Tarifeler

Turkcell Faturalı Faturasız Ek Paketleri

Cep telefonu hatlarında önemli bir yere sahip olan özellikle çekim gücü kapasitesi başta olmak üzere çok çeşitli nedenlere bağlı olarak çok geniş müşteri ağına sahip olan operatör şirketlerinden birisi de Turkcell’dir. 

Türkcell kullanıcılarına SMS, internet kullanımı ve konuşma süresi gibi çeşitli hizmetler sunan Turkcell farklı seçenekler sunmaktadır. Söz konusu seçenekleri tek tek ya da ikili, üçlü seçenekler halinde kullanıcılarına sunmaktadır.

Turkcell Ek İnternet Paketleri

Bu seçenekler genel itibariyle paket olarak isimlendirilmektedir. Sunulan bu hizmetler genel itibariyle çeşitli ücret tarifeleri ile sunulmaktadır. Kullanıcılar hatlarında belirlemiş oldukları paketler genellikle ana tarifeleri olurken çeşitli nedenlere bağlı olarak paket eklemelerine ihtiyaç duyabilmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Çekmiyor 2020 Sorunların Çözümü Nedir?

Günlük, haftalık ya da aylık olarak çeşitli seçeneklerle sunulan ek paketler aksi belirtilmeyen ürünler olması durumunda kendini tekrar eden paketler olmaktadır. 

Turkcell Ek Paket Nedir? Ek paket Seçenekleri 

Ek paketler genel itibari ile müşterilerinin duymuş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak ortaya çıkan ve bu gereksinimleri tamamlama amacı olan ürünler olmaktadır. Kısaca ek paket ifadesi kişilerin temelde kullandığı ana paketlere ilave olarak alınan paketleri ifade etmektedir. Ek paket seçenekleri

 • Konuşma paketi 
 • Sms paketi 
 • İnternet paketi
 • Konuşma + internet paket
 • Konuşma + SMS paketi
 • Konuşma + SMS + internet paketi gibi seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. 

Ek paket seçenekleri ve ücretleri kullanıcıların faturalı ya da faturasız hat kullanmasına göre değişkenlik göstermektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
Heryone Bedava SMS Sınırsız Hediye Fırsatını Yakalayın

Hat kullanıcıları faturalı ya da faturasız hat kullanması durumunda ihtiyaç duyduğu noktalara göre ana tarifesine ek olarak alacağı paketleri ifade etmektedir ek paketler. Hat kullanıcıları gereksinimleri doğrultusunda alacağı ek paketleri farklı noktalara göre değerlendirmeli ve buna göre almalıdır.

Kişiler alacakları ek paketlerde; paketin içeriği ve ek paketin ücreti gibi noktaları değerlendirerek kıyaslama yapması gerekmektedir. Yapacağı kıyaslamalar doğrultusunda ve ek paket ve ücret değerlendirmesinin ardından kendisine en uygun ek paketi seçmektedir. 

Bedava Turkcell Ek Paket Varmı?

Herhangi bir Turkcell kullanıcısının hattı faturalı ya da faturasız olsun ek paketini çeşitli yollarla alabilmektedir. Herhangi bir Turkcell kullanacağı zaman başvurabileceği yollar çeşitlilik göstermektedir. Bunlar;

 • Turkcell bayilerine bireysel başvurular ile 
 • Turkcell müşteri hizmetleri aranarak 
 • Turkcell internet sitesi üzerinden 
 • Turkcell mobil uygulamasını indirerek işlem yapmak 
 • Turkcell’e gönderilecek ve Turkcell koduna gönderilecek SMS, ile ek paket alınabilmektedir. 
YENİ YAYINLANDI->
Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir? 2020

Ek paket kullanacak olan kişilerin paketin iptal edilmediği takdirde tekrar edeceği noktasıdır. Turkcell ek paketleri ile kullanıcılarının memnuniyetini ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu gereksinimleri gidermeyi hedeflemektedir. 

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Faturalı Faturasız Ek Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı