Tarifeler

Turkcell Cihaz Kampanyaları Fırsatını Kaçırmayın!

Turkcell sağladığı hizmetler doğrultusunda kısa bir sürede yükselişe geçen ve birçok kullanıcı tarafından beğenilen yıllardır dev bir telefon operatörü olma unvanını korumaktadır. Sağladığı eşsiz ekonomik ve fırsat dolu imkânlar doğrultusunda müşterisine en iyi hizmetleri sunan bir operatör olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Turkcell Cihaz Kampanyaları

Turkcell normal bir telefon operatörü olmak yerin çok daha geniş çaplı hizmet vermektedir. Sağladığı fırsatlar olarak oldukça ekonomik cihazları müşterilerine sunmaktadır. Daha öncesinde kendisine ait olan cep telefonunu pazarlayan Turkcell bu sefer de anlaşmalı olduğu firma ve markalarla birlikte oldukça geniş bir hizmet vermektedir. Genel olarak faturalı hatlara özel olan bu fırsatlar oyuncu bilgisayarlarından cep telefonlarına kadar geniş tutulmaktadır. Faturaya ek olarak ücretlendirilen bu fırsatlar ile birlikte sizler de istediğiniz teknolojik cihaza sahip olabilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Bimcell Paket ve Tarifeleri Nedir?

Turkcell cihaz kampanyası için özel olarak oluşturduğu web sayfası içerisinde bu fırsat dolu kampanyaları listelemektedir. Çeşitli akıllı saatler, oyuncu bilgisayarları, cep telefonları, kulaklıklar ve daha birçok teknolojik ürün bu web sayfasında bulunmaktadır. Faturaya ek olarak ücretlendirilmesi yapılan bu ürünler normal fiyatlarından biraz daha fazla olarak sunulduğu gözükse de aylık olarak taksitlendirildiği için aslında oldukça uygun fiyata denk gelmektedir. Bilindiği üzere günümüzde cep telefonlarına hiçbir şekilde taksitlendirme yapılamamaktadır ancak Turkcell’in sağladığı cihaz kampanyası sayesinde birçok kişi faturaya ek olarak taksitlenen seçeneklerle cep telefonlarına sahip olmuştur.  Turkcell cihaz kampanyası doğrultusunda yürütülen kampanyalar sürekli olarak güncellenmektedir ve yeni ürünler eklenmektedir. Böylelikle en son teknoloji ürünlerinin Turkcell bünyesi altında sunulması son derece mümkün olmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Türk Telekom Faturalı Faturasız Ek Paketler

Uzun Vadeli Faturaya Ek Taksit İmkânları

Turkcell kendi bünyesi içerisinde sağladığı cihaz kampanyası ile birlikte faturaya ek taksitlendirme yapabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar almak istedikleri ürünleri taksitli bir şekilde alabilmektedirler. Bu faturaya ek taksitin önemli bir özelliği olarak uzun vadeli taksitlendirme yapılabilmektedir. En fazla olarak 36 aya varan taksit imkânları ile birlikte cep telefonları gibi daha birçok teknolojik cihazın elde edilmesi mümkün olmaktadır. Özellikle cep telefonlarındaki taksit imkânının ülkemizde yasak olduğu dönemde Turkcell cihaz kampanyası doğrultusunda sunulan faturaya ek taksit imkânı oldukça değerlidir. Peşin fiyatına alınamayan ürünler bu şekilde taksitli bir şekilde alınabilmektedir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Türkcell Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell sağladığı cihaz kampanyası içerisinde ek olarak cep telefonu yenileme imkânı da sunmaktadır. Kontratlı telefonların yenilenmesine olanak veren Turkcell, birçok kullanıcısına yeni cep telefonları göndererek eski telefonlarını almıştır. Çok daha az masraflarla telefon yenilenmesine olanak veren bu kampanya ile birlikte yeni cep telefonlarına ulaşmak çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Cihaz Kampanyaları Fırsatını Kaçırmayın!" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı