Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell GNÇ 2019 Faturalı Tarife Fiyatları

Turkcell GNÇ 2019 Faturalı Tarife Fiyatları

Turkcell tarifeleri her yıl olduğu gibi 2019 yılında da sizlere her daim avantajlarla birlikte sunulmaktadır. Diğer operatörlerde olduğu gibi Türkcell de tarifelerinde fiyat artışı gerçekleştirdi. Bu konuda da çoğu kişinin merak ettiği GNÇ tarifelerinin fiyatları da belirlendi. Bilindiği üzere bu tarifeler Türkcell tarafından gençler için hazırlanmış ve sunulmakta olan kampanyalardır. Çoğu zaman Turkcell bedava internet ile birlikte hizmet verdiğini, 25 yaş altında abonelerin de rahatlıkla faydalanabileceği bu tarifeleri sizler de rahatlıkla kullanabilir ve dilediğinizce tarifenin de tadını çıkartabilirsiniz.

Faturalı GNÇ Tarife Fiyatları

Faturalı GNÇ tarifeleri taahhütlü kullandığınız zaman indirimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat kampanyasız şekilde kullanım yapıldığında herhangi bir indirim gerçekleştirilmeyecektir.

  • GNÇ 4 GB Paketi: 25 yaş altındaki herkese 2 GB gece geçerli olmak şartıyla toplamda 4 GB internet ve 750 Dakika, 1000 SMS sunulmaktadır. Kampanyasız fiyatı 74 TL olan tarife kampanyalı 47 TL olarak sunulmaktadır.
  • GNÇ 8 GB Paketi: Paketin 4 GB hakkı akşam 22:00 ile 06:00 arasında geçerli olmak şartıyla toplamda 8 GB internet sunulmaktadır. Her yöne 1000 SMS, 750 Dakika her yöne konuşma ve dergilikte 5 GB olan tarifenin kampanyalı fiyatı 57 TL olup kampanyası 84 TL olmaktadır.
  • GNÇ 12 GB Paketi: 1000 dakika her yöne, 1000 her yöne SMS ve 6 GB gece 6 GB gündüz olmak koşuluyla toplamda 12 GB internet ile birlikte Dergilik, TV+, Lifebox, Fizy, BiP avantajları da sizlere 103 TL olarak sunulmaktadır. Ayrıca taahhütlü kullanımda ise ayda 72 TL ile kullanım sağlanacağını belirtmekte fayda var. Sizler de Turkcell bedava internet avantajlarından her daim rahatlıkla faydalanabilir ve dilediğinizce kullanım sağlayabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.