Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hediye İnternet 2020 Kampanyaları Nedir?

Faturalı ve faturasız tarifelere özel birçok internet kampanyasına imza atan TURKCELL, hem yeni, hem de eski operatör kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Özellikle de teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygın olarak kullanılmaya başlanması ile beraber bu alanda çalışmalar yürütmesi ile dikkat çekmekte, hediye internet kampanyaları sayesinde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmasıyla bilinmektedir. İşte TURKCELL hediye internet 2020 kampanyaları

TURKCELL GB Kazanma 2020

TURKCELL’i tercih eden birçok insan daha fazla bedava internet kullanımı elde edebilmek adına kampanyalar hakkında araştırmalar yapmaktadır. TURKCELL GB kazanma 2020 kampanyaları ise çoğunlukla tarifeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yeni kullanıcıları için faturalı ya da faturasız hatlarda bedava internetin olduğu tarifeler düzenleyen TURKCELL, bunun yanı sıra hattını TURKCELL’e taşıyanlara, Salla Kazan, Dergilik, PAYCELL, Sürpriz Nokta, dijital Operatörüm, Toplantıdayım, Emocan Çocuk, TURKCELL SİM, BİP ve bu gibi uygulamalarını kullananlara da pek çok farklı limitte bedava internet kazandırabilmektedir.

TURKCELL GB Kazandıran Uygulamalar 2020

Akıllı cep telefonu kullanıcıları için önemli bir yere sahip olan internet paketleri, ne yazık ki sınırlı bir limite sahip olduğundan ay sonuna kadar tükenebilmektedir. Bu gibi durumlarda internetsiz kalan birçok kullanıcı bedava internet kazanabilmenin yollarını aramaktadır.

Operatörlerin büyük çoğunluğu kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına çeşitli promosyon ve kampanyaları kullanıcılarına sunmaktadır. Bu doğrultuda TURKCELL GB kazandıran uygulamalar da çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu duruma birkaç örnek göstermek gerekirse; Dergilik uygulaması ile tanışanlar için 1 GB internet tanımlayan TURKCELL, uygulamayı App Store ya da Google Play Store’dan indirip üyelik oluşturan kullanıcılarına 1 GB internet tanımlamaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell 1 Mayıs 2020 Bedava İnternet Hediyesi

Bunun yanı sıra sesli ve görüntülü aramalarını BİP üzerinden gerçekleştirenler için de 1 GB internet kazandıran bu operatör, ayrıca Salla Kazan, GNÇ Çatlak Kazan, YAANİ, Toplantıdayım, Emocan Çocuk, Sarı Kutu, Life Box, Dijital Operatörüm ve bunun gibi daha pek çok farklı uygulama üzerinden de çeşitli limitlerle bedava internet tanımlayabilmektedir.

TURKCELL Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2020

Genellikle internetin hiç beklenmeyen bir anda bitmesi ya da azalması halinde kullanıcıların büyük çoğunluğu alternatif yol arayışı içerisini girmektedir. Bu gibi durumlarda TURKCELL bedava internet veren Mobil Uygulamalar oldukça işe yarayabilir.

App Store ya da Google Play üzerinden indirebilmenin mümkün olduğu Salla Kazan, Goller Cepte, TV+ üyeliği, AppMarket, Dijital Operatörüm, Life Box, Sarı Kutu ve GNÇ uygulamalar, kullanıcılarına farklı limitlerle internet kazandırabilmektedir. TURKCELL’in bu anlamda en sık kullanılan mobil uygulaması Salla Kazan olurken, bu uygulama sayesinde her hafta internet kazanabilmek mümkündür.

Öte yandan GNÇ internet sürprizleri de kullanıcılar için büyük avantaj sağlayabilmektedir. Genç TURKCELL kullanıcıları GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası sayesinde uygulama üzerinden çeşitli limitlerde internet de kazanabilmektedir. Üstelik tüm bu hediye internetler genel internet kullanımı için geçerlidir.

TURKCELL Hesabım Uygulaması Bedava İnternet

TURKCELL’de hediye internet kazanabilmenin mümkün odluğu uygulamalardan biri Hesabım uygulamasıdır. Hemen hemen her kullanıcının sahip olması gereken bu uygulama ile internet kazanabilmek için ilk olarak mobil marketlerden TURKCELL Hesabım uygulamasının indirilmesi ve Salla Kazan uygulamasına giril yapılması gerekmektedir. Hesabım uygulaması üzerinden her hafta düzenli olarak Salla Kazan’a giriş yapan TURKCELL kullanıcıları telefonunu sallayarak farklı limitlerle internet kazanabilmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
EBA Ücretsiz 3 GB İnternet MEB Uzaktan Eğitim 2020

TURKCELL YAANİ Hediye İnternet

TURKCELL kullanıcılarının sıklıkla internet kazandığı başka bir uygulama ise YAANİ arama motorudur. TURKCELL YAANİ hediye internet olanaklarından faydalanmak isteyen kullanıcıların uygulamayı cep telefonuna indirmesi ve arama motoru olarak bu uygulamayı kullanması gerekmektedir.

YAANİ uygulaması kullanıldıkça internet kazandıran TURKCELL, minimum 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştiren kullanıcıları için 1 GB internet tanımlamaktadır. Üstelik kazanılan bu internet anında hesaba geçirilmektedir.

TURKCELL GNÇ Uygulaması İle Hediye İnternet

GNÇ uygulaması, Genç TURKCELL’liler için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Özellikle de öğrenciler için pek çok farklı avantaj sağlanan bu uygulama ile bedava internet kazanabilmek de mümkündür. Sizde GENÇ TURKCELL’li iseniz ve bu uygulama üzerinden bedava internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını cep telefonunuza yüklemelisiniz.

Ardından uygulamaya giriş yapmalı, Çatlak Menüsünü kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. TURKCELL GNÇ Uygulaması İle Hediye İnternet kampanyasından haftada iki defa faydalanabilmek ve bol bol internet kazanabilmek de mümkündür.

TURKCELL BİP Uygulaması İle Hediye İnternet

BİP, TURKCELL tarafından geliştirilen anlık mesajlaşma uygulaması olarak tanınmaktadır. Oldukça şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan bu uygulamanın daha yaygın bir şekilde kullanılabilmesi amacıyla TURKCELL tarafından bol bol bedava internet dağıtılmaktadır. TURKCELL BİP Uygulaması İle Hediye İnternet kazanmak isteyen kullanıcıların öncelikle bu uygulamayı cep telefonuna indirmesi gerekmektedir.

Sonrasında uygulama üzerinden pek çok kanala üye olarak bedava internet kazanılabilmektedir. Ayrıca görüntülü ve sesli görüşmelerini BİP üzerinden gerçekleştirenler için de ayrıca bedava internet kazandırılabilen bu uygulamada, arkadaşını davet edenler için de 1 GB internet tanımlanabilmektedir.

turkcell bedava internet paketleri

TURKCELL Toplantıdayım Uygulaması İle Hediye İnternet

TURKCELL tarafından kullanıcılarına bedava internet kazandırmak üzere kampanyaya dahil edilen uygulamalardan bir diğeri de Toplantıdayım uygulamasıdır. TURKCELL Toplantıdayım Uygulaması İle Hediye İnternet kazanabilmek için uygulamayı cep telefonuna indiren kullanıcılar, abone oldukları takdirde her hafta 1 GB internet kazanma şansı elde edebilmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bip Hediye İnternet 2020 Bedava Kampanyası

TURKCELL Toplantıdayım uygulaması ücretli bir uygulama olmakla beraber her hafta oldukça makul bir ücret karşılığında yenilenebilmektedir. Uygulamayı market üzerinden indirebilmek de mümkündür.

TURKCELL Sarı Kutu Uygulaması İle Hediye İnternet

TURKCELL’de en çok kullanılan ve kazandıran uygulamalardan bir diğeri de Sarı Kutu olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ay bir kez olmak üzere 12 GB’ta kadar hediye internet kazandıran TURKCELL Sarı Kutu Uygulaması İle Hediye İnternet kazanabilmek için App Store ya da Goole Play üzerinden uygulamayı temin etmek gerekmektedir. Sonrasında ise uygulamaya kolaylıkla giriş yapıp üyelik oluşturmak, uygulama üzerinden 9 bin 500 puan toplayıp bu puanları internete dönüştürebilmek mümkündür.

Goller Cepte Uygulaması İle Hediye İnternet

Özellikle de futbol ve İddaa severlerin sıklıkla kullanmış olduğu Goller Cepte uygulaması, yine bir bedava internet kazandıran TURKCELL uygulamasıdır. Google Play ya da App Store gibi mobil marketler üzerinden indirebilmenin mümkün olduğu TURKCELL Goller Cepte Uygulaması ile hediye internet yalnızca bir kereye mahsus olmak üzere kazanılabilmektedir. Goller Cepte uygulaması ile kullanıcılara tek seferlik 500 MB internet tanımlanabilmektedir.

TURKCELL Life Box Uygulaması Bedava İnternet

Pek çok TURKCELL’linin sahip olduğu ve önemli bir avantaj sağlayan Life Box uygulaması, güvenli bir depolama uygulaması olarak bilinmektedir. Kullanıcılarına bedava internet de kazandırabilen bu uygulama, pek çok TURKCELL’li için önemli bir yere sahiptir. 

TURKCELL Life Box Uygulaması Bedava İnternet kazanabilmek için uygulamayı market üzerinden edinmek gerekir. Life Box üzerinden üyelik oluşturup cep telefonundaki verileri buraya aktaran kullanıcılar içinse zaman zaman bedava internet tanımlanabilmektedir. TURKCELL Life Box uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden indirebilmek mümkündür.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Hediye İnternet 2020 Kampanyaları Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı