Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava İnternet Kazan Kampanyaları 2020

Evde, iş yerinde olduğu gibi cep telefonları aracılığı ile de kullanabildiğimiz internet için GSM operatörleri çeşitli uygulamalar ile sizler ücretsiz internet imkanı sağlıyor. Türkcell kullanıcıları için ücretsiz internet kazanabilecekleri uygulamalar şunlardır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020 Güncel

Paycell, Türkcell tarafından kullanıcılara sunulan ve bedava internet imkanı sağlayan bir uygulamadır. Türkcell’in Paycell aracılığı bedava internet vermek için düzenlemiş olduğu kampanyalar şu şekildedir.

Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell kart kullanıcılarına sunulan bu uygulama ile paranızı paycell kartınıza yüklediğinizde haftalık 1 GB ücretsiz internet kazanıyorsunuz. Şart olarak paycell kartınızı 50 TL ve üzeri ilk 3 para yüklemenizde internet kazanıyorsunuz.

N11.com Paycell hediye internet; n11.com sitesinden Paycell kart aldığınızda 500 MB hediye internet kazanıyorsunuz. N11.com sitesine üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra paycell kart başvurunuzu n11 sitesi üzerinden yaptığınızda  500 MB hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.

Paycell Hediye İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Paycell kartınızı kullanarak harcama yaptığınızda hediye internet kazanabiliyorsunuz. Faturalarınızı Türkcell mağazalarından veya Paycell uygulaması üzerinden ödediğiniz takdirde ilk ödemenizde 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz, ikinci fatura ödemesinde ise 2 GB hediye internet kazanıyorsunuz.

Paycell uygulaması üzerinden faturanızı yatırmanız durumunda hangi tarife de olursanız olun bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Otomatik ödeme talimatı ile hediye internet; Paycell uygulaması üzerinden faturalarınız ve ödemeleriniz üçün otomatik ödeme talimatı verdiğiniz takdirde hediye internet kazanabiliyorsunuz. Faturalarınız için paycell üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiğinizde 5 GB hediye internet anında hattınıza tanımlanıyor.

Paycell Kart Hediye İnternet Kampanyaları

Paycell müşteri doğrulaması ile hediye internet; Paycel uygulamasını cep telefonunuza indirerek müşteri doğrulamanızı yaptığınızda hediye internet kazanabiliyorsunuz. Paycell uygulaması üzerinden yapacağınız müşteri doğrulaması ile tarifenize anında 1 GB hediye internet tanımlanıyor.

Paycell kankandan haftalık hediye internet; Paycell uygulaması kullanan arkadaşlar için düzenlenen kampanyalar kapsamında kankandan hediye internet kazanabiliyorsunuz. Paycell kartınız ile istediğiniz tutarda harcama yaptığınız takdirde arkadaşınıza 1 GB hediye internet kazandırabiliyorsunuz. Her hafta için bir kez arkadaşınıza hediye internet gönderebildiğiniz bu uygulama ile kankanıza internet hediye edebiliyorsunuz.

Bip İnternet Kazanma Hediyeleri 2020

Türkcell tarafından kullanıcılara sunulan uygulamalardan biri olan Bip uygulaması, hediye internet kazanmanız için bir çok kampanyayı bünyesinde barındırıyor. Bip uygulaması ile hediye internet kazanabileceğiniz kampanyalar şunlardır.

blank

Bip yıldızları hediye internet; İçinde bulunduğunuz ayın ilgili tarihlerinde Bip üzerinden Bip yıldızları kampanyasına katılarak hediye internet kazanabiliyorsunuz. Bip yıldızları kampanyası kapsamında 500 MB, 1 GB, 2 GB hediye internet kazanma şansına sahipsiniz. Haftalık atacağınız mesaj sayısına göre hediye internet paketinizin kaç GB olacağına siz karar veriyorsunuz. Eğer hafta da 3000 mesaj yazmışsanız 2 GB hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Kim 1 GB İster Hediye İnternet Kampanyası

Türkcell Bip kullanıcıları için düzenlediği kampanyalar ile hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Bip uygulamasını cep telefonuna indiren kullanıcıların yararlanabileceği Kim 1 GB ister, kampanyası için BİP uygulamasını çalıştırarak keşfet sekmesinden Kim 1 GB ister kanalını takip etmeniz hediye internet kazanmanız için yeterli oluyor.

BİP 4.5G hediye internet; 2020 yıl sonuna kadar BİP ile internet paketinizi kullanmadan önce 1 GB BİP hediye internet kampanyasına katılabilir ve 1 Gb internet kazanabilirsiniz. BİP internet paketinizi kullanmadan önce Türkcell tarafından sizlere sunulmuş olan 1 GB sesli ve görüntülü konuşma imkanına sahip oluyorsunuz.

Turkcell Bip Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

BİP 3 GB hediye internet; Türkcell tarafından kullanıcılara sunulan hediye internet kampanyalarından biri olan BİP 3 GB hediye internet kampanyasında BİP uygulamasını cep telefonuna indirerek internet paketi yüklediğinizde hediye olarak hattınıza 3 Gb internet tanımlanıyor.

Bip uygulaması ile 3 Gb hediye internet alabilmek için tarifenizdeki internet paketinizin güncellenmesi veya yeniden bir internet paketi tanımlamanız yeterli oluyor.

Sürpriz Nokta Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Türkcell tarafından aboneleri için geliştirilen uygulamalardan biri olan sürpriz nokta uygulaması aynı zamanda bol bol hediye kazanmalarını sağlayan bir uygulamadır. Sürpriz nokta uygulaması üzerinden hediye internet kazanabileceğiniz kampanyalar şunlardır.

blank

Sürpriz nokta haftalık 1 Gb hediye internet; BİP üzerinden işleyen bir uygulama olan sürpriz nokta uygulaması  için telefonunuza BİP uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Bip üzerinden sürpriz nokta uygulamasını takip ederek haftalık 1 Gb hediye internet kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. Kanalı takip etmeniz hediye internet kazanmanız için yeterli oluyor.

Sürpriz Nokta Günlük 1 Gb Hediye İnternet

Sürpriz nokta uygulaması ile günlük olarak hediye internet kazanmak istiyorsanız Bip uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra Sürpriz nokta kanalında yayınlanan hediye internet kodlarını takip etmeniz ve 2222 ye mesaj atmanız yeterli oluyor. Mesaj atmanızdan hemen sonra hattınızda gün içerisinde kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet tanımlanıyor.

Sürpriz Nokta haftalık 5 Gb hediye internet; Sürpriz nokta uygulaması ile haftalık 5 GB hediye internet kazanmak için sürpriz nokta kanalını takip etmeniz ve kanalda haftalık hediye internet için yapılan paylaşımları takip etmeniz yeterli oluyor. Haftalık 5 GB internet paylaşımlarında yer alan kodu 2222 ye mesaj attığınızda hediye internetiniz hattınıza tanımlanıyor.

Sürpriz Nokta Hediyeleri

Hediye internet kazanmak için cep telefonunuza BİP uygulamasını indirmeniz zorunludur. Sürpriz nokta kanalı sadece Bİp uygulaması üzerinde sizlere sunulduğu için hediye internet kampanyalarından haberdar olmak ve faydalanmak için BİP uygulamasına sahip olmanız gerekiyor.

Türkcell tarafından kullanıcılara sunulan Bİp ve Sürpriz nokta uygulamaları hem keyifli vakit geçirmeniz hem de hediye kampanyalardan yararlanmanız için sizlere sunuluyor. Bu uygulamaları takip ederek hediye internet kazanabilirsiniz.

Benzer Konular

9 Kişi Katıldı

  1. Beş yıldır turkcell kullanıyorum, süper..iyiki varsın Turkcell. Her zamanda var olacaksın. Seviyorum seniii sevgili operatörüm:)

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava İnternet Kazan Kampanyaları 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu