Tarifeler

Turkcell Faturasız Paketlerde Fırsat Tarifeler

Mobil operatörlerde faturasız kullanım gerçekleştirilmesi ile birlikte istenilen her zaman ön ödeme ile yeni bir paket alınması mümkün olmaktadır. Bu nedenle Turkcell firması tarafından da kullanıcıların taleplerine uygun olarak farklı avantajlar sağlayan faturasız paketler yer almaktadır. 

Turkcell tarafından verilen hizmetler kapsamında faturasız paketler düzenlenirken, normal kullanıcılar, gençler veya öğrenciler için paket içerikleri sağlanabilmektedir. Bu paketlerin uygulanması için öncelikle mobil kullanıcıların bakiye yükleme işlemi yapması gerekir. Turkcell TL bakiye yükleme işlemleri;

Turkcell Tarifeler Özel Kampanyalar 2020

Online ödeme yöntemi ile birlikte Turkcell’in resmi internet sayfasında ad, soyad ve kart bilgileri ile giriş sağlanarak, minimum 35 TL ve üzeri yapılabilir. 

  • Resmi olarak kullanılan mobil yani dijital uygulama üzerinden TL yükleme yapılabilir. 
  • Süpermarketler veya perakende marketleri üzerinden minimum 35 TL ve üzerinde nakit TL yükleme yapılabilir. 
  • Turkcell bayilerinden TL yükleme işlemi, kredi kartı ile veya nakit olarak yapılabilir. 
YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Prime Nedir? Prime Plus Kampanyası

Gençler İçin En Avantajlı Faturasız Paketler

Gençler için Turkcell tarafından sağlanan faturasız paketler çok değişen seçenekler oluşturmak ile birlikte örnek olarak GENÇ Süper 6GB tarifesi ele alınabilir. 

GNÇ SÜPER 6GB tarifesi, 39 TL ön ödeme ile birlikte her kullanıcı için BiP uygulaması üzerinde geçerli 5GB, Fizy uygulamasında başlangıç üyeliği, dergilik üyeliği ve dergilikte geçerli 5GB internet sağlıyor. Ayrıca paketin içerisinde; 6GB internet, 500 dakika, 1000 SMS içerikleri bulunuyor. 26 yaşın altındaki kullanıcıların seçebileceği bu tarifeyi; GNC 6GB yazıp, 2200’e SMS göndererek temin edebilirsiniz. 

Turkcell GNÇ Paketler 2020

Benzer şekilde GNÇ Süper 8GB tarifesinde de yine 500 dakika, 1000 SMS ve 8GB internet ile birlikte diğer uygulama üyeliği ve kullanım özellikleri sunuluyor. Ayrıca 1GB sosyal medya yani Instagram, Twitter, Facebook, Youtube üzerinde kullanabileceğiniz ek internet paketi yer alırken, haftada iki kez ÇATLAT ile bol bol GB kazanma imkanı bulunuyor. 45 TL gibi aylık bir kullanımı bulunan bu paket için yine 26 yaş altındaki kişiler GNC SUPER 8GB yazarak, 2200’e SMS gönderebilir. 

YENİ YAYINLANDI->
Türkcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Lifecell Paketleri

Faturasız kullanıcılar için en avantajlı paketlerden biri olarak görülen Lifecell paketleri arasında da özellikle Super mix paketi çok uygun bir kullanım oluşturuyor. Bu paket içerisinde 50 TL karşılığında;

  • 500 dakika konuşma,
  • 3 adet farklı uygulama seçimi
  • Seçtiğiniz 3 farklı uygulama için 5+5+5 şeklinde 15GB internet, 
  • Ayrıca 3GB her ay sabit internet, 
  • Ek ücret ödemeden BiP, Fizy, yaani ve dergilik uygulamalarına paketinizin dahil edilmesi yer alıyor.

Paket içerisinde SMS paketi bulunmamak ile birlikte LIFECELL SUPER MIX yazıp 2200’e SMS göndermeniz yeterlidir. 

Ayrıca pratik ve avantajlı bir Lifecell paketi olarak İLK HATTIM MİNİ paketi tercih edilebilir. Aylık 25 TL karşılığında temin edilen bu pakette, güvenli internet ve zaman yönetimi özelliği bulunduğundan dolayı aileler çocukları için bu paketi seçebilir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Cihaz Alma Kampanya Şartları 2020 Nedir?

Paket içerisinde 500 dakika, 100 SMS ve 5 GB Fizy, 5 GB Dergilik üzerinde olmak üzere internet yer alıyor. Akıllı fatura ve reklam engelleme seçenekleri ile birlikte bu paket LIFECELL ILKHATTIM MINI yazılarak, 2200’e SMS gönderilmesi sayesinde temin edilebilir.  

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Faturasız Paketlerde Fırsat Tarifeler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı