Turkcell

Turkcell Şampiyon Paketi Nedir?

Turkcell şampiyon paket içeriği ile takım taraftarlarına özel olarak ayrıcalıklar sunan paket içeriği tanımlamıştır.

Turkcell; Sarı-kırmızı destek paketi adı verilen şampiyon paketini satın aldığında Galatasaray’ın oynamış olduğu tüm maçlarda kazanmış olduğu maçlar için sen de bu paket dahilinde ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanabilirsin.

Turkcell Şampiyon Paketten Kimler Faydalanabilir?

Turkcell şampiyon paketten faydalanabilmek için Turkcell abonesi olmak gerekmektedir. Bireysel ya da kurumsal abonelerine, ön ödemeli ses abonelerine özel olarak tanımlanmış olan bu paket içeriğinden yalnızca Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

Başka bir hatta bulunup Turkcell’e hattını geçiren ve son 90 gün içerisinde bu faaliyeti yapmış olan kişilerde bu paket ayrıcalıklarından faydalanabilirler.

Turkcell Şampiyon Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell’e ait olan dijital operatör uygulaması üzerinden de kontrol edebilirsin.

Daha kolay bir yol ile kayıt olmak istersen; Turkcell’in özel mesaj kodunu kullanarak da şampiyon paketi telefona tanımlayabilirsin.

Bunun için yapmanız gereken telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile GS9 yazıp 2200‘a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Şampiyon Paketi Fiyatı Nedir?

Turkcell’in oluşturmuş olduğu paket içerikleri günlük, aylık ve yıllık olarak ücretlendirmeler içermektedir.

 • Kişisel ihtiyaca yönelik olarak size uygun olan ve anlık erişebileceğiniz uygun fiyatlı paketlere erişmenizi kolaylaştırıyor.
 • Turkcell şampiyon paket yapacağın kayıt başvurularında göndermiş olduğun herhangi bir ücrete tabi değildir.
 • Aylık olarak 9 TL’ye satın alabileceğin bu paket içeriği  çok sayıda ek avantaj barındırmaktadır.

Turkcell Şampiyon Paketinde Neler Var?

Turkcell şampiyon paket içeriği oldukça dolu dolu bir paket avantajına sahiptir.

 • Paket içerisinde Turkcell’in uygulaması olan bip’te geçerli olarak konuşabileceğiniz 500 dakika hediye dakika bulundurmaktadır.
 • Turkcell’in müzik ve video izleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz fizzy adlı uygulaması üzerinden radyo dinleyebilir ve bunun dışında çalarken dinlet servisinin kullanabilirsiniz.
 • Bu paket ile birlikte hoş geldin paketi 5 GB saklama alanı bulunduran depolama alanına rahatlıkla daha rahat bir şekilde kullanabileceğin bir avantaj da sunulmaktadır.
 • Goller cepte standart paketi şampiyon paketi kapsamında içinde barındıran paketlerdendir.
 • Şampiyon paket kapsamında çeşitli sürpriz hediyelere sahip olabilirsin.

Bunlardan biri de imzalı forma elde edebilmektir. Bu tarz kazanacağın faydalardan bip sarı kırmızı destek kanalı üzerinden takip edebilir ya da Turkcell’in sosyal medya içeriklerinden yapılan yarışmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Turkcell Şampiyon Paket Avantajları

Turkcell’in sunmuş olduğu şampiyon paketin içeriği oldukça fazla geniş avantaja sahiptir. Bunlardan biri de şampiyon paket kullanıcılarının Goller Cepte adı verilen uygulamayı telefonlarına indirmeleri dahilinde Galatasaray’ın yapmış olduğu Lig maçlarında atmış oldukları her gol başına 200 megabayt kazanabilmeleridir.

 • Bu güzel hediye kampanyasının yanı sıra Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde yaptığı maçlarda atmış olduğu gollerden 400 MB hediye interneti sen kazanabilirsin.
 • Hediyeler bununla da sınırlı değil’ Galatasaray’ın yaptığı maçlarda attığı her gole karşılık sende günlük olarak 1 GB’lık hediye interneti kazanabilirsin.
 • Satın almış olduğun, Turkcell şampiyon paketi dahilinde aylık olarak paket yenilemesi yapılmaktadır.

Turkcell’in şampiyon paketini yalnızca o dönem içerisinde bir kere satın alabilirsiniz. Bunun dışında Turkcell’in oluşturmuş olduğu Galatasaray’a özel paketleri satın alabilirsin.

Turkcell Şampiyon Paketi Kullanım Hakları

Ay içinde kullandığın Turkcell Şampiyon paket içerikleri bazen kullanmış olduğun ay içinde bitmeyebilir. Şampiyon paket dahilinde kullanmış olduğunuz paket içeriklerin bitmemiş olsa dahi sonraki aya devretmez.

Turkcell Şampiyon Paket Ekstra Avantajları

Turkcell’in sunmuş olduğu şampiyon paket dahilinde paket avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sahip olduğun bu paket ile beraber yapılan yarışma ve çekilişler de imzalı forma ve en sevdiğin takım sporcularının imzaladığı topa sahip olabilirsin.
 • Belirli zaman aralıklarında belirli kişiler ile beraber yapılan antrenman ziyaretlerine katılabilirsin.
 • Yapılan çekilişler ile Galatasaray stadyumu içerisinde yapılacak bir maç içinde çocuk ve Aile tribünü noktasında maç izleyebilme hakkına sahip olabilirsin.
 • Özel olarak tasarlanmış VIP ve normal maçlarda Galatasaray’ın evinde maç biletini sahip olabilirsin.
 • Yurt dışına yapılacak olan maçlarda takımla beraber uçakta birlikte seyahat edebilirsin.
 • Türkiye’de bulunan Galatasaray’ın GS store mağazaları içerisinde de online olarak Galatasaray Store sitesinden indirimli olarak alışveriş yapabilirsin.
 • Bedava gezebileceğin Galatasaray müze biletine yapılan çekilişler ile sahip olabilirsiniz.
 • Galatasaray’ın kendi evinde yapılan basket ve voleybol maçlarına bilet sahibi olabilir.

Turkcell Şampiyon Paketi Nasıl İptal Edilir?

İptal işlemi için telefonun mesaj kısmına küçük harfler ile iptal gs9 yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu