Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Platinum Ayrıcalıkları ve Avantajları Nedir?

Turkcell’in 4.5G hızında faturalı hat kampanyaları arasında yer alan bu kampanya belirtildiği üzere faturalı abonelere özel olmaktadır. Ayık 390 TL olarak belirlenmiş olan bu kampanya içeriğinde abonelere ise Apple Iphone X cihazının kullanım hakkı da tanımlanacaktır.

Turkcell Platinum Faturalı Paket Avantajları

Bu cihazın temini de aynı şekilde gerçekleştirilecek ve rahat rahat kullanmaya başlayacaksınız. Yeni telefonunuzda Turkcell bedava internet kullanımını da doya doya rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki her daim en güzel kampanyalar ile birlikte karşınıza çıkan Turkcell bu seferki kampanyası ile birlikte her daim sizler için en uygununu geçekleştirmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Sim Kupon Biriktir Hilesi ile Ücretsiz İnternet

Turkcell Platinum Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

15 GB cepten mobil internetin bulunduğu bu tarifede aynı zamanda her yöne 2000 dakika da konuşma bulunmaktadır. Turkcell kullanıcılarıyla sınırsız dakika da bu paket ile birlikte sizlere sunulmaktadır.

blank

Turkcell Platinum Cihaz Kampanyaları Nedir?

Paket kapsamında aynı zamanda Dergilik servisi ve burada geçerli 5 GB internet paketi de bulunmaktadır. Dolayısıyla toplamda 20 GB internet sizlere tanımlanacaktır. Platinum Apple iphone ve samsung cihaz kampanyası hakkı sunulan bu tarifede avantajlar sizinle birlikte beraber gelecektir.

Belirlenmiş kriterlere uygun ulan kullanıcılar her daim bu kampanyaya katılabilir ve Turkcell bedava internet kampanyalarından da her daim rahatlıkla faydalanabilir. Tarifeye geçiş yapmak isteyen uygun aboneler aranarak bilgi verilmektedir. Sonrasında ise onayınızın ardından bu tarifeye geçişiniz de gerçekleştirilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Ramazan Sahur Paket Kampanyaları 2020

Turkcell Platinum Şifre Nasıl Alınır?

Emin olunabilir ki sizin için en ideal şekildeki kampanyalar ve avantajla Türkcell tarafından sunulacaktır. Böylelikle her daim isteklerinize göre veyahut ihtiyaçlarınıza en uygun şekildeki avantajlardan burası aracılığıyla faydalanmak, bu durumdan da memnun kalmak daima daha da uygun, çok daha da ideal olacaktır.

Tarifenizin %80’i ya da tamamı bittiğinde sizlere bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Kampanyalar:

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Turkcell Platinum Ayrıcalıkları ve Avantajları Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı