Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020

Sınırsız kampanya hizmetleri ile Turkcell abonelerine mutlu eden ve sürekli olarak kendini yenileyen Turkcell’in ücretsiz olarak sunmuş olduğu internet paketleri bulunmaktadır. Turkcell aboneleri ya da hattını Turkcell’e taşıyan kişilerin faydalanabilecekleri ve ayı içerisinde kullanabilecekleri ücretsiz internet paketleri iletişimde kalmanızı sağlayacak.

Çeşitli kategorilere özgü olarak tasarlanmış olduğu Turkcell’in ücretsiz internet 2020 kampanyaları sizleri beklemektedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma Kampanyaları

 • Turkcell ücretsiz internet kazanma kampanyaları bu yıl da göz doldurmaktadır.
 • Turkcell Ramazan ayı 1 GB bedava internet kampanyası fırsatlarından faydalanmayı unutmayın.
 • Başka bir kampanyası olan hazır kartlılara özel olarak yapılmış Turkcell hazırkart kayıt 2 GB bedava internet fırsatlarından da faydalanın.
 • Turkcell’in kendisine has uygulaması olan bip içerisinde sen yap diye salla kazan bedava internet kampanyası kapsamında 31 Mayıs tarihine kadar kullanabileceğiniz bedava internet paketinden faydalanabilirsiniz.
 • Mayıs ayı içerisinde Turkcell’e ait olan Fizy uygulamasını kullanarak 31 Aralık 2021 tarihine kadar kullanabileceğiniz 1 GB ya da 2 GB gibi farklı ve değişen tutarlarda ücretsiz internet paketinden faydalanabilirsiniz.
 • Turkcell 4,5 G altyapısına sahip ve bu platformda kendini geliştiren bir  iç dinamizme sahipken 4.5G salla kazan kampanyası ile de Turkcell kullanıcılarına kurmuş olduğu dijital operatörler üzerinden Bedava internet hakkı sunmaktadır.

Turkcell’in bir başka kampanyası mobil hatların kullanabileceği bir kampanyadır. Turkcell hattı üzerinden Turkcell’e ait olan herhangi bir servis uygulamaya aylık olarak abone olan kişi haftada kullanabileceği bedava 2 GB internet paketi kazanabilmektedir. 31 Aralık’a kadar bu bedava internet avantajından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri Nedir?

Turkcell ücretsiz internet paketleri nedir? dendiğinde aklımıza çeşitli paketler gelmektedir. 2020 yılında hala aktif olarak kullanılan internet paketlerini Turkcell müşterileri veya Turkcell’e hattını taşıyan kişiler faydalanabilmektedir.

 • Turkcell’in altyapısı ile kurmuş olduğu dijital operatörleri kullanarak haftalık ya da aylık olarak internet paketleri kazanabilmektesiniz.
 • Kartını Turkcell’e getiren müşterilerin 2 GB bedava internet hakkından kazanım elde etmeleri mümkündür. Bunu yapabilmek için kişinin kartını Turkcell’e geçirdikten sonra kredi kartı ya da banka kartını Turkcell’e ait olan uygulamalara kaydetmesi gerekir.
 • Sonrasında da kart üzerinden telefonuna yapacağı paket yüklemesinin hemen ardından bedava Turkcell 2 GB internet hakkını elde edecektir. Kısa sürede hattınıza bedava internetleriniz tanımlanmaktadır.
 • Turkcell Ramazan ayı boyunca 1 GB bedava internet kampanyası kullanıcılarına sunmaktadır. Onlar için yapmanız gereken şey Turkcell’in dijital uygulamasına giriş yaptıktan sonra “hediyeni aktifle” adı verilen bir buton ile karşılaşacaksınız. O butona tıkladığınızda Turkcell sizlere bedava 1 GB internet hakkı sunmuş olacaktır.
 • Turkcell öğrencileri de unutmamıştır. Öğrenciler için aktif olarak Eba kampanyası düzenleyen Turkcell sene sonuna kadar EBA bedava internet faaliyetlerine devam etmektedir.
 • Turkcell rahat tarifeye geçen kullanıcılarına özel olarak 3 ay içerisinde yapılan yüklemelerde geçişlerde hatlarına tanımladığı 1 GB bedava internet hakkı ile müşterilerini memnun etmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Yeni Turkcell Müziği Nedir? 2020

Bip kullanıcılarının da katılabileceği bu özel kampanyadan hem faturalı hatta sahip olanlar hem faturasız hatta sahip olanlar yararlanabilir.

blank

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma 2020

Turkcell’e gelin bedava internet kampanyalarından faydalanın. Turkcell’e gelen ya da uzun süredir Turkcell müşterisi olan kullanıcıların faydalanabileceği bir kampanya da bulunmaktadır. Çeşitli kampanyalar faturalı faturasız gibi kapsamlar da içerikler üretilmektedir.

Turkcell’e ilk defa geçiş yapacak olan kullanıcıların faydalanabileceği 8 GB bedava internet paketi Turkcell abonelerini beklemektedir. Turkcell ücretsiz internet yapma 2020 konusu kapsamında değerlendirilebilecek olan bu paket hattını Turkcell’e taşıyan tüm operatörler kullanıcıları tarafından geçerlidir.

Turkcell’in dijital uygulaması üzerinden yapılabilecek başvuru için hatta geçirdikten sonra 4 ay boyunca kullanabilme hakkı bulunmaktadır. Kişi 31 Aralık 2020 tarihine kadar son katılımını gerçekleştirebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Türkcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell’in sınırsız bir şekilde Turkcell kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretsiz internet içerikleri hız kesmeden kampanyalarına devam etmektedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Turkcell üzerinden ücretsiz internet paylaşımı nasıl yapılır? dendiğinde akla gelen en pratik cevap olarak Turkcell’in sunmuş olduğu hazır uygulamalara giriş yapmanızdır. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonra uygulamanın sağ en attığında sizden cep numarası ve e-posta adresi istemektedir.

Her ay yenilenen internet paylaşımı sonrasındaki interneti kazanımlarını da unutmayınız. Turkcell’in bu uygulamalara içerisinde giriş yaparak ücretsiz internet paylaşımı ile ilgili bilgileri elde edebilirsiniz.

Aşağıdaki Sana Özel Kampanyaları Kaçırma Tıkla Turkcell En Güncel Hediyeleri

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları Nedir?

Turkcell’in faturalı ve faturasız hatlara yönelik olarak yapmış olduğu ücretsiz internet kampanyaları bulunur. 2020 yılında aktif olarak hala güncelliğini koruyan internet kampanyaları çeşitli yöntemler ile telefonları alınabilmektedir. Turkcell ücretsiz internet kazanma yolları nedir? dendiğinde aklımıza faturalı hatta sahip olanların günlük olarak 500 megabayt bedava internet alabilecekleri bir kampanya gelmektedir. İçeriği;

 • Faturalı hatta sahip olan ve Hazır Kart abonelik için geçerlidir. Turkcell’in anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerine Turkcell’in faturası üzerinden alışveriş ve ödeme yapıldığında elde edilebilecek 500 MB bedava internet hatta tanımayacaktır.
 • Turkcell’den internet kazanabilmenin bir başka yolu da mobil ödemelerinizde Turkcell üzerinden yaparak kazanabileceğiniz bir yöntemdir o şekilde 1 GB bedava internet kazanmış olacaksınız.
 • Turkcell’in uygulamalar üzerinden alabileceğiniz hediye internet paketleri dışında SMS aracılığıyla da hediyelerinizi alabilmektesiniz.
 • Telefonunuza yazacağınız büyük harfler ile HAT HEDIYESI GB yazdıktan sonra 2020’ye mesaj yollayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Bedava Dakika 2020 Paketleri

Hattını Turkcell’e yeni geçirmiş olan kişilerin abonelikleri aktif olduklarında yapabilecekleri bu işler ile 5 GB bedava internet kartlarına tanımlanacaktır. 3 ay boyunca bunu kullanabilirler.

Turkcell’in birbirinden ilginç bedava internet kampanyalarından bir ise Turkcell şansa reklam tıkla adı verilen kampanyasıdır. Bu kampanyanın amacı bedava internet kazanabilmek için Turkcell’e ait olan reklamları tıklamaktır.

Bu tarzda Turkcell şansa tıkla reklamları gördüğünüzde attığınızda 1GB veya 2 GB olmak üzere internet tanımlanmaktadır. Haftada bir gerçekleştirilen bu işlem hem faturalı hem faturasız hatlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Eba Paketleri Nedir?

2020 yılında Turkcell evde kal kampanyası kapsamında pekçok operatörün de katkı sağladığı ve öğrencilere yönelik olarak düzenlenen kampanyalardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Turkcell’in de evde kalan öğrencilerin eğitim hayatlarına devam edebilmeleri için eba’yı kullanmalarını sağlayacak olan 6 GB‘lık bedava internet paketi oldukça işinize yarayacaktır.

Turkcell ücretsiz internet Eba paketleri nedir? kapsamında araştırmalarımıza dahil olan Eba paketini 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanabilmektesiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Bayramda Neler Olacak?

Turkcell ücretsiz internet bayramda neler olacak? kampanyaları kapsamında şu işlemi uygulayabilirsiniz. 

Turkcell’in kullanıcılarına istisnasız olarak vermiş bulduğu bedava internetten faydalanabilmek için Turkcell’in paycell uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. 

 • Paycell uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde biraz gezinip bakıldıktan hemen sonra çıkış yaparak
 • Telefonunuzun mesaj kısmına gelip büyük harfler ile KATIL YAP yazdıktan sonra 2255‘e ücretsiz göndermiş olduğunuz SMS sonucunda hattınıza anında bedava olarak 500 mb internet tanımlanmaktadır.

Onun dışında Turkcell’in bayrama özel ücretsiz olarak yaptığı herhangi bir internet kampanyası bulunmamaktadır.

Turkcell Ücretsiz İnternet Gönderme 

Turkcell’den kazanmış olduğunuz ücretsiz internetleri kendiniz hattınızdan kullanabilmektesiniz. Turkcell ücretsiz internet gönderme hizmetleri bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz hediye internetleri başkasıyla paylaşamazsınız.

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Turkcell Ücretsiz İnternet 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı