Turkcell Bedava İnternet 2020

Türkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma yapabilmesi için birçok çağrı merkezine sahiptir. Her geçen gün kendisini geliştiren ve çağrı merkezlerinin sayısını artıran operatör kalite standartlarını hep yükseltmektedir. Kullanıcıları müşteri hizmetlerine kolayca bağlanabilmekte ve hemen her alanda bilgi alabilmektedirler. Hatları ile ilgili bütün işlemleri müşteri temsilcileri aracılığıyla kolayca yapabilmektedirler.

Sizlere 7/24 kaliteli hizmet sunan müşteri hizmetleri hattınızla ilgili bütün problemlerinize hızlı ve kolay çözümler sunmaktadır. 532 telefon numarasından her zaman müşteri hizmetlerinizi kolaylıkla arayabilirsiniz. Size birçok alanda kolaylıklar sunan Turkcell, müşteri hizmetlerine bağlanabilme noktasında da oldukça ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken 3 haneli 532’yi tuşlamak ve hiç zorlanmadan müşteri temsilcinize bağlanmak olmalıdır.

Eğer hattınızla ilgili bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmanız gerekiyorsa, 0532 532 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Operatör olarak ülkemizin en iyi hizmet kalitesini sunan Turkcell, sizlere numara taşıma, fatura ve hat sorgulama gibi hizmetleri sağlamaktadır. Yine müşteri temsilcileriniz aracılığı ile hat iptalinizi, paket sorgulamanızı ve daha birçok işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilmektesiniz. Eğer faturasız Turkcell hat kullanıcısı iseniz;

  • İlk olarak cep telefonunuzdan 532’yi tuşladıktan sonra arama tuşuna basmalısınız.
  • Gelen menüde 1’i tuşlayın
  • Ardından gelen menüde de 0’ı tuşlayarak Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direk Nasıl Bağlanılır?

Kullanıcılar 532 nolu numarayı çevirdiklerinde istedikleri ana menüye otomatikman yönlendirilmektedirler. Buradan karşınıza çıkacak olan telesekreter niçin Turkcell’i aradığınızı sormaktadır. Telesekretere sesli olarak Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum sesli yanıtını veriniz. Sonrasında size yapmak istediğiniz işlem hakkında bilgi soracaktır. Siz eğer bu soruya “ben müşteri değil miyim” cevabını verirseniz sizi Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlama işlemini gerçekleştirmektedir.

Başka Operatörden Turkcell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Eğer Turkcell müşterisi değilseniz ve Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız, bunun için 0532 532 00 00 nolu numarayı aramanız yeterli olmaktadır. Bu numarayı aradığınızda sizi bir telesekreter karşılamaktadır ve neden Turkcell’i aradığınızı sormaktadır. Siz burada müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğinizi sesli olarak belirtiniz. Size bu sefer hangi konu hakkında bağlanmak istediğini sorduğunda tele sekretere; ben müşteri değil miyim yanıtını veriniz.

Vermiş olacağınız bu yanıt karşısında telesekreter otomatik olarak Tukcell müşteri hizmetleri direk bağlanma isteğinizi yerine getirecektir. Bunun haricinde yine faturalı kullanıcılar 532 nolu numarayı arayarak karşılarına çıkan menüde iki kez 2 tuşuna bastıklarında da doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabilmektedirler. Tüm bunların haricinde yine taleplerinizi Turkcell merkezlerinden de yapabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu