Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Lifecell ile Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell ile Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcılarına uygulamaları sayesinde birçok hediye dağıtıyor. Hemen hemen çekim gücü diğer operatörlere nispeten oldukça iyi olan Turkcell kendini tercih eden müşterilerini internetsiz bırakmamak için birçok kampanyalar düzenliyor. Genelde kendi uygulamaları üzerinden dağıttığı internetler sayesinde kullanıcıları her zaman mutlu. Turkcell bedava internet dağıttığı uygulamalarından bir tanesi de Lifecell olmaktadır. Eğer mevcut kampanyanızı güncellerseniz Lifecell’den 12 ay sürece her ay yenilecek olan 1 GB bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanacaktır. Turkcell’de kazanmış bu bedava internet hakkınızı doyasıya kullanabilir bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Lifecell Turkcell 1 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

  • 7 mart 2020 tarihine kadar Lifecell aboneleri faydalanabilir.
  • Mevcut Lifecell abonesi iseniz taahhüdünüzü yenilemeniz yeterli. Farklı bir işleme gerek yoktur.
  • Taahhüdünüzü yenilediğiniz an her ay güncellenecek olan 12 ay boyunca aylık düzenli olarak Turkcell 1 GB bedava internet hakkınıza sahip olacaksınız.
  • Lifecell bedava internet kampanyasına Turkcell faturalı hat sahipleri katılabilir.
  • Turkcell Lifecell Bedava internetin geçerli olduğu paketleri sıralamak gerekirse;


Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Seçmece 1000dk, Lifecell Fırsat Midi,Lifecell Fırsat 5GB,Lifecell Fırsat 7GB,Lifecell Fırsat 9GB,Lifecell Super, Lifecell Extra, Lifecell Pro, Lifecell Mix, Lifecell Super Mix, Lifecell Mega Mix, Lifecell Up 3, Lifecell Up 5, Lifecell Up 7, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB, Lifecell Plus 5GB

  • Kampanya süresi sonunda farklı bir kampanyanız yoksa otomatik olarak sona erdirildecektir.
  • Kampanyaya katıldıktan sonra 48 saat içerisinde bedava internet hakkınız hattınıza tanımlanacak ve tarafınıza bilgilendirme adına bir kısa mesaj gönderilecektir.
  • Turkcell faturalı hattınız kapandığında kampanya da sona erer.
  • Kampanyadan ayrıldığınız zaman ise her hangi bir bedel ödemezsiniz.
  • Turkcell 1 GB bedava internet sadece yurt içinde geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.