Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Süper Hediye Bedava İnternet Şansı

Turkcell Süper Hediye Bedava İnternet Şansı

Turkcell geniş bir çekim ağına sahip operatörlerden bir tanesi olarak büyük bir müşteri portföyüne sahip olmaktadır. Hayatın her alanında ve her yerde internet bağlantısından bir an bile uzak kalmak istemiyorsanız siz de Turkcell’ i olabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Operatör kullanıcılarının her zaman hayata bağlı kalmaları için Bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle faturalı hat kullanıcılarını Süper Hediye kampanyası ile sevindiren Turkcell; fiyat nedeniyle kabaran faturalara artık son veriyor.  Kampanyaya katılmak için mevcut kullandığınız tarifenizi bir üst düzeye taşımanız yeterli olacaktır.

Süper Hediye İnternet Kampanyası Detayları

  • Faturalı hatlara özel süper kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kullandığınız faturalı hattınızdaki taahhütlü paketinizi bir üst pakete taşıyarak kampanyaya dahil olmanız mümkün.
  • Geçiş yaptıktan sonra eski paketiniz ve yeni paketiniz arasındaki fark hesaplanır.
  • İki paketin arasındaki farka göre Turkcell 2 GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanır.
  • Kampanyadan; GNÇ Avantaj, GNÇ Maksi, GNÇ Star, GNÇ Plus, GNÇ Ekstra, GNÇ Süper, Platinum Avantaj, Platinum Plus, Platinum Maksi, Platinum Ekstra, Platinum Süper, Platinum Black Plus, Platinum Black Ekstra, Platinum Black Süper paketleri yararlanamaz.
  • Eğer 10 yıldan daha fazla operatör kullanıcısı iseniz ve yapılan hesaba göre fiyat farkınız 25 Liradan fazla ise 6 ay boyunca hediye internet kazanabilirsiniz.
  • Eğer 10 yıldan fazla Turkcell müşterisi iseniz ve fiyat farkınız 10 lira ile 25 Tl arası ise 3 ay boyunca bedava internetten faydalanabilirsiniz.
  • Fakat 10 yıldan az bir süre Turkcell kullanıcısı iseniz ve fiyat farkınız 10 lira ve 25 lira arası ise 2 ay boyunca bedava internet kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.