Turkcell Bedava İnternet 2020

Yeni Turkcell Müziği Nedir? 2020

Türkcell operatör olarak sadece kalitesi ve sunduğu avantajlarıyla farkını ortaya koymakla kalmıyor aynı zamanda birbirinden güzel reklamlarıyla da ön plana çıkmayı başarıyor. Sizler için Türkcell reklamlarında popüler olan konular hangileri araştırdık ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Yaptığımız araştırma sonuçlarına göre reklamlarında en çok emocanların, müziklerinin ve ünlülerinin dikkatleri çektiğini gördük. Gerçekten Türkcell kurulduğu günden bugüne çektiği başarılı reklamlarla bizleri bazen eğlendirdi bazen de duygulandırdı.

Turkcell Reklam Engelleme Servisi Nedir?

Tamamen orijinal bir fikir olan yeni reklamındaki Emocanlar tüm Türkiye’nin sevdiği reklam yüzü oldular. Hemen herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği ve tamamen farklı karakterdeki 6 Emocan ile kampanyalarını tanıtacak olan Türkcell, yeni başarılara imza atmayı hedefliyor.

Türkcell sayesinde hayatımıza giren birbirinden sevimli bu karakterler ile artık herkes kendi isteğini reklamlarda duyabilecek. Çünkü Türkcell reklamlarında popüler olan konular içinde en başarılılarından olan Emocanlar 7’den 70’e hemen herkesin sesi olacak.

Her daim müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan Türkcell, kendisini daha ileriye taşıma adına adeta halkın sesi olan bu Emocanlar ile çok daha yeni ve çok daha başarılı kampanyalara imza atacak. Şimdi sizlere Türkcell’in reklam başarılarından ve sebeplerinden bahsedeceğiz.

Türkcell’in Reklam Yüzü Emocanların İsimleri

turkcell emocanlar isimler özellikleri

Zeki Emocan: Bu Emocan içlerinde en akıllı olanı. Hesabını çok iyi yapar ve kaliteden asla taviz vermez. Karşısına ne kadar zor bir olay çıkarsa çıksın, her zaman akıllıca çözümler üreterek üstesinden gelmeyi başarır.

Pamuk Emocan: Emocanlar içinde en iyi kalpli olanıdır. Türkcell reklamlarında emocanlar içinde pamuk gibi bir kalbe sahip olan emocandır. Asla kötülük nedir bilmez, aklına da getirmez. Esasında tam bir Pollyanna’dır. Her olaya pozitif bakar.

Racon Emocan: Babacan tavırlarıyla dikkat çeken bu Emocan, içlerinde en ağır abi olanıdır. Harbilikten ve delikanlılıktan asla taviz vermez.

Sefa Emocan: Bunun kadar keyfine düşkün başka bir Emocan arasanız da bulamazsınız. İnternet ve yemekler en yakın arkadaşları olmaktadır. Üşengeçliği ile nam salmıştır.

Organik Emocan: İnsana ve doğaya saygı duyan bu Emocan ise hemen her şeyin doğalını sevmektedir. Herkese kalbinde yer bulunduran bu Emocan duygularını gitarıyla dışa vurmaktadır.

Tıstıs Emocan: Emocanlar içinde en ürkek ve endişeli olanıdır. Gördüğü her şeyden ürkmektedir, bu yüzden arkadaşları onu asla yalnız bırakmaz.

Türkcell Reklam Filmi ve Sesleri Nedir?

Türkcell reklamlarda oldukça isabetli kararlar alarak, başarılı ürünler ortaya koymaktadır. Örneğin Türkcell Platinum 2017 reklam müziği olan “Sofi Tukker Drinkee” şarkısı hemen herkesin beğenisini kazanmış ve reklamdan sonra en çok aranan müziklerden olmuştur.

Çünkü müziğin ritmi reklama adeta cuk diye oturmuştur. Yine son olarak “senyapdiye” reklamında kullandığı müzik en beğeni alanlardan olmuştur.

Yine Türkcell’in reklam filmlerinde dünden bugüne birçok ünlü yer almıştır. İşin doğrusu bu ünlülerin arasına bu gidişle daha birçoğu da karışacak gibi gözükmektedir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Yeni Turkcell Müziği Nedir? 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu