Turkcell

Turkcell İphone 24 Ay Taksit Kampanyaları 2020

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile akıllı dediğimiz son teknolojiyle üretilen cep telefonlarının sayısı oldukça fazla. Fakat her bireyin cihaz markası ve modeli konusunda kendilerine göre bir tutkuları vardır.

Bunun farkında olan son teknoloji cihat üreticileri her geçen gün yeni bir modelle karşımıza çıkıyor. Elinizdeki cihazım bir üst modelini mi kullanmak istiyorsanız? O halde Turkcell cihaz kampanyası dahilindeki cihazları inceleyebilirsiniz.

Turkcell İphone Çekilişi 2020 Sonuçları Nedir?

Özellikle bedava internet veren cihaz kampanyaları dikkat çekiyor. Turkcell İphone XR cihaz kampanyası da sürpriz hediyeler dağıtıyor. Turkcell online müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın Turkcell mağazasında akıllı telefonunuzu alabilirsiniz. İphone XR cihaz kampanyası dahilinde 3 ay boyunca 3 GB bedava internet hakkına sahip olurken ayrıca operatörünüzün Fizy paketinize de sahip olmanız mümkün.

turkcell internet cihaz kampanyaları

Turkcell iPhone Plus 64 GB ve 256 GB Kampanyası

Taahhütlü İphone XR 64 GB alımlarınızda geçerli olacak olan 3 GB bedava internet hakkınızı ve 3 aylık Turkcell fizy başlangıç paketiniz Apple upgrade kampanyası dahilinde olmaktadır.

İphone XR 64 GB kampanyasından yararlanabilmeniz için hali hazırda İphone’nin 5, 6, 6 plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus gibi cihazlarından en az birini kullanan ve tüm kredi limitleri bu üst teknolojili cep telefonunu alabilmek için uygun olan tüm Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir.

Turkcell İphone Alma Şartları 2020 Nedir?

Cihaz alımı için gerekli olan başvuruyu Turkcell mağazaları ya da turkcell web sitesi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Peşin fiyatı 7,399 TL olan cihazı kullandığınız Turkcell Tarifesine ek olarak 6 taksit ile alabilirsiniz. Taksit bedeli ise aylık 1,226,85 TL olarak belirlenmiştir.

Almış olacağınız cihaz kısa bir süre de kapınıza kargo ile gelecek ve Turkcell garanti kapsamında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu