Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2020

Operatör kullanımının giderek yaygın hale gelmesiyle birlikte Turkcell faturasız hat fiyatları merak konusu olmuştur. Yeni hat satın almak isteyenlere avantajlı özellikler sunan Turkcell kendi mağazalarında taban fiyat belirlemesine karşın piyasada yer alan bazı satıcılar bunun üzerinde fiyatlar belirlemektedir. Bu nedene hat satın alınacağında doğrudan Turkcell mağazalarını tercih etmekte yarar vardır.

Turkcell hoş geldin ve fırsat paketleri ile ilgi görmektedir. Özellikle hazırlana İşte fırsat paketi hem uygun fiyatlı hem de tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılaması sebebiyle operatör kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Buna alternatif olarak operatör bünyesinde taahhütlü paketler de yer almaktadır.

Turkcell Faturasız Geçiş Hat Fiyatları

Turkcell faturasız geçiş hat fiyatları düşük olmasına karşın bunlara eklenen vergiler ve ek ödemeler sebebiyle tutar biraz daha yüksek olmaktadır.

 • Eğer ödenecek olan tutar yüksek geliyorsa bu durumda daha düşük hatta ücretsiz fiyat aralığında olan faturalı hatlar tercih edilebilir.
 • Faturalı ve faturasız hat alımlarında serbest piyasa uygulanmakta olup bundan karlı çıkmak adına doğrudan Turkcell iletişim merkezine başvurulabilir.
blank

Merkeze yapılan tüm hat, tarife ve paket başvuruları kısa süre içerisinde sonuçlanmaktadır. Temel amaç müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan tüm hizmetler buna göre şekillenir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Faturasız Paketlerde Fırsat Tarifeler

Turkcell Faturasız Yeni Hat Fiyatları

Turkcell faturasız yeni hat fiyatları operatör mağazalarında ortalama seksen Türk lirası şeklinde belirlenir. Fakat piyasada serbest koşulların geçerli olması sebebiyle bunun üzerine rakamlar da görmek mümkündür. Sunulan bu hatlardan rahatça yararlanabilmek için 18 yaşının üzerinde olmak gerekir.

Bu yaş sınırının altında olan kişilerin anne ya da babasının kimliğini getirmeleri istenir. Genellikle nüfus cüzdanı yeni hat alımı için yeterli olmaktadır. Bunun için mutlaka yetkili olan bayii tercih edilmelidir.

Çoğunlukla satın alınan hattın içerisinde ilk kullanım için belli bir miktar kullanım tutarı yer almaktadır. Bu tutar ödenen ücrete ve alınan hatta göre değişiklik gösterebilir. Bununla ilgili bilgilendirme hat alım esnasında yapılmaktadır.

Turkcell Faturalı Yeni Hat Fiyatları

Turkcell faturalı yeni hat fiyatları ile ilgili bilgiye internet üzerinden ulaşılabilir. Genelde Turkcell faturalı hatlar ücretsiz olarak satılmasına karşın bunlara eklenen vergiler sebebiyle kullanıcılara ekstra ücretler çıkmaktadır.

 • Buna göre yeni tesis özel iletişim vergisi 65 TL, telsiz kullanım ücreti 27,86 TL ve telsiz ruhsatname ücreti 27,86 TL’dir.
 • Telsiz kullanım ücreti aylık faturaya 2,32 TL şeklinde yansıtılmakta olup diğer tutarlar on iki aylık eşit taksitler halinde ödenir.
 • Ödenen ücretlere ek olarak kullanıcılara platinum, bip, lifebox, fizy, tv+, dergilik gibi abonelikler de sunulmaktadır.

Bu paketlerin içeriği ve aylık ödemelerin ne kadar olacağı ile ilgili bilgilendirme abonelik numarasına gönderilmektedir. Ayrıca hat satın alma esnasında da bilgilendirme yapılmaktadır.

 1. Turkcell Ücretsiz İnternet 2020 için tıklayın
 2. Turkcell Bedava Sms 2020 için tıklayın
 3. Turkcell Bedava Dakika Paketleri için tıklayın

Turkcell Faturasız Hat Paketleri

Turkcell faturasız hat paketleri geniş seçeneklere sahip olup sürekli güncellenmektedir. Bu paketler kendi içerisinde ana paketler, dijitale özel paketler, ek paketler, diğer paketler, internet paketleri, uçuran paketler, GNÇ paketleri, çerez paketler gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Bedava İnternet Kodu 2020

Özellikle uçuran paketler operatör kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmekte olup internet kullanımı fazla olan kişilerce tercih edilmektedir. Paketin içerisinde 14 GB’a kadar internet hakkı yer almaktadır.

 • Buna ek olarak paket içerisinde her yöne dakika, bip, fizy ve dergilik üyelikleri de vardır.
 • Bu gibi özellikler sayesinde paket daha da avantajlı hale gelmektedir. Buna alternatif olarak çerez paketler de ilgi görmektedir.
 • Günlük, haftalık, iki haftalık gibi çeşitlere ayrılan paketlerde konuşma, internet ve dakika haklarından meydana gelir.

İsteğe bağlı olarak sadece internet, SMS ya da her yöne konuşma hakkından oluşan paketler de tercih edilebilir.

Turkcell Telsiz Kullanım Ücretleri

Turkcell telsiz kullanım ücretleri aslında yıllık olup abonelere aylık olacak şekilde yansıtılır. Hem faturalı hem de faturasız abonelerden alınan bu ücretler her yıl güncellenmektedir.

 • Ücretin kesimi her aboneden otomatik olarak yapılır. Tutar bakiyeden düşüldükten sonra operatör kullanıcısına bilgilendirme mesajı gönderilir.
 • Faturasız hat kullanıcılarının hattında yeterli bakiye yok ise bu durumda vergi bir sonraki ay toplu olarak alınır.
 • Biriken vergiler hatta TL yüklenmesi durumunda otomatik olarak tahsil edilir.
 • 2020 yılı için belirlenen Turkcell telsiz kullanım ücreti 34,15 TL olup bu tutar her ay kullanıcılardan taksit şeklinde alınır.
 • Bunun amacı operatör kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlamaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Platinum Ekstra İnternet Paketleri 16 GB Hediye

Turkcell Faturasız Geçiş Ücretleri

Turkcell faturasız geçiş ücretleri operatörün sağladığı avantajların giderek artması sebebiyle ilgi görmektedir. Eğer daha önce faturalı hat kullanıcısı olan kişi faturasız hatta geçiş yapmak istiyorsa bu durumda geçiş ücreti hesaplanırken bazı kalemler dikkate alınır.

 • Bunun içerisinde taahhüt bedeli, cayma bedeli, telsiz kullanım ücreti gibi tutarlar yer almaktadır.
 • Telsiz kullanım ücreti yıllık bir bedel olduğundan hesaplama yapılan aya göre değerlendirilir.
 • Cayma bedeli ise taahhütle alakalı bir durum olup bununla ilgili detaylı bilgiye operatör uygulamasından ya da çağrı merkezi üzerinden ulaşılabilir.

Faturasız Diğer Operatörler için Tıklayın

Bimcell Ucuz Tarifeler, Paketler ve Hat Fiyatları için Tıkla

VİP Özel Numara Almak İsteyenler Kampanyalı Fiyatlar için Tıklasın

Benzer durum taahhüt bedeli için de geçerlidir. Online işlemler abonelik bilgileri başlığı altında bununla ilgili açıklamalar yer almaktadır. Bu bölümden mevcut paket ve tarifelerle ilgili bilgilere de ulaşılabilir.  

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı