Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Emocan İsimleri ve Çocuk Adama Bedava İnternet

Her nerede olursanız olun muhakkak internete ve akıllı bir cep telefonuna ihtiyacınız vardır. Çünkü gelişen teknoloji sayesinde hayatımızın her alanında cep telefonumuz sayesinde internet üzerinden işlemlerimizi kolaylıkla yapabiliyoruz.

Turkcell özellikle kendi çıkardığı uygulamalar tüm müşterilerinin kullanması için tasarlanmıştır. Ayrıca operatör bu uygulamaları sadece çıkarmakla yetinmiyor artı olarak onları kullananlara sürpriz Turkcell bedava internet şansı da sunmaktadır.

Turkcell Emocan İsimleri Çocuk Nedir?

Turkcell en son olarak kendini tercih eden ebevenylerin çocuklarını kitle edinen ‘’Emocan Çocuk’’ adlı bir uygulama çıkarmıştır. Bu uygulama sayesinde çocuklarınızı kontrol ederek onların izlediği çizgi filmler ile kaliteli zaman geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell  faturalı abonesi iseniz ve uygulamanın ücretiniz faturanız ile yatırmanız doğrultusunda tam bir ay boyunca kullanacağınız Turkcell 5 GB bedava internet hakkına sahip olacaksınız.

turkcell emocanlar isimler özellikleri

Emocan Çocuk Turkcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Emocan Çocuk uygulamasını cep telefonunuza indirin. İlk ay 5 gb bedava internet ardından da aylık 3,99 lira olarak paketiniz güncellenir.Verilen bedava internet uygulama içi kullanımlar için geçerlidir.

  • Bedava  internetin %80’lik kısmı bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • 1 ocak kampanyanın son bulacağı tarih.
  • Aktif olarak her ay kullanırsanız Turkcell tarafından aylık olarak 5 GB hediye internet hakkınız hattınıza tanımlanır.
  • Emocan Çocuk uygulaması Türkiye Pedagoji Derneği tarafından gözlemlenerek hazırlanmıştır.
  • Uygulama kapsamında; Emocanlı videolar, şarkılar, oyunlar, çizgi filmler ve birçok çocuk platformu bulunmaktadır.

Kilit özelliği sayesinde çocuğunuzun izlemesini ya da oynamasını istemediğiniz oyun ya da çizgi filmlerini engelleyerek çocuğunuzu her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu