Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Gnc Paketleri ve Tarifeleri Nedir? 2020

Turkcell tarifeleri her yıl olduğu gibi 2020 yılında da sizlere her daim avantajlarla birlikte sunulmaktadır. Diğer operatörlerde olduğu gibi Türkcell de tarifelerinde fiyat artışı gerçekleştirdi. Bu konuda da çoğu kişinin merak ettiği GNÇ tarifelerinin fiyatları da belirlendi.

Turkcell Gnc Fırsat Paketleri Nedir?

Bilindiği üzere bu tarifeler Türkcell tarafından gençler için hazırlanmış ve sunulmakta olan kampanyalardır. Çoğu zaman Turkcell bedava internet ile birlikte hizmet verdiğini, 25 yaş altında abonelerin de rahatlıkla faydalanabileceği bu tarifeleri sizler de rahatlıkla kullanabilir ve dilediğinizce tarifenin de tadını çıkartabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Gnc Paketleri ve Fiyatları

Faturalı GNÇ tarifeleri taahhütlü kullandığınız zaman indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat kampanyasız şekilde kullanım yapıldığında herhangi bir indirim gerçekleştirilmeyecektir.

GNÇ 4 GB Paketi: 25 yaş altındaki herkese 2 GB gece geçerli olmak şartıyla toplamda 4 GB internet ve 750 Dakika, 1000 SMS sunulmaktadır. Kampanyasız fiyatı 74 TL olan tarife kampanyalı 47 TL olarak sunulmaktadır.

GNÇ 8 GB Paketi: Paketin 4 GB hakkı akşam 22:00 ile 06:00 arasında geçerli olmak şartıyla toplamda 8 GB internet sunulmaktadır. Her yöne 1000 SMS, 750 Dakika her yöne konuşma ve dergilikte 5 GB olan tarifenin kampanyalı fiyatı 57 TL olup kampanyası 84 TL olmaktadır.

GNÇ 12 GB Paketi: 1000 dakika her yöne, 1000 her yöne SMS ve 6 GB gece 6 GB gündüz olmak koşuluyla toplamda 12 GB internet ile birlikte Dergilik, TV+, Lifebox, Fizy, BiP avantajları da sizlere 103 TL olarak sunulmaktadır. Ayrıca taahhütlü kullanımda ise ayda 72 TL ile kullanım sağlanacağını belirtmekte fayda var.

Sizler de Turkcell bedava internet avantajlarından her daim rahatlıkla faydalanabilir ve dilediğinizce kullanım sağlayabilirsiniz..

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Gnc Paketleri ve Tarifeleri Nedir? 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu