Turkcell Bedava İnternet

Turkcell BluTV Mobil Ödeme 2 GB İnternet Paketi

Turkcell kullanıcılarına her geçen gün farklı bir kampanya ile avantajlar sağlamaya devam ediyor. Özellikle Turkcell bedava internet kampanyaları kullanıcıları tarafından büyük bir öz veri ile takip edilmektedir.

Operatör aylık sadece 5 TL karşılığında Blu Tv’ de kullanılmak üzere geçerli olan 2 GB internet veriyor. Eğer bir Blu Tv üyesi ve dizilere karşı bir düşkünlüğünüz varsa bu paket tam da sizin için hazırlanmış olabilir.

BluTV Turkcell Mobil Ödeme ile Abonelik Nasıl Yapılır?

Hattınızın faturalı ya da faturasız olması sorun olmadan 31 Aralık tarihine kadar bu avantajlı kampanyadan faydalanarak dizi keyfinizi sürebilirsiniz.

blutv mobil ödeme seçenekleri

Hattınıza tanımlı bir internet kampanyanız mevcut olabilir. Fakat dizi tutkunu olduğunuz için hattınıza tanımlı internetinizden kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece Blu Tv’de kullanılmak üzere hattınıza tanımlanan 2 GB Bedava İnternetiniz sayesinde normal internetinizi kullanmadan dizi keyfinize devam edebilirsiniz.

Turkcell Blutv Paketi Mobil Ödeme İptal Nasıl Yapılır?

Bu 2 GB internet sadece Blu Tv’ de geçerli olmaktadır. Normal internet ihtiyacınız ise hattınıza tanımlı bir kampanyanız varsa oradan devam eder ya da ek bir ücret faturanıza yansır.

blutv üyelik iptali

Eğer herhangi bir internet paketiniz yoksa Blu Tv’de kullanacağınız 2 GB data internetinizin bitmesinin ardından uygulama da oto olarak durur. Fakat hattınıza tanımlı başka bir internet kotanız varsa Blu Tv uygulamasınız bu internetten kullanarak faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Blutv Abonelik Paketi Nasıl Yapılır?

Katılım mesajının tamamen ücretsiz olduğu kampanya için BLU TV 2GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Mesaj dışında ise Turkcell Hesabım uygulamasından paket için talep oluşturabilirsiniz.

Hattınızı farklı bir operatöre taşıdığınız zaman otomatik olarak paketinizin kullanımı sonlandırılırken tarife değişikliğinde aynı şekilde paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayda 4 kez yararlanabileceğiniz kampanyayı gelen onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu