Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Ücretsiz İnternet 2020 Paketi

Birçok operatörde faturalı hat kullanan bireylerin karşılaştığı en büyük sorunlardan bir tanesi maalesef ki kota aşma derdidir. Çünkü ister dakika da ister kısa mesaj da isterseniz de internet hakkınızda belirlenen kotayı aştığınız an da faturanız istemsizce büyük bir külfete dönüşebiliyor.

İşte bu yüzden bir faturalı hat kullanıcısıysanız kotanızı aşmamak için önerilen uygulamaları kullanmanızda fayda var. Turkcell faturasını aşan müşterilerine Akıllı Fatura Servisini sunuyor.

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma

Böylelikle bir faturalı Turkcell kullanıcısıysanız gönül rahatlığı ile faturanızı aşmadan kullanım haklarınızın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca Akıllı fatura servisini kullanan herkese Turkcell 1 GB bedava internet hediye etmektedir.

Akıllı fatura kullanıcıların internet hakları bittiğinde servis tarafından uyarılıp internetleri kapanıyor. Böylece kabarık faturaların da önüne geçilmiş oluyor.

turkcell ucretsiz internet paketleri

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma Uygulamaları

12 ay boyunca aylık 12 Lira olan İnternet limitinde durma kampanyası akıllı fatura ile 1 GB bedava internet ayrıcalıklarından oluşmaktadır.

  • Kullandığınız fatura ile son iki ayda farklı internet paketi satın alan,
  • Henüz akıllı fatura sahibi olmayan,
  • Farklı bir faturalı hat kampanyasında bulunmayan her Turkcell faturalı hat kullanıcısı kampanyaya dahil olabilir.

Eğer Turkcell aboneliğiniz 10 yıl ya da daha fazla ise kampanyaya katılımızın ilk ayı sizin için ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kısa mesaj ile kampanyaya katılabilir ve de 1 Gb bedava internetinizi tüm datalarda kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi Yapma

Hattınıza tanımlanan hediye internetiniz yurt içi kullanım için geçerli olup yurt dışında kullanılamaz. Süresi 1 aylıktır, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.

Kampanyaya katılmak için INTERNETLI yazıp 2200’ a kısa mesaj yollayabilirsiniz. Eğer 12 ay dolmadan kampanyadan ayrılmak istiyorsanız da 10 lira iptal bedeli ödeyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turkcell Ücretsiz İnternet 2020 Paketi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu