Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi

Turkcell’in ayrıcalıklı paket tarifelerinden faydalanabilmek için Turkcell abonesi olarak faturaları-faturasız hatlara sunulmuş olan çeşitli avantajlı paket fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için hattınızı Turkcell’e taşımak ya da ilk defa Turkcell’e yeni bir hat alan kişilerin faydalanabilecekleri çeşitli tarifelerden de siz de faydalanabilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi Fiyatı Nedir?

Pekçok tarifie ay sonu geldiğinde sizi şaşırtan miktarlarda fiyatlar önünüze sunabilir. Paket aşımı gerçekleştiği halde bildirimi yapılmamış olan paket içerikleri maddi olarak oldukça büyük dezavantaj sağlamaktadır.

Turkcell’in rahat fırsat 10 GB paketi dahilinde yapacağınız aylık kullanımlar 52,15 TL üzerinden ücretlendirilmektedir. Herhangi bir taahhüt sınırı koymadan faturasız hatlar üzerinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi Avantajları Nelerdir?

Paketi almanızda itibaren faydalanacağınız avantajlar içerisinde en önemlisi herhangi bir taahhütün olmamasıdır. İstenildiği zaman diliminde paketi alabilme imkanı sunulmaktadır.

Almış olduğunuz paketten kaynaklı olarak ay sonunda herhangi bir aşımı ile karşılaşmazsınız ve faturaya bu büyük miktarlar olarak yansıtılmış olur.

Taahhüt olmadığı için herhangi bir şekilde paketi bıraktığınızda cayma bedelini de karşılık olarak ekstra bir miktar ödemezsiniz ve bu sayede satın almış olduğunuz rahat fırsat paketi dahilinde her ay yeniden TL yükleme ve bundan kaynaklı olarak yeni bir paket arayışına girmezseniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi İçeriğinde Neler Vardır?

Turkcell rahat fırsat 10 GB paketini satın aldığınızda bununla beraber kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi, her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS hakkı kazanmış olursunuz.

Turkcell’in dergilik uygulaması içerisinde dergi okuyup gazete okuyabileceğiniz alanda geçerli kullanım 1 GB internet verilmektedir.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketinde Değişiklik Yapabilir miyim?

Paket dahilindeki kullanım haklarınızdan paket içi yapacağınız değişiklikten dolayı hak talebinde bulunamazsınız. Paketi iptal ederseniz dakika, SMS ve internet paketiniz de iptal olmuş olur ve kullanılamaz hale gelir. Her ay yenileme özelliği bulunan bu paketi yeni ay geldiğinde iptal etmezseniz yenilemeye devam edecektir.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell rahat fırsat 10 GB paketini satın almak isteyen kişilerin yaklaşık olarak 90 gün içerisinde Turkcell’e numaralarını taşınmış olmaları veya yeni bir hat almaları gerekmektedir.

Bunun dışında hazır kart abonesi olan kişiler ya da hazır kart tarifesine yeni geçen kişilerde de faturalı Turkcell rahat tarifesinde bulunan kişilerde bu paket kapsamındaki tüm faydalardan yararlanabilirler.

Öncesinde rahat tarifesinde bulunan tüm Turkcell aboneleri bu paket içeriğinden de faydalanabilirler.

Bu tarz bir paket fırsatından faydalanabilmek için üzerinize kayıtlı olan bir paketin son ödeme tarihini geçirilmemesi ve üzerinize herhangi bir borcun bulunmamış olması gerekir. Bu tespit edildiği halde Turkcell rahat fırsat 10 GB paketi hattınıza tanımlanamaz.

Turkcell Rahat Paket Nasıl Yapılır?

Turkcell rahat fırsat 10 GB paketini yapabilmek için telefona herhangi bir mesaj kodu girme işlemi bulunmamaktadır. Bunun için yapabileceğiniz şey rahat tarifeye geçiş işleminizi müşteri hizmetlerini arayarak bildirmenizdir.

Faturalı ve faturasız iki farklı hattın kullanabileceğiniz tarifeden faydalanabilmenin bir başka yolu Turkcell’in dijital operatör uygulaması üzerinden bu hafta satın almaktır.

İlk defa Turkcell’e geçiş yapan ve bu paketi ilk defa kullanacak olan kişilerin geçiş işlemlerinin ardından hattı taşıdıkları yerde Turkcell mağazalarında kayıt işlemini gerçekleştirebilirler.

Turkcell Rahat Paket 10 GB Paketini 1 Ayda Kaç Kere Satın Alabilirim?

  • Aktif olarak kullanmış olduğunuz Turkcell rahat paket 10 GB  fatura dönemi içerisinde yalnızca bir kere satın alabilirsiniz.
  • Paket kullanımdayken haklarınız bittiği için ek paket adı verilen avantajları telefonunuza yükleyebilirsiniz.
  • Ön ödemeli olarak alınan rahat ek paketleri kullanıma devam edebilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi Dakikaları Sonraki Aya Devreder mi?

Kullanmış olduğunuz Turkcell rahat fırsat 10 GB paketi içerisindeki haklarımızı o ay içerisinde tamamlamamış olsanız dahi sonraki aya devretme durumu yoktur.

O ay içerisinde kullanabildiğiniz kadara kullanabilirsiniz. Sonraki ayın başlangıcında fatura dönemi kesildikten sonra yeniden paket yenileme işlemine tabi olur.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell rahat fırsat 10 GB paketi dahilindeki kullanımlarını iptal etmek istediğinizde Turkcell’in mağazalarına gelerek iptal işlemi hakkında bilgi sahibi olabilir ve fatura iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir sonraki ay telefonunuzda o miktar bulunmadığında yine paketiniz yenilenmemiş olur. Bir başka seçenek ise;

  • Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal Rahat Fırsat 10 GB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
  • İptal işlemini gerçekleştirilmesini istediğiniz o süreçte dönem sonuna kadar hattınızda kalan tüm hakları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi Aşımı Bilgilendirmesi Yapılır mı?

Turkcell rahat fırsat 10 GB paketi dahilinde kullanmış olduğunuz içerik ay içerisinde yüzde seksen ya da yüzde yüze yakın bir kullanım kotasına gelindiğinde otomatik olarak Turkcell tarafından mesaj ile bilgilendirme alabilmektesiniz.

Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi Kalan Hakları Nasıl Öğrenebilirim?

Paketiniz dahilinde kullanmış olduğunuz içerikleri öğrenebilmek için telefonu mesaj kısmından büyük harfler ile KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Ardından tüm internet dakika ve SMS kullanımınıza dair bilgiler fatura döneminin sonuna kadar olan süreçte ne kadar kaldığına dair ayrıntılı bilgilendirme alabilirsiniz.

Turkcell Rahat Fırsatı 10 GB Paketi Dahilindeki Haklarımı Başka Birine Transfer Edebilir miyim?

Turkcell’in sunmuş olduğu herhangi bir paket içeriği ya da fayda ya farklı bir hatta transfer edebilmeniz mümkün değildir aynı hat içerisindeki başka bir kullanıcı ya da transfer edemezsiniz yalnızca o fatura paketi kime tanımlanmış sa o kişi bu haklardan faydalanabilir.

Kullanmış olduğunuz Turkcell rahat paketi birden fazla hattınızda yalnızca bir kere kullanılabilir. Sahip olduğunuz her hatta özel olarak bu paketi tanımlayabilirsiniz ama bir paketi birden fazla hatta aynı anda kullanamazsınız.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turkcell Rahat Fırsat 10 GB Paketi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı