Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Platinum Exclusive 7 Paketi – 15 GB İnternet

Turkcell paketleri arasından en çok dikkati çeken Platinum Exclusive 7 paketi çoğu kişinin merakını üzerine toplamış durumda. Bu tarifeyi kullanmaya başlayan kullanıcıların cihaz kullanma hakkının olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra toplamda Turkcell bedava internet kapsamında toplamda 15 GB internet ve her yöne 2000 dakika sunulmaktadır. Türkcell kullanıcıları ile de sınırsız konuşma bu tarifede olmaktadır. Ayrıca bu tarife ile birlikte size özel birtakım çözümlerin yer adlığını da söyleyebiliriz.

Platinum Exclusive 7 Tarifesi

İnternet kullanımı oldukça yüksek olanların her daim rahatlıkla kullanabileceği bu tarifenin paket içeriği de oldukça geniş olmaktadır.

  • 15 GB internet ile birlikte doya doya, kesintisiz internet deneyimini yaşayabilirsiniz.
  • Her yöne 2000 dakika konuşma ile birlikte paket aşımı ve bitimi derdinden kurtulmak mümkündür.
  • Turkcell kullanıcıları ile sınırsız dakika ve dergilik servisi ile birlikte dergilikte geçerli olmak üzere 5 GB internet bulunmaktadır.
  • Tarifeden faydalanan abonelere ise yurtdışı kullanımlarında geçerli olmak üzere Platinum Exclusive 1 GB paketi tanımlanacaktır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  GOLLER CEPTE UYGULAMASI İLE TURKCELL 100 MB İNTERNET BEDAVA

Kampanyadan Türkcell faturalı bireysel aboneleri belirlenen kriterlere uygun olmaları durumunda 168 kota kısıtlamasına da uygun olarak her daim faydalanabilirler. Böylelikle kriterlere uygun olan Turkcell aboneleri aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla bu kampanyaya katılabileceklerdir. Böylelikle çoğu kişi tarafından Turkcell bedava internet konusunda araştırmalar gerçekleştirilmekteydi. Sizler de bu araştırmaları gerçekleştirebilir ve en uygun şekildeki, en ideal tarzdaki hizmetleri de alabilirsiniz. Kampanyalar ile birlikte size özel tarifeler ile birlikte her daim avantajları sunmakta olan Türkcell bu alanda en iyisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sizler de bu hizmetlerden faydalanabilir ve problem yaşamadan kullanıma da her daim rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Platinum Exclusive 7 Paketi – 15 GB İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı