Turkcell

Turkcell Upcall Nedir? Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Türkcell müşterilerine sunmuş olduğu upcall ile bilinmeyen numara sorgulama nasıl yapılır onlardan bahsedelim. Öncelikle Türkcell’in çıkarmış olduğu bu uygulama İOS ve Android işletim sistemli cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır.

Bu uygulama ile artık Türkcell müşterileri kendilerini arayan sabit hat veya GSM numaralarının kime ait olduğunu ücretsiz olarak rahatlıkla öğrenebilecekler.

Turkcell Upcall Uygulaması Ücretli mi?

Hemen herkes rehberinde olmayan fakat kendisi arayan ya da mesaj atan bir numaranın kime ait olduğunu hep merak etmiştir. Bunu bilen ve farkında olan Türkcell son derece kullanışlı olan UpCall ile müşterilerinin bu merakını giderecek bir uygulama geliştirmiş oldu.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Akıllı 5 GB 2020 Paketi ile 1 GB Bedava İnternet

Piyasada bu tarz hizmet veren bazı uygulamalar olup birçoğu ücretli olmaktaydı. Türkcell’in müşterileri için çıkardığı eşsiz Türkcell UpCall uygulamanın en büyük avantajlarından bir tanesi de tamamen ücretsiz olmasıdır.

Turkcell UpCall Nasıl Kullanılır?

Türkcell UpCall uygulaması hakkında az çok fikir sahibi olduktan sonra, şimdi uygulamanın kullanıcılarına sağladığı özelliklerden bahsetmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Şimdi sizlere birazda bu uygulamanın özelliklerinden bahsedelim.

  • UpCall uygulaması hemen her aramayı tek bir ekran üzerinden yönetmekte olup, her tür arama kayıtları ile ilgili bilgileri kolayca inceleyebilmektedir.
  • Sizde bundan sonra rehberinizde kayıtlı olan bilgilerin kimlere ait olduğunu upCall ile bilinmeyen numaralar hakkında bilgilere ulaşabilrceksiniz. Burada önemli olan bir husus ise, sizi arayan kişilerin kimlik bilgilerinin paylaşıma açık olması gerekmektedir.
YENİ YAYINLANDI->
Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava Para Puan Hediyeleri 2020

Turkcell Upcall Görevi ile Hediye İnternet Kazanabilirsiniz

  • Bu uygulama sayesinde bir grup oluşturabilmekte ve gruptaki herkesi tek bir tuşla arayabilme özelliğine kavuşacaksınız. Yine aramalarınıza not düşerek, aradığınız kişinin ekranda o notu görmesi ile açmasını sağlayabilmektesiniz.
  • Şayet herhangi birinin ya da bir yerin numarasını bilmiyorsanız, kişi ya da yerin ismini arama ekranına yazarak kolayca bulabilmektesiniz. UpCall uygulaması bununla da kalmıyor ve size kişinin bulunduğu konumun yol haritasını çıkarıyor.
  • Eğer sizleri sürekli rahatsız eden birileri var ise, bu tarz kişilerin aramalarını telefonu açmadan sizlere haber vermektedir.

Hayati önem taşıyan birçok acil numaraya ( hastane, eczane, itfaiye, polis, jandarma… gibi ) kolayca erişebilecek ve size en yakın olan yerleri anında bulabileceksiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell 23 Nisan Kampanyası ile Bedava İnternet

Birçok özelliği olan Türkcell UpCall uygulaması ile rahatsız etme özelliği sayesinde, telefonunuz açıkken bile konuşmak istemediğiniz kişilere aradığınız kişiye ulaşılamıyor mesajı gönderilmektedir.

UpCall Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

Türkcell Upcall benzeri birçok uygulama olup bunlardan bazıları ücretli olmaktadır. Bu tür uygulamaları insanların en çok tercih etmesinde, kendilerini arayan kişileri öğrenebilme avantajı sağlamaları ve istemedikleri kişileri engelleme imkânı sunmaları olmaktadır.

Upcall gibi uygulamalar arasında en çok tercih edilenleri; GetContact, Kim Arıyor, CIA, Truecaller, CallApp gibi uygulamalar yer almaktadır. Dünya genelinde bu uygulamaları sorgulayan ve kullanan milyarlarca insan bulunmaktadır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Upcall Nedir? Apk İndirme Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı