiniz. Aşma derdi olmayan internet Türknet bedava internet sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  • TürkNet yeni gelecek aboneleri için ilk 1 ay ücret kullanım hakkı vermektedir. Bu yüzden sizler de bu firmayı tercih edebilirsiniz
  • AKN derdi olmadan sizler de istediğiniz gibi internet kullanmak istiyorsanız o halde kotasız internet keyfini TürkNet ile doyasıya yaşayabilirsiniz.
  • Kotam bitecek gibi bir derdiniz olmadan sizler de sınırsız internetin keyfini doyasıya yaşayacaksınız

Alt yapınıza bağlı internet hızınız 100 Mbps hızında internet kullanabileceksiniz. Yani tamamen alt yapınız ile ilgili internet hızınız olacaktır. Eğer alt yapı içinde değilseniz, maksimum 35 Mbps indirme hızı, 3 Mbps yükleme hızından faydalanırsınız

Sizler de 0850 288 80 80 iletişim numarasını arayıp TürkNet paketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde alt yapı olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "TurkNet Akn’siz 100 Mbps Taahhütsüz Sınırsız İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu