Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Fiber İnternetle Hediye 24 GB

Turkcell Fiber İnternetle Hediye 24 GB

Turkcell’in yeni kampanyası olan Fiber Evden Cebe Taşıyan Paketler Kampanyası eşliğinde 12 ay boyunca her ay 12 GB cepten internet hediye dilmektedir. Bundan Faturasız hat ve aynı zamanda Hazır kart sahipleri faydalanmaktadır. Turkcell Fiber ile birlikte artık evdeki internet cebinize taşınmaktadır. 1 yıl kalma sözünüz ile birlikte her ay 2 GB Turkcell bedava internet, toplamda 24 GB cepten internet sizlere sunulmaktadır. Ayrıca ilk ay 100 Mbps internet kullanımıyla birlikte hızınıza hız katılacaktır. Bütün bunlarla birlikte Turkcell Platinum ayrıcalıklarından da faydalanacağınızı belirtmek isteriz.

  • Hemen BİP uygulamasından Turkcell Fiber kanalını takip edin. Sonrasında ise Kampanyaya katılım yaptığınız taktirde sizlere kampanya kodu gönderilecektir.
  • Kampanya ile birlikte Turkcell bireysel mobil hattınızda yurt içi kullanım sağlayacağınız 12 ay boyunca her ay 2 GB toplamda da 24 GB internet paketi sizlere sunulacaktır.

Turkcell AKK’siz İnternet

Bir yıl kalma sözüyle birlikte her ay mobil internet kullanımı sunulacak olan internet paketini sizler de tercih edebilirsiniz. Ayrıca belirtildiği üzere bu paketi kullanmakta olan bütün herkese adil kullanım kotasının uygulanmadığını söylemekte de fayda var. İlk ay süper hızlı internet de size hediye olarak sunulmaktadır. Böylelikle de Turkcell bedava internet ile birlikte gerçek limitsiz internet kullanımı daima sizlerin hizmetinizde olacaktır. Müşteri hizmetleri, internet adresi ya da yetkili satış kanallarından bu kampanyaya katılım sağlamak mümkündür. Sizler de bu konuda tercihte bulunmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken bu kampanyaya katılım sağlamak ve sonrasında da süper hızlı kampanyadan faydalanmak olacaktır. Sizler de hediye olarak sunulmakta olan bu interneti tercih edebilir ve sonrasında da rahatlıkla hızlı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.