Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Platinum Paketleri ve Tarifeleri Nedir?

Türkcell operatörü müşterilerine Platinum paketleri ile özel çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Firmanın yaptığı açıklamaya göre, platinum avantajları saymakla bitmiyor. İnternet kotanızdan yemeden TV kanalları izleme, interneti bol paketler, dergi okuma, müzik dinelme ve daha birçok etkinlik yapabilme imkânı sunan Platinum paketleri ise sizlerde eğlencenin tadına varacaksınız. Sizde Türkcell Platinum müşterisi olarak bu ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Peki, bu kampanyalar neler olmaktadır?

Turkcell Platinum Park Nerede? Nasıl Gidilir?

  • Türkcell Platinum kampanya ve özel hizmet noktasında bir çığı açmış konumdadır. Kullanıcılarına araç kiralama, vale, tekne hizmeti, özel şoför gibi neredeyse hayatın hemen her noktasında kolaylıklar sunmaktadır. Tüm bu yeniliklerle müşterilerine kendisini özel hissettiren Platinum paketleri, tüm bu ayrıcalıklarına daha yenilerini de katmaya devam etmektedir. Yeni ayrıcalıklarında ise, kitap alışverişleri, uçak bileti, spor ve sinema gibi çok daha geniş bir yelpaze de hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Kampanya Hemen AL->
Turkcell Lifecell ile Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türkcell Platinum Sahnesi Nerede?

  • Türkcell Platinum Paketleri ve avantajları ile müşterilerine tanınan ayrıcalıklar hız kesmeden devam ediyor. Türk Hava Yolları ile yapılan işbirliği neticesinde ayda bir herhangi bir şehre uçak bileti kazanma şansı elde etmektesiniz. Bu kampanyada yararlanmak için Türkcell Platinum uygulamasından çekilişe katılmanız yeterli olmaktadır.

Turkcell Platinum Black Paketleri Nedir?

  • Eğer sizde Türkcell Platinum müşterisi olmaya karar verirseniz, D&R ile yapılan anlaşma neticesinde on binlerce kitap arasından hediye kitaplar kazanabileceksiniz. Türkcell Platinum kullanıcıları yılsonuna kadar her Pazar günü Platinum uygulamasından elde edecekleri kuponları D&R mağazalarında kullanarak kitap alabilmektedirler.
  • Kampanyalarına hız kesmeden devam eden Türkcell Platinum, CGV Mars Sinema Grup ile anlaşarak kullanıcılarına Türkcell Platinum Screen X salonlarında yayınlanacak filmler için binlerce sinema davetiyesi de hediye etmektedir.
  • Türkcell firması Türkcell Platinum Paketleri ve Avantajları, hakkında kullanıcılarına yönelik çok daha yeni ve iyi kampanyalar düzenleyeceklerini belirtti.
Kampanya Hemen AL->
En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türkcell firması, Platinum Paketi müşterilerine özel olduklarını her ortamda hissettireceklerini ve bunun için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Platinum paketini tamamen özel bir müşteri kitlesi olarak tanımlayan ve onlara elimizden gelen her noktada kampanyalar düzenleyeceğiz denildi. Türkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Platinum paketi için her alanda çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor dedi.

Kampanya Hemen AL->
Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Platinum İndirimleri ve Ayrıcalıkları

Özellikle Türkcell Platinum Paketi araç kiralama hizmeti ve daha bunun gibi onlarcası kullanıcılarımıza kendilerini özel hissettirmektedir ifadesi dikkat çekti. Sizde bir Türkcell Platinum kullanıcısı iseniz, en popüler alışveriş merkezlerinde tamamen ücretsiz vale hizmeti alabilmektesiniz. Bunun haricinde karada trafik sıkıntısı varsa hiç zorlanmadan Türkcell Platinum müşterisi olarak deniz ulaşımları için %50 indirim hakkınızı kullanabilmektesiniz.

Yine Türkcell’in kullanıcılarına sunduğu uzman ve anında ulaşılan Türkcell Platinum müşteri hizmetlerine direkt bağlanma ile hiç beklemeden ve uğraşmadan anında iletişim sağlayabilmektesiniz. Yine arabanız var fakat kullanacak kimse yanınızda yoksa yine sizlere özel şoför hizmeti kendinizi tamamen ayrıcalıklı hissettirmektedir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Platinum Paketleri ve Tarifeleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı