Tarifeler

Türkcell Gnç Paket Şartları ve Avantajları

Türkcell operatörünün ister faturalı olsun ister faturasız ayırt etmeden gençler için başlatmış olduğu bir kampanya bulunmaktadır. Bu tarife; Türkcell genç şartlar ve avantajları bakımından birçok cazip fırsat paketlerini bünyesinde barındırmaktadır. Bu tarifeden yararlanabilmenin başlıca şartları nelerdir ve nasıl genç türkcell’i olunur sorularınıza yazımızda cevap bulabileceksiniz. Bunun yanında yine tarifenin paket içeriklerinden ve avantajlarından da bahsetmeye çalışacağız.

Öncelikle Genç Türkcell abonesi olabilmeniz için, hattınızın kendi adınıza olması gibi bir şartın bulunmadığını belirtmek isteriz. Çünkü 18 yaş altı birçok genç hatlarını kendi üzerlerine değil ailelerinin üzerine almaktadır.

  • Sizin kullandığınız hattınızda aile bireylerinizden birinin üzerine ise, kesinlikle gidip Türkcell bayilerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Genç Türkcell tarifesi sahibi olabilmek için abonelerin kesinlikle 26 yaş altı olmaları zorunluluğu bulunmaktadır.
YENİ YAYINLANDI->
En Uygun Yurt Dışı Paket Tarifeleri 2020 Nedir?

Turkcell GNÇ Kampanyaları Nedir?

Eğer yukarıdaki şartları taşıyorsanız ve hattınızda kendi adınıza ise, türkcell gnc şartlar ve avantajları kampanyasından yararlanabilmek için cep telefonunuz üzerinden “GNC” yazıp bir boşluk bırakın ve T.C kimlik numaranızı ekledikten sonra 2222’ye kısa mesaj atabilirsiniz.

Böylece kolaylıkla gnc türkcell abonesi olabilmekte ve fırsatlarla dolu gençlik dünyasına giriş yapabilirsiniz. Birçok kampanyası olan ve sürekli güncelleyerek yeni kampanyalar dâhil eden tarifede gençler en çok; eğlence, kampüs, alışveriş, ye yemek fırsatlarının yanında sinema ve internet paketlerinden faydalanmaktadır.

Birçok konuda kampanyalar düzenleyen türkcell özellikle gençlerin ilgisini çeken ve yoğun katılımlarını sağlayan pazartesi ve perşembe günlerine has türkcell sinema biletleri indirim kampanyası düzenlemektedir. Yine bunun haricinde kargo gönderen gençlere Yurt İçi Kargo üzerinden %30 indirim fırsatları sunmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Duran Tarife ile Fatura Aşımını Durdurma Engelleme

Türkcell Gnc İçin Kampanyaları Nereden Öğrenebilirim?

Gençliğe yatırım yapmayı geleceğe yatırım olarak gören Türkcell, gençler için her daim yeni ve avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Türkcell gençler için sağladığı birçok kampanyayı çoğu zaman neredeyse yarı fiyatına sunarken, bazen de tamamen ücretsiz olarak gençlerin hizmetine sunmaktadır.

Bu tür kampanyalar çoğunlukla kısa süreli olmakta ve gençlerin kaçırmamaları gerektiği hatırlatılmaktadır. Türkcell’in düzenlemiş olduğu hemen her tür kampanyalardan haberdar olmak ve hiçbirisini kaçırmak istemiyorsanız, Google Play ya da App Store üzerinden GNC mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Genç Türkcell Sinema ve İnternet

Gençlerin için sağladığı avantajları bir türlü bitmek bilmeyen genç türkcell tarifesinde yine gençlere bol GB’lı tarifeler sunulmaktadır. Birbirinden avantajlı ve bol internetli tarifelerden kendileri için uygun olanını seçme hakkına sahip olan gençler bu senede internetin doyasıya tadını çıkarabilecekler.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Taksitle Telefon Alma Kampanyası Sorgulama 2020

Hemen her gencin kendi isteğine göre tarife bulunmakta olup gnc türkcell internet tarife ve içerikleri hakkında daha net bilgiye GNC Mobil uygulaması üzerinden ulaşabilmektesiniz.

Yılların klasiği haline gelen her pazartesi ve Perşembe bir bilet alana bir bilet bedava kampanyası hala bütün genç türkcell aboneleri için geçerli olmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken, “SFR1” yaz 2222’ ye göndermek olmaktadır. Buradan öğreneceğiniz şifrenizle sinemanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Türkcell Gnç Paket Şartları ve Avantajları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı