TarifelerTurkcell

Turkcell Cihaz Puan Sorgulama ve Öğrenme

Günümüzde artık kredi kartı ile taksitli olarak cep telefonu alınma konusunda yasak bulunmaktadır. Bundan dolayı da operatörler faturaya ek olarak taksitli şekilde cihaz kampanyaları yaparak bu durumu ortadan kaldırmıştır.

Turkcell Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Bu konu Turkcell’de de aynı şekilde olup fakat biraz farklılıkları bulunmaktadır. Turkcell puanları ile birlikte telefon almak isteyenlerin bu puana göre belirleyeceği telefonları satın alabilirler. Bundan dolayı da herkesin aklında takılan sorulardan birisi de Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi nasıl yapılacaktır sorusu olmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Özel Numara ile Vip Hat Satın Alma Nasıl Yapılır?

Operatör Akıllı telefonları puanlar biriktikçe taksitli bir şekilde sunmaktadır. Böylelikle ne kadar fazla puan olursa o kadar yüksek modelli telefonu almak da mümkün olacaktır.

Turkcell Faturaya Ek Cihaz Alma Şartları 2020 Nedir?

Böylelikle isteklere göre farklı telefonları almanın mümkün olmadığı, bunun yanı sıra puana göre belirlenen telefonların taksitli olarak alınacağını söylemekte her daim fayda var.

Çoğu kişinin bildiği durumlardan birisi olan faturalıların cihaz kampanyalarından faydalandığı bilinmektedir. Böyle ki faturasız hat sahipleri bu kampanyalardan faydalanamayarak akıllı cihaz alımını gerçekleştirememektedir.

Turkcell Cihaz Kiralama 2020 Şartları Nedir?

Bundan ötürü de eğer ki akıllı cihaz alınmasını istiyorsanız o zaman faturalı hat kullanmak gerekmektedir. Sonrasında ise Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi gerçekleştirilerek en uygun ve en ideal şekildeki cihazların neler olduğuna göz atmak mümkündür.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava İnternet 2233 ile Hediye Havuzu 2020

Belirlenen taahhütte göre cihazın ödemeleri başlanmaktadır. Bu tarifelerden faydalanmak isteyenlerin ise yapması gereken birtakım durumlar vardır.

Turkcell Cihaz Yenileme Kampanyası 2020 Nedir?

  • Bunlardan birisi de kullanılmakta olan tarifelerden birinin 4 – 6 ay kullanım faturalarının tam zamanında ödenmesi bulunmaktadır.
  • Aynı zamanda taahhütte göre 12 aylık, 24 aylık ve bununla birlikte daha farklı şekildeki cihazların satın alınmasında anlaşma yapılmaktadır.

Bu anlaşmaya göre de her daim isteklere göre en uygun cihazları temin etmek, belirlenen ay içerisinde ödemeler yapılarak her daim bunları kullanmak da mümkündür.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

15 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Cihaz Puan Sorgulama ve Öğrenme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı