Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Ücretsiz Bedava Sms 2020

Turkcell ücretsiz internet, dakika ve SMS paketleri ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. İnternet paketinizin bittiği ya da dakika larınızın sona erdiği durumlarda Turkcell abonelerine özel olarak hediye SMS paketleri günün kurtarıcısı olmaktadır. 

Turkcell Ücretsiz Sms Atma Nasıl Yapılır?

Turkcell’in abonelerine sağlamış olduğu günlük hayatlarında kolaylık sağlayacak olan, bedava kullanabilecekleri sms paketleri için sadece kendi hatlarına tanımlanan kişilerin kullanabilmesine imkan tanır. Sms’lerin gönderimi mevcut değildir.

 • Turkcell’e gelerek telefonunuza sms paketleri tanımlayabilirsiniz.
 • Telefonunuzun sms kısmına büyük harfler ile ABONE yazdıktan sonra istediğiniz sms miktarını bir boşluk bırakarak 2222‘ye gönderebilmektesiniz.

Turkcell aboneleri için 50 sms’ten başlayarak 1000’e kadar 50 ve katları şeklinde ekonomik SMS paketleri bulundurmaktadır.

 1. Turkcell Ücretsiz İnternet için tıklayın
 2. Turkcell Bedava Sms için tıklayın
 3. Turkcell Bedava Dakika Paketleri için tıklayın
 4. Turkcell Tüm Bedava Kampanyaları için Tıkla

Turkcell Ücretsiz Sms Paketi Nedir?

Turkcell’in abonelerine özel tanımlamış olduğu ücretsiz SMS paketleri ile günlük hayat içerisinde internetinizin yana dakikalarınız bittiği noktalarda kullanabilmeniz için günlük ya da haftalık olarak bazen aylık olarak tanımlanabilen ücretsiz paketlerdir. 

 • Faturalı ya da paket ile uygulamalar satın alındıktan sonra bittiğinde ek olarak alabilme imkanı sunan tarifeler bulunmaktadır.
 • Kullanmış olduğunuz faturanızdaki SMS paketleriniz bittiğinde kullanabileceğiniz Turkcell ek sms paketleri küçük ücretler ile telefonunuza tanımlanmaktadır.

Turkcell’in kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş olduğu online platform üzerinden de ulaşılabilecek olan ve SMS miktarlarını ve kullanmış olduğunuz SMS’i dakikayı da, internetinizi de görebileceğiniz bir alan oluşturmuştur.

SMS kullanım ücreti olarak tarife başına 50 kuruş olarak belirlenmiş olan Turkcell ara ara da hediye SMS kampanyaları yapmaktadır.

 • Turkcell tarafından tanımlanmış SMS paketlerinizden kalan miktarı öğrenebilmek için telefonunuzun mesaj kısmına KALAN yazarak 2222 ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Bu yöntemi denemek istemeyenler telefonlarına *159# tuşlayarak da hatlarında kalan güncel hediye SMS miktarlarını öğrenebilirler.

2020 Turkcell Bedava Sms Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerinin ya da Turkcell’e yeni geçmiş olan kişilerin faydalanabileceği bedava sms paketleri bulunur. 

 • Turkcell’den bedava sms kazanmak için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile şans SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. 
 • Bedava sms kazanabileceğiniz bir başka yöntem de 5000 SMS kazandıran pakettir.

Turkcell’den ücretsiz hediye olarak SMS kazanabilmenin başka yolları da bulunmaktadır.

 • Turkcell’in genç abonelerine özel olarak sağlamış olduğu bir uygulama üzerinden yapılmaktadır GNC uygulaması üzerinden girilerek haftalık ya da aylık olarak yapılacak uygulama içi işlemler ile ücretsiz SMS hakkı elde edebilirsiniz.
 • Sadece Turkcell abonelerinin elde edebileceği ücretsiz SMS uygulamalarından biri de Salla Kazan kampanyasıdır.
 • Turkcell’e ait olan telefonlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz uygulamayı kullanarak mobil olarak salla kazan tarifesi üzerinden ücretsiz haftalık SMS kazanımları sağlayabilirsiniz.

Sadece sms değil internet ve dakika kampanyaları ile de her hafta kendini yenileyen Turkcell’in salla kazan kampanyası için telefonunuzu uygulamayı indirip size özel belirlenmiş şifre ile giriş yaparak kazanım haklarımızı elde edebilirsiniz.

 1. Turkcell Ücretsiz İnternet için tıklayın
 2. Turkcell Bedava Sms için tıklayın
 3. Turkcell Bedava Dakika Paketleri için tıklayın
 4. Turkcell Tüm Bedava Kampanyaları için Tıkla

Turkcell Hediye Sms 2020 Gönderme

Turkcell’in faturalı ya da faturasız hatlı olup para ile satın almış olmaması gelir. Bu tarz sms’leri bir başkasına gönderme imkanı bulunmamaktadır. Kendine ait faturalı kampanyalarında geçerlidir. 

Turkcell’in müşterilerine tanımış olduğu bedava sms haklarını başka bir hatta aktarmanız mümkün değildir. Hediye olarak gönderilen sms’ler sadece tanımlanmış olan telefon tarafından kullanılabilir.

Turkcell Hediye Sms Paketleri Nedir?       

 • Hem internet hem de aynı anda SMS bulunduran pakettir.
 • Telefonunuza yapacağınız birkaç işlem ile yaklaşık 1000 adete yakın sms hakkına sahip olabilirsiniz.
 • SMS paketini yapabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal İzin yazdıktan sonra 2222 kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.
 • Mesajın ardından devam tuşuna tıklayarak 2197’ye yeni bir mesaj yollamalısınız.
 • Hattınıza tanımlanacak olan sms paketlerini belirlenmiş olan süre içerisinde kullanabilirsiniz.   

Turkcell’in vatandaşlarına sunmuş olduğu bir başka sms paketi ise Gel SMS ile kişi başına 30 SMS hakkı tanımlayan bu paket ile bir ay içerisinde SMS ihtiyacımızı karşılamış olacaksınız.

Telefonunuzun SMS kısımlarına büyük harfler ile GEL SMS yazdıktan  sonra 2222‘e kısa mesaj göndermeniz dahilinde telefonunuza kısa süre içerisinde gelen bilgilendirme mesajı ile SMSlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 1. Turkcell Ücretsiz İnternet için tıklayın
 2. Turkcell Bedava Sms için tıklayın
 3. Turkcell Bedava Dakika Paketleri için tıklayın
 4. Turkcell Tüm Bedava Kampanyaları için Tıkla

Turkcell’in, müşterilerine özel olarak sağlamış olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan daha uygun ve ucuz paket tutarından ve kişiye özel olarak tasarlanmış 50 ve katları şeklinde uygulanabilen SMS paketleri ile hem ucuza hem güvenilir bir şekilde tek Turkcell kalitesi ile arkadaşlarınızla bağlantıda kalmaya devam edin..

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turkcell Ücretsiz Bedava Sms 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu