Turkcell

Turkcell Faturaya Ek Telefon 2020 Nasıl Alınır?

Akıllı telefon kullanımı insanların hareket halindeyken içeriğe ve hizmetlere erişme şeklini değiştirdiğinden, daha fazla şirket mobil pazarlama stratejisine yatırım yapıyor.

Yeni bulgular, Türkcell cihaz kampanyalarının son 2 yılda iki katına çıktığını ortaya koyuyor. Çünkü tüm firmalar gibi Türkcell de kullanıcı deneyimini önemsiyor ve tüketiciye ulaşmak için yatırım yapıyor.

Turkcell Faturaya Ek Telefon Fiyatları Nedir?

Bununla birlikte, mobil pazarlama benzersizdir ve diğer dijital ortamlardan farklı şekilde çalışır. Sıra beklerken ya da toplu taşımada seyahat ederken telefonuyla zaman geçirme olasılığı yüksek olan bir tüketiciye ulaşıyorsunuz.

Müşterilerinse en çok istediği şey, zaman geçirmelerine yardımcı olacak her şeyden daha fazla eğlence, ya da güncelleme içeren hizmetler. Türkcell de kullanıcıların ve müşterilerin bu beklentilerini göz önünde bulundurarak buna uygun cihaz kampanyası düzenlemek için uğraşıyor.

Turkcell Cihaz Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çoğu kişi Türkcell’in cihaz kampanyasından yararlanmayı tercih etse de bu kampanyalara tereddütle yaklaşanların sayısı da az değildir. Oysaki Türkcell’de dönem dönem ya da kişiye özel çok sayıda kampanya bulmak mümkün.

Üstelik kampanyaların kapsamı yalnızca akıllı telefonlardan ibaret de değil. Tabletler, akıllı saatler, bluetooth hoparlörler de Türkcell’den kampanya kapsamında alabileceğiniz cihazlar arasında. Peki neden cihazınızı Türkcell’den almayı seçmelisiniz?

Turkcell Faturaya Ek İphone Alma Şartları Nedir?

Bildiğiniz üzere birkaç yıldır artık telefon gibi elektronik cihazlarının taksitli satışı mümkün değil. Günlük hayatta telefon artık lüks olarak görülmekten çıkıp bir nevi zaruri ihtiyaç haline geldi.  Telefonları taksitle almak için borç altına girilmesini önlemek amacıyla da devlet böyle bir düzenleme getirdi.

Ancak elektronik cihazların da fiyatları malumunuz. Ekonomik dalgalanmalar ve artan enflasyon oranları cihaz fiyatları noktasında da olumsuz bir etkiye sahip. Orta ve alt segment grubundaki kişiler için taksit yaptırmadan bir seferde bütün parasını ödeyebileceği cihaz almak neredeyse imkansız. Ancak Türkcell cihaz kampanyası sorgulaması ile alabileceğiniz cihazlara göz atıp hepsine de taksitle sahip olmanız mümkün.

Turkcell Faturaya Ek Samsung Alma Şartları Nedir?

blank

Türkcell’den taksitle alabileceğiniz cihazları görmek ve aylık ne kadar taksit ödeyeceğinizi öğrenmek için Türkcell cihaz kampanyası sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Türkcell’in resmi web sitesini kullanabileceğiniz gibi Dijital Operatör mobil uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

Her iki yolla da satışı devam eden güncel cihazlara ulaşabilirsiniz. Cihazların yan tarafında maksimum kaç ay taksitle alabileceğinizi ve aylık taksit tutarını görmeniz mümkün. Cihaz isimlerine tıkladığınızda kampanya detayları ve cihaz bilgileri gibi daha ayrıntılı verilere de ulaşabilirsiniz.

Turkcell Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Ayrıca mobil uygulama üzerinden size özel kampanyaları da görebilirsiniz. Aynı şekilde sitede telefon numaranız ve şifrenizle oturum açtığınızda da size özel kampanyaları sorgulamak mümkün olacaktır. Bunun dışında, özel günleri kaçırmamaya özen gösterirseniz de keyfinizi yerine getirecek kampanyalar ve fırsatlar yakalama şansınız olabilir.

Türkcell, cihaz satın alma işlemlerinizde aylık ücretlendirmeyi faturanıza yansıttığı için de hiç zorlanmadan yeni cihazınızın keyfinizi çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu