Tarifeler

Turkcell Faturalı Faturasız Ek Paketleri

Cep telefonu hatlarında önemli bir yere sahip olan özellikle çekim gücü kapasitesi başta olmak üzere çok çeşitli nedenlere bağlı olarak çok geniş müşteri ağına sahip olan operatör şirketlerinden birisi de Turkcell’dir. 

Türkcell kullanıcılarına SMS, internet kullanımı ve konuşma süresi gibi çeşitli hizmetler sunan Turkcell farklı seçenekler sunmaktadır. Söz konusu seçenekleri tek tek ya da ikili, üçlü seçenekler halinde kullanıcılarına sunmaktadır. Bu seçenekler genel itibariyle paket olarak isimlendirilmektedir. Sunulan bu hizmetler genel itibariyle çeşitli ücret tarifeleri ile sunulmaktadır. Kullanıcılar hatlarında belirlemiş oldukları paketler genellikle ana tarifeleri olurken çeşitli nedenlere bağlı olarak paket eklemelerine ihtiyaç duyabilmektedir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak çeşitli seçeneklerle sunulan ek paketler aksi belirtilmeyen ürünler olması durumunda kendini tekrar eden paketler olmaktadır. 

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türkcell Gnç Paket Şartları ve Avantajları

Ek Paket Nedir? Ek paket Seçenekleri 

Ek paketler genel itibari ile müşterilerinin duymuş olduğu ihtiyaçlara bağlı olarak ortaya çıkan ve bu gereksinimleri tamamlama amacı olan ürünler olmaktadır. Kısaca ek paket ifadesi kişilerin temelde kullandığı ana paketlere ilave olarak alınan paketleri ifade etmektedir. Ek paket seçenekleri

 • Konuşma paketi 
 • Sms paketi 
 • İnternet paketi
 • Konuşma + internet paket
 • Konuşma + SMS paketi
 • Konuşma + SMS + internet paketi gibi seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. 
Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Turkcell Faturasız Paketlerde Fırsat Tarifeler

Ek paket seçenekleri ve ücretleri kullanıcıların faturalı ya da faturasız hat kullanmasına göre değişkenlik göstermektedir. 

Hat kullanıcıları faturalı ya da faturasız hat kullanması durumunda ihtiyaç duyduğu noktalara göre ana tarifesine ek olarak alacağı paketleri ifade etmektedir ek paketler. Hat kullanıcıları gereksinimleri doğrultusunda alacağı ek paketleri farklı noktalara göre değerlendirmeli ve buna göre almalıdır. Kişiler alacakları ek paketlerde; paketin içeriği ve ek paketin ücreti gibi noktaları değerlendirerek kıyaslama yapması gerekmektedir. Yapacağı kıyaslamalar doğrultusunda ve ek paket ve ücret değerlendirmesinin ardından kendisine en uygun ek paketi seçmektedir. 

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler

Bedava Turkcell Ek Paket Varmı?

Herhangi bir Turkcell kullanıcısının hattı faturalı ya da faturasız olsun ek paketini çeşitli yollarla alabilmektedir. Herhangi bir Turkcell kullanacağı zaman başvurabileceği yollar çeşitlilik göstermektedir. Bunlar;

 • Turkcell bayilerine bireysel başvurular ile 
 • Turkcell müşteri hizmetleri aranarak 
 • Turkcell internet sitesi üzerinden 
 • Turkcell mobil uygulamasını indirerek işlem yapmak 
 • Turkcell’e gönderilecek ve Turkcell koduna gönderilecek SMS, ile ek paket alınabilmektedir. 

Ek paket kullanacak olan kişilerin paketin iptal edilmediği takdirde tekrar edeceği noktasıdır. Turkcell ek paketleri ile kullanıcılarının memnuniyetini ve kullanıcıların ihtiyaç duyduğu gereksinimleri gidermeyi hedeflemektedir. 

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Faturalı Faturasız Ek Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı