Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası

Turkcell kullanıcılarına her geçen gün farklı bir kampanya ile avantajlar sağlamaya devam ediyor. Özellikle Turkcell bedava internet kampanyaları kullanıcıları tarafından büyük bir öz veri ile takip edilmektedir. Operatör aylık sadece 5 TL karşılığında Blu Tv’ de kullanılmak üzere geçerli olan 2 GB internet veriyor. Eğer bir Blu Tv üyesi ve dizilere karşı bir düşkünlüğünüz varsa bu paket tam da sizin için hazırlanmış olabilir. Hattınızın faturalı ya da faturasız olması sorun olmadan 31 Aralık 2019 tarihine kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanarak dizi keyfinizi sürebilirsiniz.

Blu TV 2 GB Data Kampanyası Nedir?

Hattınıza tanımlı bir internet kampanyanız mevcut olabilir. Fakat dizi tutkunu olduğunuz için hattınıza tanımlı internetinizden kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece Blu Tv’de kullanılmak üzere hattınıza tanımlanan 2 GB Bedava İnternetiniz sayesinde normal internetinizi kullanmadan dizi keyfinize devam edebilirsiniz. Bu 2 GB internet sadece Blu Tv’ de geçerli olmaktadır. Normal internet ihtiyacınız ise hattınıza tanımlı bir kampanyanız varsa oradan devam eder ya da ek bir ücret faturanıza yansır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell Platinum Paketleri ve Avantajları

Eğer herhangi bir internet paketiniz yoksa Blu Tv’de kullanacağınız 2 GB data internetinizin bitmesinin ardından uygulama da oto olarak durur. Fakat hattınıza tanımlı başka bir internet kotanız varsa Blu Tv uygulamasınız bu internetten kullanarak faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell Süper Hediye Bedava İnternet Şansı

Blu TV İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Katılım mesajının tamamen ücretsiz olduğu kampanya için  BLU TV 2GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Mesaj dışında ise Turkcell Hesabım uygulamasından paket için talep oluşturabilirsiniz. Hattınızı farklı bir operatöre taşıdığınız zaman otomatik olarak paketinizin kullanımı sonlandırılırken tarife değişikliğinde aynı şekilde paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayda 4 kez yararlanabileceğiniz kampanyayı gelen onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı