Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan Hakkı Nasıl Kazanılır?

Mobil hat kullanımı çok yaygın. Hemen herkesin bir mobil hattı var. Her an yanınızda olması nedeniyle telefonla yapılan her şey önem kazanıyor. Wifi olmayan her yerde internet kullanımı mobil cihazlar ve uçan internet ile mümkün. Aylık paketleri olan telefon operatörleri bu paketler içinde internet kullanımı hakkı, SMS ve konuşma hakkı sunuyor. İster faturalı ister faturasız olsun mobil hat sahipleri avantajlardan faydalanıyor. Ayrıca kampanyalar da yapılıyor. Bu kampanyalar sayesinde hediye haklar, hediyeler kazanılıyor.

Turkcell, çok tercih edilen bir operatör. Kampanyalar yapıyor ve bu kampanyalar çok seviliyor. Özellikle salla kazan kampanyası çok seviliyor ve kampanya zaman zaman tekrar ediyor. Kampanya çok güzel fırsatlar sağlıyor. Çok basit bir şekilde kampanyadan faydalanmak mümkün. Herkesin kullanabileceği basitlikte bir işlem yaparak bu kampanya fırsatlarını yakalamak oldukça kolay.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell İnternetli Limitinde Durma Kampanyası İle 1GB Hediye

Haftalık olarak uygulanan kampanya uygulamasından her hafta tekrar faydalanılabilir. Cuma günleri bu kampanyaya katılım sağlanıyor.

İnternet çağımızın ihtiyaçlarından oldu. Konuşmalar, yazışmalar, özel ve resmi işler, eğlence vb artık internet sayesinde yapılıyor. Bu nedenle de internet ihtiyacı artıyor. Telefonlarda internet kullanımı sınırlı. Herkes bütçesine ve ihtiyacına uygun olduğu kadar internet hakkını satın alıyor. Ancak hediyeler sayesinde operatörden ücretsiz hak sahibi olabilmek de çok güzel bir ekonomik destek.

Kampanya Koşulları Ve Hediyeler

 • Öncelikle kampanyaya katılabilmek için telefon ve hat 4.5 G uyumlu olmalıdır.
 • Telefonda Turkcell hesabım uygulaması yüklü olmalıdır. Bu uygulamayı indirme sitelerinden indirmelisiniz.
 • Kimler yapabilir? Sorunun cevabı kampanyaya katılım şartı yok. Aktif hat sahibi olan herkes katılabilir.
 • Bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız hatlar faydalanabilir. Borcu olan, taksitlendirme yaptırmış olan aboneler de kampanyadan faydalanabilir.
 • Turkcell salla kazan kampanyası Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerindendir.
 • Salla kazan kampanyası ile her hafta bir hediye kazanmak mümkün. Haftalık uygulanan bir yöntemdir. Kaç günde bir denilirse her yedi günde bir defadır.
 • Salla kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell hesabım uygulamasına gir, Turkcell salla kazan kampanyasına giriş yap, telefonu salla, bedava hakları kullan. Telefonun hareket algılama kabiliyeti yoksa butona basarak katılım sağlanır. Bunun için de Turkcell salla kazan kampanyasına girip butona basmak yeterli. Burada salla kazan nasıl yapılır sorusunun cevabını sunduk.
 • Uygulamada salla kazan hilesi yapabilenler olduğu söyleniyor. Kampanya katılımlarınızda fazladan hakkınız olabilir.
 • Kampanya günü hangi gün, denirse Cuma günleridir. Genelde kampanyalarda aranan 50 lira üzeri yükleme, otomatik ödeme gibi şartlar bu kampanyadan faydalanabilir.
 • Birden fazla Turkcell telefon hattı olan kişiler her hattıyla katılım sağlayabilir. Haftada bir kez katılma hakkı var.
 • Kazanılan hediyeler bütün operatörlerle haftalık yüz ile on bin dakika arasında konuşma hakkı, haftalık bir ile on GB arasında internet hakkı, günlük yüz dakika konuşma hakkı, günlük 1 GB internet hakkı, her yöne bin sms, şebeke içi bin dakika konuşma hakkı, aylık TV izleme hakkı, aylık Fizy hakkı gibidir. Hediyeler güncel kullanıma uygun.
Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Salla Kazan Hakkı Nasıl Kazanılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı