Turkcell Bedava İnternet 2020

Türkcell TV Özellikleri Aylık Fiyatı ve Kanalları

Eğer sizde türkcell kullanıcısı iseniz, tv özellikleri ve aylık fiyatı hakkında her tür bilgiyi yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bu güzel uygulamadan yararlanmak için tek yapmanız gereken, TVplus’ı turkcelltvplus.com adresi üzerinden ya da mobil uygulamalar aracılığıyla kullanabilirsiniz. IOS ya da Android cihazlar üzerinden kullanılabilme özelliği olan bu uygulama ile artık hemen her kanalı rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Şayet bireysel türkcell abonesi iseniz, istediğiniz cep telefonu paketini seçebilme hakkına sahip olmaktasınız. Böylece ister yerli ister yabancı hemen her tür TV kanalını izleyebilirsiniz.

Bununla birlikte “PlusCep Seç İzle” filmlerini ise tabletiniz’den, bilgisayarınızdan ya da cebinizden izleyebilirsiniz. Şimdi türkcell’de bulunan tv plus cep paketleri neler biraz da onları tanıtalım.

Türkcell TV Plus Cep Paketleri ve Fiyatları

  • Canlı TV Plus 3 GB Paketi: Bu pakete sahip olmak için, “CANLITV3GB” yazıp 2200’a kısa mesaj atarak 3 GB interneti ile birlikte 9,90 TL karşılığında sahip olabilmektesiniz. Kampanyaya dâhil olduktan sonra yüzlerce tv kanalı, en sevilen çocuk kanalları, spor, belgesel, en sevilen film kanalları ve daha fazlası sizleri beklemektedir. Türkcell tv özellikleri ile sizde film kanallarının ve sporun doyasıya keyfini çıkaracaksınız.
  • Giriş TV Plus 3GB Paketi: Eğer ben bu paketi almak istiyorum diyorsanız; “GİRİSTV3GB” yazıp 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu tarife ile sizlere 15,90 TL karşılığında 3 GB internet paketi ve yüzlerce televizyon kanalı sizleri beklemektedir.
  • En yeni filmleri, en sıra dışı belgeseller ve daha başka aklınıza gelebilecek her tür en kaliteli programlar sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Şayet yıllık aboneliği kabul ederseniz ücreti 7,9 TL olmakta ve sizlere 5 GB internette hediye etmektedir.
  • Full TV Plus 3 GB Paket: Sizde telefonunuzun kısa mesaj bölümüne “FULLTV3GB” yazıp 2200’a mesaj gönderdiğinizde full tv ve özellikleri sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Aylık 18,50 TL karşılığında yüzlerce canlı televizyon kanalları, en iyi ve en yeni filmler, çocuk programları, haber kanalları, premier lig ve çok daha fazlası sizlerle olmaktadır. Eğer yıllık aboneliği seçerseniz aylık 9,9 TL karşılığında hem de 10 GB internet paketi ile birlikte sahip olabilmektesiniz.
  • Giriş TV Plus 5 GB Paketi: Türkcell operatörünün birbirinden güzel TV paketlerinden bir diğeri olan bu pakete sahip olmak için ise; “GIRISTV” yazıp 2200’a göndererek 5 GB internet paketi ile birlikte sahip olabilirsiniz. Aylık 20,90 TL ücret ödeyerek 25 saat kayıt süresi hediyesiyle birlikte içerisinde hemen her zevkinize uygun kanalların bulunduğu bu pakete sahip olabilmektesiniz. Plus 5GB özellikleri ve fiyatı sizler için yıllık abone olduğunuzda 7,9 TL’lik ücreti ile daha cazip hale gelmektedir.
  • Mini TV Plus Paketi: Eğer Türkcell Mini TV Plus Paketi almak istiyorsanız, “MINITV” yazıp 2200’a gönderdiğinizde 1 GB internet paketi dâhil 11,90 TL karşılığında sizin olmaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türkcell TV Özellikleri Aylık Fiyatı ve Kanalları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu