Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet ve Farklı Hediyeler ile İphone XR’ye Sahip Olma Şansı Sunuyor

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile akıllı dediğimiz son teknolojiyle üretilen cep telefonlarının sayısı oldukça fazla. Fakat her bireyin cihaz markası ve modeli konusunda kendilerine göre bir tutkuları vardır. Bunun farkında olan son teknoloji cihat üreticileri her geçen gün yeni bir modelle karşımıza çıkıyor. Elinizdeki cihazım bir üst modelini mi kullanmak istiyorsanız? O halde Turkcell cihaz kampanyası dahilindeki cihazları inceleyebilirsiniz. Özellikle bedava internet veren cihaz kampanyaları dikkat çekiyor. Turkcell İphone XR cihaz kampanyası da sürpriz hediyeler dağıtıyor. Turkcell online müşteri hizmetlerinden ya da size en yakın Turkcell mağazasında akıllı telefonunuzu alabilirsiniz. İphone XR cihaz kampanyası dahilinde 3 ay boyunca 3 GB bedava internet hakkına sahip olurken ayrıca operatörünüzün Fizy paketinize de sahip olmanız mümkün.

Turkcell iPhone XR 64 GB Kampanyası

Taahhütlü İphone XR 64 GB alımlarınızda geçerli olacak olan 3 GB bedava internet hakkınızı ve 3 aylık Turkcell fizy başlangıç paketiniz Apple upgrade kampanyası dahilinde olmaktadır. İphone XR 64 GB kampanyasından yararlanabilmeniz için hali hazırda İphone’nin 5, 6, 6 plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus gibi cihazlarından en az birini kullanan ve tüm kredi limitleri bu üst teknolojili cep telefonunu alabilmek için uygun olan tüm Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Cihaz alımı için gerekli olan başvuruyu Turkcell mağazaları ya da turkcell web sitesi üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün. Peşin fiyatı 7,399 TL olan cihazı kullandığınız Turkcell Tarifesine ek olarak 6 taksit ile alabilirsiniz. Taksit bedeli ise aylık 1,226,85 TL olarak belirlenmiştir. Almış olacağınız cihaz kısa bir süre de kapınıza kargo ile gelecek ve Turkcell garanti kapsamında olacaktır.

Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava İnternet ve Farklı Hediyeler ile İphone XR’ye Sahip Olma Şansı Sunuyor" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı