Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Sms 2020

2020 yılında Turkcell bedava ve ücretsiz olarak Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri hediye paketleri ile göz dolduruyor. Turkcell abonelerinin faydalanabilecekleri bu hediye paketleri içerisinde internet, dakika ve SMS bulundurmaktadır. 2020 yılı bedava sms paketlerine dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yöntemleri

Turkcell bedava sms kazanma yöntemleri dendiğinde aklımıza iki farklı yol gelmektedir. Bunlardan biri SMS aracılığı ile gönderilen mesajlar sonucunda alınabilecek olan bedava smsler, bir de Turkcell’in kullanıcıları için tasarlamış olduğu uygulamalara giriş yaparak alabileceğimiz ve SMS paketleridir.

Turkcell’in kendi bünyesinde kurulmuş olduğu haftalık olarak yapılan bazı yarışmalar bulunmaktadır. Uygulama üzerinden erişilebilecek ve bazı talimatları yerine getirildiğinde kazanılabilecek ayrıca bedava sms paketleri de bulunmaktadır.

 • Turkcell sms’ler aracılığı ile dağıttığı 1000 SMS’e yakın bedava kampanyaları bulunmaktadır.
 • Bu kampanyalardan biri şans paketidir. Turkcell aboneleri telefonlarının mesaj kısımlarını büyük harfler ile SANS SMS yazıp 2222‘ye kısa mesaj olarak attıklarında hatlarına ücretsiz olarak sms tanımlaması yapılacaktır.

Turkcell abonelerinin bedava olarak hizmet alabilecekleri bir başka yöntem ise telefonuna mesaj at ona yazdıktan sonra 2222’ye göndermelidir. Aylık olarak kullanabilecekleri 50 adet SMS haklarını tanımlanacaktır her ay bu paketi tekrar yapılabilmektedir.

Turkcell Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerinin Turkcell müşterisi iken bedava sms paketlerinden yararlanmaları mümkündür. Kazanılan bedava sms paketlerini kişi hangi telefona uyguluyorsa o telefonu kullanma şartı söz konusudur. Bu yüzden kişinin kazanmış olduğu hediye SMS paketlerini başka bir faturalı hattan başka bir hatta göndermesi mümkün değildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell Uçuran Paket Yükleme Nasıl Yapılır? 2020

Turkcell Bedava Sms Paketleri Nedir?

Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri Turkcell bedava sms paketleri nedir? aklımıza birkaç tane sms sağlayıcı paketi gelmektedir. Bunlardan biri faturasız hatların da kullanabilecekleri sms hediyeli bir kampanyadır. Bir hafta boyunca kullanılabilecek bu kampanyadan faydalanabilmek için işlemlerinizi yapıp Turkcell’in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 • Turkcell bedava olarak 100 SMS kazanabilmek için GEL SMS kampanyası bulunur. Bu kampanya yapabilmek için telefonlarınıza SMS yazdıktan sonra 2222 kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell’in faturalı hatların faydalanabileceği SMS paketlerinden biri de süper mesaj paketidir. Telefonun mesaj kısmında Süper Mesaj yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli olmaktadır. 19 TL karşılığında hattınıza smsleriniz hattınıza tanımlanır. Her yöne 10000 sms kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell’in kaliteli bir şekilde oluşturmuş olduğu altyapısı ile tasarladığı uygulamalar mobil cep telefonlarından Android’lerde kullanıcıları aracılığıyla telefonlara indirilebilir. İçerik buradan her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell bedava sms veren uygulamalar nedir? ve bu uygulamalara nasıl ulaşılır? Bunun dışında çok güzel senelerdir düzenlemektedir genç Turkcell’lilerin faydalanabilecekleri bedava sms paketleri  her müşterisinin faydalanabileceği indirildikten sonra giriş yapabilecekleri bedava sms paketleri bulunur.

Turkcell Bedava Sms Faturasız

Turkcell faturasız hatlara sahip olanların kullanabileceği bedava sms fırsatları bulunmaktadır Turkcell bedava sms faturasız hatlara özel olarak yapılmış olan çeşitli bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi de Bedava Sans kampanyasıdır.

Turkcell Bedava Sms Faturalı

Turkcell bedava sms paketleri kendi içerisinde faturalı ve faturasız hatlara ayrı olarak yapılmaktadır. Faturalı hatların kullanabilecekleri ve Turkcell’in sağlamış olduğu ücretsiz Turkcell bedava sms faturalı paketi bulunmamaktadır.

Fakat faturalı hatta sahip olan kişiler paketlerindeki aylık SMS’lerini kullanır ve erken bitmesi dahilinde ekstra olarak aylık Turkcell’den alabilecekleri ve her yöne 1000 SMS olarak kullanabilecekleri bir yöntem bulunmaktadır.

Sadece aylık olarak ekstra 1 TL karşılığında Turkcell’liler hem Turkcell içinde hem Turkcell dışında sms’lerini kullanabilmektedirler. Sizde Turkcell abonesiyseniz ve faturalı hatta sahipseniz bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Faturalı, Faturasız Paket Kalanı Sorgulama

Turkcell Hediye Sms 2020 Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell son zamanlarda hediye SMS paketleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Turkcell abonelerinin faydalanabileceği ve kolaylıkla telefonlara yapılarak kullanılabilecek olan ücretsiz SMS kazanma yöntemleri çeşitlidir. Turkcell hediye SMS 2020 kazanma nasıl yapılır?

Turkcell sağlamış olduğu kaliteli altyapısı ile ücretsiz SMS paketleri ile kişilerin doya doya sms aracılığı ile mesajlaşabilmelerini sağlamaktadır. Özellikle internetin ve sosyal medya alanlarını daha fazla kullanıldığı bu dönemde sadece sms ve internet paketleri ile de göz doldurmaktadır.

Turkcell’in kendi bünyesindeki müşterilerine bedava olarak kullanabilecekleri SMS paketi yapabilmek için öncelikle yapmış olduğu kampanyanın adına 1 GB bedava internet hediye olarak piyasaya sunmuştur.

 • Hediye internetin yanı sıra kişinin kullanabileceği 1000 adet hediye SMS de vermektedir. Turkcell’in bu hediye SMS kampanyasına katılabilmek için şunları yapmak gerekir:
 • 1 GB internet ve 1000 adet SMS paketine ücretsiz bir şekilde sahip olabilmek için öncelikle telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile İptal İzin yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj yollamalısınız.
 • Cevap olarak gelecek mesaja devam şeklinde bastığınızda sonraki aşamada 2197 numarasına tekrar bir mesaj yollamanız gerekiyor.

İşlemler sonuçlandığında bir hafta boyunca kullanabileceğiniz sms paketini telefonunuza tanımlanmış olacaktır.

Turkcell Hediye Sms Paketleri Nedir?

Turkcell hediye SMS paketleri nedir? Müşterilerine sunmuş olduğu hediye SMS paketleri sırasıyla şu şekildedir:

 • Şans SMS paketi 
 • 5000 SMS paketi 
 • 50 bedava sms paketi 
 • 1000 adet SMS paketi 
 • 100 sms paketi 
 • Gel sms paketi

Turkcell Ücretsiz Sms 2020 Yöntemleri Nedir?

Turkcell abonelerinin kullanabilecekleri bedava sms yöntemleri biraz sınırlıdır. Turkcell ücretsiz SMS 2020 yöntemleri nelerdir? dendiğinde aklımıza iki farklı yöntem gelmektedir. Bu yöntemlerden birincisi sms aracılığı ile hediye internet kazanabilmektir.

Bu en sık kullanılan bir yöntem çeşitleri ve genellikle Turkcell bu tarz bir hediye kampanyası düzenlediğin de SMS olarak alınabilecek kampanyaların üzerinde daha fazla durmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Turkcell 50 GB İnternet 50 TL - 2020 Fırsat Paketi

Teknolojinin gelişmesi ile beraber pek çok operatör internet üzerinden ya da özel olarak tasarlanmış uygulamalar üzerinden müşterilerine telefon haklarına bakabilmelerini,  telefonlarına kontör yükleyebilmelerini ya da paketleri hakkında bilgi alabilmelerini de sağlayabilecek olan bir de sürpriz etkinliklerin yapıldığı uygulamalar geliştirmişlerdir.

 • Operatör kendi ait bir altyapısı ile geliştirdiği bu uygulama içerisinde aylık, haftalık, bazen yıllık olarak çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır.

Sadece internet operatörlerinin telefon operatörlerinin kendi içerisinde yapmış oldukları hediye ya da yarışmaları değil bunun yanı sıra çeşitli mağazalardan indirimler de uygulamalara girerek alabilmektedir.

Turkcell’den bedava sms kazanabilmek için turkcellin uygulamasına giriş yaparak burada yaklaşık olarak her hafta yenilenen bedava sms fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Sms Paketleri

Turkcell 2020 yılında sağlamış olduğu altyapısı ile özellikle internet alanında daha fazla hediye kampanyaları sunmaktadır. Bunun dışında kullanılabilecek olan Turkcell abonelerinin hediye SMS paketleri de mevcuttur . Ücretsiz olarak dağıtılan ve Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunulan Turkcell ücretsiz SMS paketleri farklı seçenekten oluşmaktadır.

Sadece Turkcell abonelerinin kullanabileceğini unutmayalım. Ayrıca başka hat olup Turkcell’e geçiş yapan kullanıcılar da aktif olarak kampanyayı sürdürürler ve hediye SMS’lerden faydalanabilirler.

Turkcell bedava sms kampanyası için büyük harfler ile mesaj kısmına SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj yollamanız gerekiyor. Gönderilen kısa mesajlar sonucunda bedava olarak kullanabileceğiniz 100 SMS telefonunda tanımlanmış olacaktır.

Turkcell’in sms kampanyası gel sms ile sizde hattınıza ücretsiz olarak aylık kullanabileceğiz SMS hakkı tanımlayabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harflerle GEL SMS yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekiyor Bunun sonucunda size bedava 30 tane kullanabileceğiniz sms verilmektedir.

Turkcell’in sağlamış olduğu bu sms paketlerini kullanarak aylık olarak telefonunuza hediye SMS yüklemesi yapabilmektesiniz.       

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Güncel Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava Sms 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı