Turkcell Bedava İnternet 2020

Türkcell Financell İle Faturalı Hatta Kredi Çekme

Türkcell Financell, Türkcell grup şirketlerine bağlı olup, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK)’dan aldığı yetki ile müşterilerine her tür türkcell financell ile finansman hizmetleri sağlayan bir şirket olmaktadır.

Kendi bayilerinden kontrat karşılığı ürün almak isteyen müşterilerine Financell üzerinden kredi imkânı sunmaktadır. Böylece müşterilerinin kampanyalı cihazları kolaylıkla alabilmeleri için kredi imkânı sağlanmaktadır.

  • Sizde Türkcell mağazaları, Türkcell müşteri hizmetleri veya turkcell.com.tr iletişim adresleri üzerinden kredi başvurunuzu iletebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz başvurunuzun değerlendirmesi en kısa sürede tarafınıza iletilmektedir. Bankalara yeni bir telefon almak için kredi çekeceğinizi beyan etseniz, bu beyanınızın karşılığında kredi almanız gerçekten çok zor olmaktadır.

Çekeceğiniz cüzi bir meblağ için dosya masrafı veya sigorta masrafları adı altında farklı uygulamalarla karşılaşabilme imkânınız olmaktadır. Faturalı hatta kredi imkânı sayesinde, akıllı telefon alabilmekte ve taksitlerinizi faturanızla birlikte ödeyebilmektesiniz.

Bu işlemi bankalardan yapacak olsanız, sizlere birçok prosedür çıkaracaklar ve aynı zamanda bir sürü de masraf kesintileri yapacaklardır. Peki, bu krediden yararlanmak için nelere dikkat etmek gerekir?

  • Burada aklınızdan çıkarmamanız ve dikkat etmeniz gereken bir nokta olmaktadır. Şayet sizin geçmişte bankalara yaptığınız ödemelerinizde bir sıkıntı ve aksaklık var ise, Türkcell bunu tespit temekte ve size cihaz için kredi onayı vermemektedir.
  • Bunun haricinde Türkcell faturalı hattınız üzerinden hattınıza kredi çeker gibi para alabilecek ve bu para ile cihaz alma imkânına sahip olacaksınız.
  • Aynı zamanda Faturalı hatta kredi imkânı için bir diğer önemli husus ise, Türkcell hattınızın kendi adınıza olması gerekmektedir.
  • Kendi adınıza kayıtlı olan hattınız aynı zamanda faturalı bir hat olmalı ve kesinlikle bankaların sizlere vermiş olduğu kredi notunuz düşük olmamalıdır.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Bir faturalı hatta sahipseniz, en az 6 aydır aktif ve faturalarınızı düzenli yatıran bir kişi olarak hattınıza kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Genel olarak aradığı kriterler bunlar olup, bu özellikleri sağladığınız takdirde faturalı türkcell hattınız üzerinden kredi alarak yeni bir cihaz sayın alabilmektesiniz. Bu arada siz yine de bütçenize en uygun olan cihazı tercih etmeyi aklınızdan çıkarmayın.

Türkcell mağazalarından kredi ile almış olduğunuz cihazları ister kendiniz kullanabilir isterseniz de eşinize hediye edebilirsiniz. Almış olduğunuz faturaya ek telefon ücreti her ay düzenli olarak faturanızın üzerine ilave edilmektedir. Sizde kendinizi hiç zorlamadan fatura öder gibi bir kredinizi ödeyerek yeni bir cihaz sahibi olacaksınız.

Kredi Notu Sorgulama ve Ödeme

Bankalardaki faiz oranları genel olarak yüksek olup, bunun yanında sizlere ek masraflar çıkarabilmektedir.

Oysa Türkcell tarafından hat sahiplerine sunulan kredi imkânları oldukça cazip olup belirli kurallar dâhilinde verilmektedir. Kredi sorgulama ödeme işlemleri için şubelerimiz, internet adresimiz ya da SMS yolu üzerinden iletişime geçerek her tür bilgiyi alabilmektesiniz.

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

  1. Merhaba ben 5000 kıredi kullanmak istiyorum nasıl yardımcı olabilrsiniz teşekkürler

  2. Finacell kredi başvuru yaptım sorgulandı 445,0 TL limit verildi kullanmak istiyorum nereden başvurup alabilirim yardımcı olabilirmisiniz acill

SORU - CEVAP

 "Türkcell Financell İle Faturalı Hatta Kredi Çekme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı