Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Platinum Biletix Kampanyası 2020

Turkcell paketleri arasından en çok dikkati çeken Platinum Exclusive 7 paketi çoğu kişinin merakını üzerine toplamış durumda. Bu tarifeyi kullanmaya başlayan kullanıcıların cihaz kullanma hakkının olduğunu belirtmekte fayda var.

Bunun yanı sıra platinum biletix kampanya kapsamında toplamda 15 GB internet ve her yöne 2000 dakika sunulmaktadır. Türkcell kullanıcıları ile de sınırsız konuşma bu tarifede olmaktadır. Ayrıca bu tarife ile birlikte size özel birtakım çözümlerin yer adlığını da söyleyebiliriz.

Platinum Biletix İndirimi Nedir?

İnternet kullanımı oldukça yüksek olanların her daim rahatlıkla kullanabileceği bu tarifenin paket içeriği de oldukça geniş olmaktadır.

  • 15 GB internet ile birlikte doya doya, kesintisiz internet deneyimini yaşayabilirsiniz.
  • Her yöne 2000 dakika konuşma ile birlikte paket aşımı ve bitimi derdinden kurtulmak mümkündür.
  • Turkcell kullanıcıları ile sınırsız dakika ve dergilik servisi ile birlikte dergilikte geçerli olmak üzere 5 GB internet bulunmaktadır.

Tarifeden faydalanan abonelere ise yurtdışı kullanımlarında geçerli olmak üzere Platinum Exclusive 1 GB paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Platinum Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Kampanyadan Türkcell faturalı bireysel aboneleri belirlenen kriterlere uygun olmaları durumunda 168 kota kısıtlamasına da uygun olarak her daim faydalanabilirler. Böylelikle kriterlere uygun olan Turkcell aboneleri aranarak özel hizmet ekibi aracılığıyla bu kampanyaya katılabileceklerdir.

platinum tarife paketler

Böylelikle çoğu kişi tarafından sinema bileti konusunda araştırmalar gerçekleştirilmekteydi. Sizler de bu araştırmaları gerçekleştirebilir ve en uygun şekildeki, en ideal tarzdaki hizmetleri de alabilirsiniz.

Kampanyalar ile birlikte size özel tarifeler ile birlikte her daim avantajları sunmakta olan Türkcell bu alanda en iyisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sizler de bu hizmetlerden faydalanabilir ve problem yaşamadan kullanıma da her daim rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu