Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Superbox 4.5G Sınırsız Ev İnterneti

23.05.2019
475
Turkcell Superbox 4.5G Sınırsız Ev İnterneti

Turkcell’in internet kalitesini bilmeyen yoktur. Hızlı bir internet arayışı içinde olan herkes bu firmanın sağlamış olduğu internet hizmetinden faydalanmaktadır. Evinizde kaliteli ve sınırsız bir internet kullanmak istiyorsanız hemen bir abonelik almalısınız. Dönem dönem bazı indirimler sağlayan firmadan indirimli bir şekilde internet hizmeti almaya çalışmalısınız. Bunun için de biraz daha araştırma yapmanız gerekir. Superbox ev internet fiyatı olarak şuan için 59,90 TL olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de uygun fiyatlı sınırsız bir internet hizmeti almak için Turkcell firmasını tercih edebilirsiniz. İnternetin artık günümüzün her alanında kullanılmaya başlamasıyla birlikte, kullandığınız internetin hızının da önemi büyük olacaktır. Hızlı bir internet sayesinde artık sizler de çok rahat bir şekilde dizi, film izleyebilecek ve güzel oyunlar oynayabileceksiniz. Firmanın sağlamış olduğu internet hizmetinin kablosuz olması da sizler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. Hangi şehirde yaşarsanız yaşayın, internet hizmetini bulunduğunuz yere çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Özellikle, yaz aylarında insanlar böyle bir sıkıntı ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Yaz tatillerinin biraz daha uzun olmasına bağlı olarak, bulunduğunuz şehirden başka bir yere gitme durumunuz olabileceğinden dolayı, interneti bulunduğunuz yere taşımanız gerekebilir. Bu nedenle size hizmet sağlayan firmanızın sağlayacağı hizmet büyük bir öneme sahiptir. Ev internet paketi alırsanız böyle bir sıkıntınız olmadan hemen bulunduğunuz bir yere kolayca taşıyabilirsiniz.


Sınırsız Ev İnternet Hediyeleri
Turkcell firmasının size sunacağı fırsatların yanı sıra bir takım hediyeler de olacaktır. Özellikle, yeni abone olan kişiler için ilk 2 ya da 3 aya kadar ücretsiz bir hizmet sunmaları gibi bir durum da olabilecektir. Fakat bu kampanyanın belirli aralıklarla yapıldığını ve bununla birlikte, bu kampanyayı takip etmeniz gerektiğini önerebiliriz. Müşteri desteğinin de çok iyi bir şekilde olduğunu düşünecek olursak, kampanyalar hakkında bilgileri Turkcell’in müşteri hizmetleri bölümünden çok olay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ülkemizde Turkcell haricinde bu hizmeti sunan başkaca firmalar da bulunmaktadır. Fakat sunmuş oldukları hizmetin çok iyi olmadığını söyleyebiliriz.


Ev İnterneti ADSL Kampanyası
Turkcell süperbox ile fiber internet alan bireyler aynı zamanda, ADSL kampanyasından da faydalanıyorlar. Turkcell ilk defa evde internet hizmeti alan müşterileri için ADSL kampanyası da sunmaktadır. Müşterilerinin modem almasına gerek kalmadan direk abonelik işlemlerine geçildiği aşamada modem hediye etmektedir. Böylelikle, sizlerin ekstra masraf yapmasına gerek kalmaz. Turkcell’in abonelik konusunda eski abonelerine bu tür kampanyaları çok fazla sunmadığını söylemek de mümkün olabilecek bir husustur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.