Turkcell Bedava İnternet
Trend

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020 Yılbaşı Özel

Turkcell 2020 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile ön plana çıkmaya devam ediyor. 2019’un sonuna doğru yavaş yavaş yaklaştığımız şu günlerde, operatörler de yeni yıl kampanyalarını duyurmaya hazırlanıyor. Her yıl olduğu gibi Turkcell bu sene de yılbaşı özel bedava internet kazanma ayrıcalıklarını duyurmaya başladı. Operatörlerin sunmuş olduğu bedava kampanyalardan yararlanarak yeni yıla hediyelerle girmeniz çok kolay. Ancak sadece bu kadar da değil; 1 GB, 2GB, 5GB ve 10 GB kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Böylece yeni yılın ilk gününü tüm sevdiklerinizle internetten konuşarak, videolar ve fotoğraflar paylaşarak kutlayabilirsiniz. Kampanyadan nasıl yararlanacağız, katılım şartları ve kimlerin bedava internet kazanabileceğiyle ilgili detaylar için okumaya devam edebilirsiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell Hologramlı Emocan Çocuk ile 5 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı

Turkcell Yılbaşı Özel Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilecek?

Kişilerin genelde en çok merak ettiği husus bedava internet kazanma söz konusu olduğundan kampanyadan kimlerin yararlanabileceği oluyor. Turkcell’in sunmuş olduğu hediyeleri herkese vereceğini söylemek isterdik, fakat kampanyadan yalnızca şanslı bazı Turkcell müşterileri yararlanabilecek. Ayrıca kazanılan bedava internet miktarı da kişiden kişiye değişiklik gösterecek. Adınıza kayıtlı birden fazla Turkcell hattınız varsa, elbette kampanyaya her bir numaranız ile ayrı ayrı katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca aynı aile içerisinden kampanyaya katılabilecek kişi sayısında da herhangi bir kısıt bulunmuyor. Tüm aile bireyleri diledikleri gibi kampanyaya katılma hakkına sahiptir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Hadi TV+ Film Gecesi Joker Kodu

Yılbaşı Özel Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılacaksınız?

Turkcell’in sunmuş olduğu 2020 yılbaşı özel internet fırsatlarından yararlanmak için öncelikle telefonunuza Turkcell uygulamalarından birini indirmeniz gerekiyor. Elbette her bir uygulamayı kullanarak kazanma şansınızı daha da artırabilirsiniz. Yılbaşı için internet kazanmak adına ilgili uygulamalara giriş yapmanız ve Turkcell tarafından sunulan hediyenizi almanız yeterli olacaktır. Her uygulamada verilen maksimum internet miktarı farklı olduğu gibi, hattınızın özelliklerine göre sunulan hediyeler de farklılık gösterebilir. Maksimum hediye miktarını kazanmak için size tavsiyemiz her bir uygulamayı da yüklemeniz ve uygulamaya giriş yapmanızdır.

Yılbaşı Özel Turkcell Bedava İnternet İçin Hangi Uygulamaları Kullanabilirsiniz?

Şimdilik Turkcell yılbaşı bedava internet kampanyasından yararlanmak için kullanabileceğiniz dört farklı uygulama bulunuyor. Ancak yeni yılın ilk günlerine yaklaştıkça Turkcell tarafından sunulan ayrıcalıklar da artış gösterebilir. Tüm bu uygulamaları Android cihazlarınız için Play Store, iPhone cihazlarınız için ise App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca uygulamaları daha önce yüklemişseniz güncel kampanyaları görebilmek için güncellemeyi unutmamalısınız.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell Salla Kazan Hakkı Nasıl Kazanılır?

Turkcell Dijital Operatör 2020 Yılbaşı Bedava İnternet

Telefon numaranız ve şifreniz ile Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak Hesabım üzerinden bedava internetinizi alabilirsiniz.

Turkcell Bip 2020 Yılbaşı Bedava İnternet

Turkcell Bip uygulamasındaki servisler kısmından 2020 yılbaşı özel internet hediyenizi kolayca kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 2020 Yılbaşı Bedava internet

26 yaşın altındaki Turkcell’lerin kullanabileceği GNÇ uygulaması sayesinde gençler 2020 yılına bedava internet hediyeleri ile girebilirler. 

Buna Bakmalısın -> En Yeni Türkcell Bedava İnternetler Burada Hemen Tıkla!!

Turkcell 2020 Yaani Yılbaşı bedava internet

Yanii uygulaması üzerinden yarışmaya katılarak da 2020 yılbaşı özel hediye internet paketi ve daha birçok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2020 Yılbaşı Özel" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı