İnternet Paketleri

Turkcell Uçuran Paket Yükleme Nasıl Yapılır? 2020

Kullanıcılarına her zaman farklı avantajlar sunan Turkcell gün geçmiyor ki yeni bir kampanyayı müşterilerine sunmuş oluyor. Özellikle Turkcell bedava internet kampanyaları ile sıkça adını duyurmaktadır.

Son zamanlarda Turkcell Uçuran 4 GB paketi hazır kart kullanıcıları için 4 GB internet keyfi sağlamaktadır. Paket kapsamında kullanılmak üzere 1000 dakika konuşma süresi ve de toplamda 1000 adet olmak üzere sms hakkı bulunmaktadır.

Ücretsiz Hemen AL->
Bimcell TL Yükleme ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Uçuran 14 Gb Plus Paketi Nasıl Yapılır?

Ayrıca Turkcell fizy mobil uygulaması ile sınırsız müzik dinleme keyfi sizlerin oluyor. Turkcell’in en çok kullanılan uygulamalarından bir tanesi de BİP olmaktadır. Paket içeriğinden yararlanarak BİP ile arkadaşlarınla bedava mesajlaşma şansına sahipsiniz.

Sadece BİP uygulamasında geçerli olmak üzere hattınıza tanımlanan 5 GB bedava internet hakkınız ile mesajlaşmanın yanı sıra tüm BİP kullanıcıları ile ister sadece sesli isterseniz de hem sesli hem görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Uçuran 6 GB Plus Paketi Nasıl Yapılır?

Faturasız Turkcell hatlarınızdan UCURAN 6GB yazarak 2222’ye göndermeniz doğrultusunda Uçuran 6 GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Yeterli bakiyeniz olması halinde paketiniz onay mesajından sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.

Ücretsiz Hemen AL->
Bedava Mobil İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Sms dışında kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bayilerine girebilir, online hesabım uygulamasına giriş yapabilir ya da online müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell Uçuran 10 Gb Plus Paketi Nasıl Yapılır?

Toplamda 30 gün kullanabileceğiniz paketin içeriği de oldukça avantajlı olmaktadır. Yurtiçi kullanım hakkı olan ve tüm operatörlere kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı ve yine tüm operatörlere kullanabileceğiniz 1000 mesaj hakkı 6 GB internet hakkınızın yanında paket kullanıcılarına hediye edilmektedir.

Ücretsiz Hemen AL->
Turkcell Superbox 2020 4.5G Sınırsız Ev İnterneti Nedir?

6 GB internet dışında Turkcell fizy ile sınırsız müzik keyfi ve BİP uygulamasında geçerli olmak üzere tam  5 GB bedava internet  sizlerin olmaktadır. Bu enfes pakete aylık sadece 50 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Kampanyaya Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

Yeni Kampanyalar

YORUM YAP KAZAN

 "Turkcell Uçuran Paket Yükleme Nasıl Yapılır? 2020" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı