Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Faturalı tarife olarak belirtilen bu tarifede 18 GB internet her yöne 1000 SMS ve MMS ile birlikte her yöne 2000 dakika hattınıza tanımlanmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda sizlere özel olarak Platinum hizmeti de verilmektedir.

Turkcell Çalışan Yakını Kampanyası Nedir?

Türkcell çalışanlarının yakınlarının faydalanabildiği bu tarifenin fiyatı ise aylık 76 TL olarak belirlenmiştir. Böylelikle Türkcell kullanıcılarının Turkcell bedava internet olarak tercih edebilecekleri ve kullanabilecekleri kampanya olarak nitelendirilen bu kampanyayı rahatlıkla tercih edebilir ve aynı şekilde de kullanabilirsiniz.  

Tarifeye başvuru yaptıktan sonraki ilk fatura kesiminden itibaren geçerli olan bu kampanya mevcutta kullanmış olduğunuz paket için başvuru yapmışsanız anlık olarak indirim başlamaktadır. Fatura kesiminden sonrasında ise paketinizin aktif hale geldiği ile ilgili bilgi SMS yoluyla sizlere aktarılacaktır.

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Tarifesi

Türkcell tarafından sunulan bu tarifeden sadece şifresi olan Türkcell çalışan yakınları faydalanabilmektedir. Ayrıca cayma bedelinin olmadığı gibi tarife kapsamında yurt içi her yöne dakikalar KKTCELL yönüyle yapacağınız aramalarda da geçerli olacaktır.

Bununla birlikte yurt dışını ararken veyahut SMS gönderirken kullanımda avantajlı paketler de otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Bununla birlikte Turkcell bedava internet paketiniz bittikçe her daim yenisi tanımlanır. Türkcell çalışanı, CALISAN yazarak 2200’a göndererek şifreyi aldıktan sonrasında çalışan yakını ise kendi cihazından CALISAN18GB yazarak aynı numaraya gönderebilir.

Böylelikle bu kampanyadan da faydalanmak, en kısa süre içerisinde hattınıza tanımlanacak olan kampanya ile birlikte kullanıma başlamak da mümkündür.

Sizler de bu kampanyadan faydalanmak isteğindeyseniz, böylesine bir fikriniz varsa ilk olarak bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise rahatlıkla belirtilen şekilde kampanyayı da sim kartınıza tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.           

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu