Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Pubg Mobil Oyun İnternet Paket Kampanyası

Öncelikle size Pubg hakkında bilgi vermek istiyorum Güney Koreli bir şirketin 20 Mart 2018’de yayına soktuğu bu oyun kısa zamanda milyonların beğenisini kazandı.

Türkcell Pubg internet paketi uygulaması ile adeta oyun sever müşterilerinin gönlünü fethetti. Çünkü bu oyun insanlara aynı anda çok oyunculu olarak oynama imkanı tanıyor ve milyonlarca kişi tarafından oynanıyor.

Turkcell Pubg Lite Kodu Nasıl Alınır?

Bu oyunu mobil cihazlarından oynayanların en büyük korkusu ise oyun esnasında internetin bitmesi olmaktadır.

Bunu gören ve çözüm sunmak adına bu oyuna özel paket çıkaran Türkcell gerçekten müthiş bir uygulama devreye sokmuş oldu. Çünkü bu oyun çıktığı günden beri 100’den fazla ülkede en çok indirilen oyunlar arasında yer alarak rekor kırmaktadır.

Turkcell Pubg Hediye Kodu Nasıl Alınır?

Bu oyunda temel amaç diğer oyuncuları saf dışı bırakırken kendinin hayatta kalma çabası olmaktadır. Türkcell gaming paketleri ile istediğiniz hemen her yerde PUBG mobil oyna ya da oynayanları izle izle diye bir internet paketi ortaya çıkarmıştır.

Türkcell Pubg internet paketi tarifelerinden bir tanesi Pubg mobilde geçerli olan 9 TL değerindeki 3GB’lık bir internet paketidir. Bir diğeri ise 19 TL değerindeki 5 GB’lık oyna izle paketi olmaktadır.

Turkcell Pubg Uc Alma Kampanyası Nedir?

Youtube üzerinden de Pugb Mobilde geçerli olan bu paketleri kullanabilmektesiniz. Türkcell Pubg paketlerinden yaşına bakılmaksızın bütün Türkcell ses hattı müşterileri istifade edebilmektedir.

Kolayca pubg mobil paketi için, sms ile “Oyna” veya “Oyna İzle” yazıp 2200 a gönderin.

  • Oyna Paketi : 9 TL
  • Oyna İzle Paketi : 19 TL

Türkcell Gaming Pubg Paketi ile Oyna ve İzle

Türkcell operatörünün kullanıcılarına tanımlamış olduğu bu kampanya, oyna paket kapsamında Pubg mobilde geçerli olmaktadır. Bir diğeri olan oyna izle paketi ise Pubg mobile ve Youtube videolarında geçerli olmaktadır.

Paketlerin geçerli olacağı URL adresleri Tencent firmasının Türkcell operatörüne iletmiş olacağı URL ve IP’lerde geçerli olacaktır. Burada en dikkat edilmesi gereken şey, Türkcell Pubg internet paketi uygulamalar içerisinden yönlendirilecek olan bir üçüncü adreslerde geçerli olmayacaktır.

Turkcell Gaming Paketi İptal Etme Nasıl Yapılır?

Oyun oynarken internetinin bitmesinden dolayı oyun zevki bölünenler için adeta bulunmaz türden bir kampanya olmaktadır. Çünkü sadece oyunda geçerli olacak bu kampanya ile sizde doyasıya oyunun tadını çıkaracaksınız ve oyununuz asla yarıda kesilmeyecek.

Bu paketi peki nasıl alabilirim diye düşünüyorsanız sizi daha fazla bekletmeyelim. Eğer sizde oyun keyfim asla bitmesin ve yarıda kesilmesin diyorsanız, Dijital operatör uygulaması, Türkcell iletişim merkezleri ve çağrı merkezinden Gaming Paketleri satın alabilmektesiniz.

Ayrıca her ay sürekli almak gibi bir derdinizde olmayacak. Çünkü siz iptal ettirmediğiniz müddetçe Türkcell Pubg internet paketi otomatik olarak yenilenecektir.

Turkcell Pubg Konsol Tetik Ayarları Nasıl Yapılır?

Böylece günün her anı içinizde internetim bitti mi korkusu olmadan oyununuzu rahatça oynayabileceksiniz. Bir diğer en çok merak edilen soru ise kullanılmayan paketlerin bir sonraki aya devredip devretmeyeceği olmaktadır.

Bu noktada arta kalan paketleriniz bir sonraki aya devretmemektedir. Son olarak şahsi hattınıza tanımlanan bu paketler bir ikinci yada üçüncü kişiye devredilememektedir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turkcell Pubg Mobil Oyun İnternet Paket Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu