Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Uçuran 6 GB Tarifesi Nedir?

Turkcell Uçuran 6 GB Tarifesi Nedir?

Kullanıcılarına her zaman farklı avantajlar sunan Turkcell gün geçmiyor ki yeni bir kampanyayı müşterilerine sunmuş oluyor. Özellikle Turkcell bedava internet kampanyaları ile sıkça adını duyurmaktadır. Son zamanlarda Turkcell Uçuran 6 GB paketi hazır kart kullanıcıları için sadece 60 TL ye 6 GB internet keyfi sağlamaktadır. Paket kapsamında kullanılmak üzere 1000 dakika konuşma süresi ve de toplamda 1000 adet olmak üzere sms hakkı bulunmaktadır. Ayrıca Turkcell fizy mobil uygulaması ile sınırsız müzik dinleme keyfi sizlerin oluyor. Turkcell’in en çok kullanılan uygulamalarından bir tanesi de BİP olmaktadır. Paket içeriğinden yararlanarak BİP ile arkadaşlarınla bedava mesajlaşma şansına sahipsiniz. Sadece BİP uygulamasında geçerli olmak üzere hattınıza tanımlanan 5 GB bedava internet hakkınız ile mesajlaşmanın yanı sıra tüm BİP kullanıcıları ile ister sadece sesli isterseniz de hem sesli hem görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Uçuran 6 GB Paketine Katılmak İçin Ne Yapmalısınız?

Faturasız Turkcell hatlarınızdan UCURAN 6GB yazarak 2222’ye göndermeniz doğrultusunda Uçuran 6 GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Yeterli bakiyeniz olması halinde paketiniz onay mesajından sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Sms dışında kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bayilerine girebilir, online hesabım uygulamasına giriş yapabilir ya da online müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafone Evde İnternet Net Kampanyası

Turkcell Uçuran 6 G Paket İçeriği

Toplamda 30 gün kullanabileceğiniz paketin içeriği de oldukça avantajlı olmaktadır. Yurtiçi kullanım hakkı olan ve tüm operatörlere kullanabileceğiniz 500 dakika konuşma hakkı ve yine tüm operatörlere kullanabileceğiniz 1000 mesaj hakkı 6 GB internet hakkınızın yanında paket kullanıcılarına hediye edilmektedir. 6 GB internet dışında Turkcell fizy ile sınırsız müzik keyfi ve BİP uygulamasında geçerli olmak üzere tam  5 GB bedava internet  sizlerin olmaktadır. Bu enfes pakete aylık sadece 50 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.