Turkcell

Turkcell Bizce Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, kullanıcılarına çeşitli konularda avantaj sağlamak, ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına devamlı olarak çalışan ve yeni uygulamalar geliştiren günümüzün en başarılı operatörlerinden biri olarak bilinmektedir. Geliştirdiği pek çok uygulama ile özellikle de internet ihtiyacına cevap veren Turkcell, şimdilerde Bizce uygulaması sayesinde ücretsiz olarak GB kazandırabilmektedir. 

Turkcell Bizce uygulaması ile bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen birçok kullanıcı, edindikleri uygulama üzerinden biriktirdiği kuponlar sayesinde ücretsiz olarak internet kazanabilmektedir.

Turkcell Bizce Kupon Biriktir Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından düzenlenen ve kullanıcılarına büyük avantaj sağlayan Bizce uygulaması, kupon biriktiren Turkcellilere bedava internet kazandırmaktadır. Bu kampanya kapsamında Turkcell kullanıcılarının uygulama üzerinden kupon biriktirmesi gerekmektedir.

30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya kapsamında Turkcell Bizce kupon biriktir yapmak isteyen kullanıcıların mobil uygulama üzerinden günlük olarak kupon yüklemesi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bunun içinse uygulamanın kupon biriktir kampanya sayfasına giriş yapılmalı, günlük kuponların yüklenmesinin ardından kuponlar alınmalıdır. Turkcell bedava internet kampanyasına git

Bir kullanıcının günlük alabileceği kupon miktarı Turkcell tarafından belirlenirken, dönem dönem uygulama içerisinde düzenlenen çeşitli kampanyalar ile de ek kupon alabilmek mümkündür. Böylelikle Bizce kuponları biriktirilebilmekte ve karşılığında GB kazanılabilmektedir.

Turkcell Bizce Kampanyası Nedir?

Turkcell Bizce Kampanyası, 16 Mart ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan ve mobil uygulamadan günlük olarak yüklenen kuponların internete dönüştürüldüğü bir kampanya olarak ifade edilmektedir. Kurumsal ya da bireysel hat sahipleri bu kampanya sayesinde internet ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Kampanya kapsamında 15 kupon için günlük 2 GB, 30 kupon için 3 gün geçerli 3 GB, 45 kupon için günlük 4 GB ve 60 kupon için haftalık 2 GB kazanabilmek mümkündür.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Lifecell Hediye 1 GB İnternet Paketleri

Bizce Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcelli olup Bizce uygulamasını kullananların büyük çoğunluğu, bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için “Bizce bedava internet nasıl alınır?” sorusuna yanıt aramaktadır. Uygulama üzerinden bedava internet alabilmek için öncelikle kupon biriktirme kampanya bölümüne giriş yapılmalı ve günlük kuponlar yüklenmelidir. Uygulama kullanıcıları her gün gerçekleştirdikleri bu işlem sayesinde günlük olarak kupon alabilirken, kullanıcının alacağı kupon miktarı Turkcell tarafından belirlenmektedir. Bu şekilde genelde günlük 1 kupon alınabilmektedir.

Öte yandan zaman zaman uygulama içerisinde çeşitli kampanyalara da imza atan Turkcell, bu kampanyalar kapsamında da kullanıcılarına ekstra kupon kazandırabilmektedir. Kampanya dahilinde gerekli miktarda kuponu biriktiren kullanıcılar diledikleri takdirde hak ettikleri interneti alabilmekte ya da bir sonraki miktara ulaşarak ödülünü yükseltebilmektedir.

türkcell hediye internet kampanyaları

Turkell Bizce Uygulaması Apk İndir

Turkcell bizce uygulaması apk indir için akıllı bir cep telefonuna ve Turkcell SİM karta ihtiyaç duyulmaktadır. İOS ya da Android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonlarına ücretsiz olarak indirebilmenin mümkün olduğu bu uygulama, App Store ya da Google Play üzerinden temin edilebilmektedir. Ayrıca turkcell bedava internet konularımızı inceleyebilirsiniz

Turkcell Bizce uygulaması sayesinde kullanıcıların pek çok farklı avantaja sahip olabilirken, aynı zamanda mesleki eğitimler, yeni iş fırsatları, işinin ehli olan uzmanlarda destekler ve kadınların sahip olduğu gücü ve potansiyeli ortaya çıkarabilmelerine yardımcı olarak birçok bilgi ve birikimi bulabilmek de mümkündür.

Daha çok kadınlara hitap eden bu uygulama kapsamında uygulama kullanıcılarına özel çeşitli indirimlerden faydalanabilmek de mümkün olurken, aynı zamanda Kupon Biriktir kampanyası ile günlük ya da haftalık internet kazanabilmek de mümkündür.

YENİ YAYINLANDI->
Türkcell Her Gün 1GB Bedava İnternet Hilesi 2020

Turkcell Bizce Videosunu İzle

15 Kupon – Günlük 2 GB Detayları

Turkcell Bizce uygulaması üzerinden Kupon Biriktir Kampanyası ile çeşitli limitlerle internet kazanılabilmektedir. Uygulama kapsamında bedava kazanmanın mümkün olduğu minimum internet kotası ise günlük 2 GB olarak bilinmektedir. Toplamda 15 kupon biriktiren kullanıcıların talebi üzerine hattına tanımlanan bu internet yalnızca bir gün geçerlidir. 24 saat içerisinde geçerli olan 2 GB internetin kullanılmayan kotası ise süre dolduktan sonra sıfırlanmaktadır.

Günlük 2 GB internet kazanmak isteyen Bizce uygulaması kullanıcılarının kendi hesabı üzerinden Kupon Biriktir Kampanya sayfasına giriş yapması ve açılan ekrandan “Kupon Al” butonunu kullanması yeterlidir. Böylelikle günlük minimum 1 kupon kazanan kullanıcılar kupon miktarını 15’e tamamladığında 2 GB internet talebinde bulunabilmekte ve internet hattına tanımlanabilmektedir.

30 Kupon – 3 Günlük 3 GB Detayları

Turkcell Bizce uygulamasından bedava kazanılabilen bir diğer internet ise 3 gün geçerli olan 3 GB’lik internettir. Uygulamanın Kupon Biriktir Kampanyasından toplamda 30 kupon biriktiren kullanıcıların hattına tanımlanan 3 GB internet için geçerlilik süresi 3 gündür. 3 günün sonunda kalan kullanım hakları ise sıfırlanmaktadır.

45 Kupon – Günlük 5 GB Detayları

Bizce uygulamasının kullanıcılarına önemli bir avantaj sağladığı bu kampanya kapsamında günlük internet kotası 5 GB’a kadar çıkabilmektedir. Bunun için kullanıcıların günlük olarak topladığı kuponları 45’e tamamlaması ve internet talebinde bulunması gerekmektedir. 45 kupon tamamlayan kullanıcılar için 5 GB tanımlayan Turkcell, kullanım süresini 24 saat olarak belirlemektedir. 24 saatin sonunda kalan kullanım hakları sıfırlanmaktadır.

60 Kupon – Haftalık 2 GB Detayları

Bizce uygulaması kapsamında sunulan kampanya ile en fazla 60 kupon biriktirilerek internet kazanılabilmektedir. Kullanıcılar günlük olarak ziyaret edip hesabına kupon tanımladığı uygulamada toplam 60 kupona ulaştığında hediye internet talebinde bulunabilmektedir. 60 kupon karşılığında tanımlanan internet miktarı 2 GB olurken, kullanım süresi ise 1 hafta olarak belirlenmektedir. 7 günün sonunda 2 GB’tan kalan kullanım hakları ise sıfırlanmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Hediye İnternet 2020 Kampanyaları Nedir?

Turkcell Bizce uygulaması üzerinden sunulan Kupon Biriktir Kampanyası ile bedava internet kazanmak için kullanıcıların günde en az 1 defa uygulamayı ziyaret etmesi ve kupon alması gerekmektedir. Aksi takdirde kupon biriktirmek mümkün olmayacaktır.

Bizce Benzeri Turkcell Diğer Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell, kullanıcılarının internet ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla yalnızca Bizce uygulamasından değil, geliştirdiği diğer pek çok uygulaması ile de çeşitli kampanyalara imza atmaktadır. Teknolojinin bu denli ilerleme kaydetmesi ve internet kullanımlarının oldukça artış göstermesi ile 7’den 70’e hemen hemen herkes için önemli bir ihtiyaç haline gelen internet, operatörler tarafından belirli tarifelerle ücret karşılığında sunulmaktadır.

Ancak çoğu zaman kullanıcılar için yeterli gelmeyen internetin zamansız bitmesi çeşitli aksaklıklara neden olurken, bu gibi durumlarda pek çok Turkcelli, Turkcell’in diğer uygulamalarından bedava internet kazanmaya çalışmaktadır. 

Bizce benzeri Turkcell diğer hediye internet veren uygulamalar ise Lifebox, BİP, GNÇ, Toplantıdayım, Hesabım, YAANİ, Goller Cepte ve Sarı Kutu uygulamaları olurken, kullanıcıların uygulamalar üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirdiğinde bedava internet kazanabilmektedir.

Ücretsiz Diğer Güncel Turkcell Kampanyalar Nedir?

Turkcell, kullanıcıları için yalnızca uygulamalar üzerinden değil, aynı zamanda düzenlemiş olduğu çeşitli kampanyalar üzerinden de ücretsiz olarak internet kazandırabilmektedir.

Turkcell bedava internet kazandıran kampanyalara birkaç örnek göstermek gerekirse; Dijital Operatörüm uygulamasındaki Salla Kazan kampanyası, otomatik ödeme talimatına 5 GB internet kampanyası, Dergilik uygulaması aboneliğine 1 GB internet kampanyası, SenYapDiye Sağlımız İçin Kampanyasında 1 GB internet, Joker Hediyeler Kampanyası ve GS Destek 1 GB Kampanyası bu kampanyalardan yalnızca bazılarıdır.

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu ücretli ve ücretsiz internet kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenlerin sitemizi ziyaret etmesi faydalı olacaktır. Ayrıca kampanya koşullarını yerine getiren birçok Turkcelli, çeşitli limitlerle GB’ları kazanacaktır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bizce Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı