Haberler

Turkcell Cihaz Puan Sorgulama

Günümüzde artık kredi kartı ile taksitli olarak cep telefonu alınma konusunda yasak bulunmaktadır. Bundan dolayı da operatörler faturaya ek olarak taksitli şekilde cihaz kampanyaları yaparak bu durumu ortadan kaldırmıştır.

Turkcell Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Bu konu Turkcell’de de aynı şekilde olup fakat biraz farklılıkları bulunmaktadır. Turkcell puanları ile birlikte telefon almak isteyenlerin bu puana göre belirleyeceği telefonları satın alabilirler. Bundan dolayı da herkesin aklında takılan sorulardan birisi de Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi nasıl yapılacaktır sorusu olmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Operatör Akıllı telefonları puanlar biriktikçe taksitli bir şekilde sunmaktadır. Böylelikle ne kadar fazla puan olursa o kadar yüksek modelli telefonu almak da mümkün olacaktır.

Turkcell Faturaya Ek Cihaz Alma Şartları 2020 Nedir?

Böylelikle isteklere göre farklı telefonları almanın mümkün olmadığı, bunun yanı sıra puana göre belirlenen telefonların taksitli olarak alınacağını söylemekte her daim fayda var.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türk Telekom Start ile Yetenekli Gençlere Kariyer

Çoğu kişinin bildiği durumlardan birisi olan faturalıların cihaz kampanyalarından faydalandığı bilinmektedir. Böyle ki faturasız hat sahipleri bu kampanyalardan faydalanamayarak akıllı cihaz alımını gerçekleştirememektedir.

Turkcell Cihaz Kiralama 2020 Şartları Nedir?

Bundan ötürü de eğer ki akıllı cihaz alınmasını istiyorsanız o zaman faturalı hat kullanmak gerekmektedir. Sonrasında ise Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi gerçekleştirilerek en uygun ve en ideal şekildeki cihazların neler olduğuna göz atmak mümkündür.

Belirlenen taahhütte göre cihazın ödemeleri başlanmaktadır. Bu tarifelerden faydalanmak isteyenlerin ise yapması gereken birtakım durumlar vardır.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Türkcell TV Özellikleri Aylık Fiyatı ve Kanalları

Turkcell Cihaz Yenileme Kampanyası 2020 Nedir?

  • Bunlardan birisi de kullanılmakta olan tarifelerden birinin 4 – 6 ay kullanım faturalarının tam zamanında ödenmesi bulunmaktadır.
  • Aynı zamanda taahhütte göre 12 aylık, 24 aylık ve bununla birlikte daha farklı şekildeki cihazların satın alınmasında anlaşma yapılmaktadır.

Bu anlaşmaya göre de her daim isteklere göre en uygun cihazları temin etmek, belirlenen ay içerisinde ödemeler yapılarak her daim bunları kullanmak da mümkündür.

Etiketler

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

12 Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Cihaz Puan Sorgulama" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı