Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Turbo Hoş Geldin Fırsat Paketler

Aylık 34.90 lira olan Turbo Hoş geldin paketi ile tüm Turkcell uygulamalarının zengin içeriğini keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Turkcell 5 GB bedava internet ile Turbo Hoş geldin paketinde özgürlüğün keyfini sürebilirsiniz. 

Turbo hoş geldin paketine aylık ya da yıllık olarak abonelik oluşturmanız mümkün olmaktadır. Bir aylık abonelikleriniz de sizlere 1,5 GB internet hakkı verilmektedir. Fakat yıllık aboneliklerin süprizleri ve sağladığı avantajlar daha farklıdır.

turkcell internet cihaz kampanyaları

Turkcell Turbo Fırsat Süper Paket

Turkcell’in en yaygın kullanılan Bip uygulamasında geçerli olan 1 Gb bedava internet ile sevdiklerinizle iletişimde kalın.

  • Tv uygulaması olan TV+’ a için bedava 5 GB internet.
  • Müzik keyfinizi için Fizy’de kullanabileceğiniz 5 GB internet.
  • Lifebox uygulamasında geçerli olan 5 GB internet ve 10 Gb saklama alanı.
  • Dergi ve gazetenizi keyifle okuyacağınız Dergilik sizler için.

Turkcell Turbo Fırsat Plus Paketler

Mevcut kampanyanızdaki internet miktarınızı Turbo Hoş geldin paketi sayesinde ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca birçok uygulama için 5 GB bedava internet hakkına sahip olursunuz.

Turbo hoş geldin paketi için son 90 gün içerisinde Turkcell faturalı hat kullanmaya başlamış olmanız gerekmektedir. Her uygulama için verilen internet miktarını farklı bir uygulama ya da internet için kullanmanız mümkün değildir. Ayrıca paket dahilinde size verilen internet hakkınız bir sonrası döneme devredilemeyeceği gibi bir başka kullanıcıya da transfer edilemez.

Turkcell Turbo Hoş Geldin Paketi Satın Alma – İptal Etme

TURBO FIRSAT AVANTAJ yaz 2200’a gönderTurbo Fırsat Plus yaz 2200’a gönder
TAVANTAJ yaz 2200’a gönderTURBO FIRSAT 44 yaz 2200’a gönder

Turbo Hoş geldin paketine sahip olmak için TURBOHOSGELDIN yazarak 2200’ a göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca sms dışında online müşteri hizmetleri ya da Turkcell bayilerinden de aboneliğiniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

0532 532 00 00’ ı arayarak Turbo hoş geldin paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turkcell Turbo Hoş Geldin Fırsat Paketler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu