Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Cihaz Puan Sorgulama

24.04.2019
5.984

Günümüzde artık kredi kartı ile taksitli olarak cep telefonu alınma konusunda yasak bulunmaktadır. Bundan dolayı da operatörler faturaya ek olarak taksitli şekilde cihaz kampanyaları yaparak bu durumu ortadan kaldırmıştır. Bu konu Turkcell’de de aynı şekilde olup fakat biraz farklılıkları bulunmaktadır. Turkcell puanları ile birlikte telefon almak isteyenlerin bu puana göre belirleyeceği telefonları satın alabilirler. Bundan dolayı da herkesin aklında takılan sorulardan birisi de Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi nasıl yapılacaktır sorusu olmaktadır. Operatör Akıllı telefonları puanlar biriktikçe taksitli bir şekilde sunmaktadır. Böylelikle ne kadar fazla puan olursa o kadar yüksek modelli telefonu almak da mümkün olacaktır. Böylelikle isteklere göre farklı telefonları almanın mümkün olmadığı, bunun yanı sıra puana göre belirlenen telefonların taksitli olarak alınacağını söylemekte her daim fayda var.

Çoğu kişinin bildiği durumlardan birisi olan faturalıların cihaz kampanyalarından faydalandığı bilinmektedir. Böyle ki faturasız hat sahipleri bu kampanyalardan faydalanamayarak akıllı cihaz alımını gerçekleştirememektedir. Bundan ötürü de eğer ki akıllı cihaz alınmasını istiyorsanız o zaman faturalı hat kullanmak gerekmektedir. Sonrasında ise Turkcell cihaz puan sorgulama işlemi gerçekleştirilerek en uygun ve en ideal şekildeki cihazların neler olduğuna göz atmak mümkündür.

  • Belirlenen taahhütte göre cihazın ödemeleri başlanmaktadır. Bu tarifelerden faydalanmak isteyenlerin ise yapması gereken birtakım durumlar vardır.
  • Bunlardan birisi de kullanılmakta olan tarifelerden birinin 4 – 6 ay kullanım faturalarının tam zamanında ödenmesi bulunmaktadır.
  • Aynı zamanda taahhütte göre 12 aylık, 24 aylık ve bununla birlikte daha farklı şekildeki cihazların satın alınmasında anlaşma yapılmaktadır.
  • Bu anlaşmaya göre de her daim isteklere göre en uygun cihazları temin etmek, belirlenen ay içerisinde ödemeler yapılarak her daim bunları kullanmak da mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.